Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

1. Dominika

Dominika Well-Known Member

Ось магазин у Львові є. Біля Універу. Не знаю чи ще досі є. Бо давно у них не була. Хіба дзвонити уточнювати. І не зовсім зрозуміло чи той малюнок тканий чи зверху нанесений. Я колись багато у них купувала.
    А загалом 100% бавовна рідко де знайдеш, на жаль...
    Трикотажная пижама для мальчика, 558 купить в Украине.

• Інформативно Інформативно x 1
  2. mokhnatska lesia

mokhnatska lesia Well-Known Member

В старому ТЦ Шувар на 3 поверсі є магазин Масік. Там польські піжамки дійсно котонові є тонкі і є теплі.

• Інформативно Інформативно x 1
  3. fillette

fillette Well-Known Member

В чому ваші малюки ходили взуті вдома? Дитині 10,5 місяців, повзає, стає на ноги. Купила robeez чешки, але в них на паркеті слизько, а босому холодно.

4. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

Атіпаси. Шкарпеточка з гумовою дихаючою підошвою і резиновим носочком. Не парить і не сковзається. Підбирати треба розмір по нозі. Можна бігати навесні по вулиці. Донька просто фанатіє від них, а от син не міг, тільки чешки, я не знаю як він на такій швидкості утримувався на паркеті. Або махрові шкарпетки з силіконовими крапельками на підошві,
    natherb_Blue_base-600x600.jpg dilnicka-pro-deti-a-dospele-protiskluzove-ponozky-.jpg

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. svoybox

svoybox Well-Known Member

Є чешки типу замшеві, малий мав від лупілу

• Подобається Подобається x 1
  6. Online

Online Well-Known Member

В такому віці і років до 3-4 носили чешки-шкарпетки з неслизькою підошвою. Брала польські на базарі. Потім перейшли на звичайні шкарпетки.

• Подобається Подобається x 1