Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Хто які купував кросівки, ті що світяться? І де саме? Треба 35-36 р.для дівчинки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    image.jpeg image.jpeg image.jpeg Купували в магазині на Дорошенка, поносили тиждень, почала глючити підсвітка в одному і до дірки протерлась гумова підошва, хоча малий носив досить акуратно. Тож сама в пошуках нових нормальних лед-кросівок на весну.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    обираю рукавиці-краги для сина, приглядаюсь до ленне. Але виникло питання - вони на овчині, то це розраховано лише на сильні морози? В наші звиклі зимові близько 0, буде гаряче? Поділіться, будь ласка, хто носив.
    І порадьте, що ваші дітки носять хорошого, непромокаючого.
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    В ленне на овчині малій було комфортно від -5 І якщо був сніг. Без снігу до - 7 були такі на 1 пальчик і подвійні з складом шерсті але "Не кусючі".
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо колупатися в снігу, то нормально було при температурі біля нуля. То у віці 2-3 роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я купила краги - мій ні разу не одягнув. Маємо купку звичайних. Промочив - зняли, одягнули сухі
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Чому? Просто не схотів? Чи незручно в них?
    та я вже не знаю, скільки то пар треба з собою носити)))
    звичайні, якщо варежкою, то якось всі злазять...
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Одягати не хотів, так. Але він до всього нового одягу так ставиться, важко щось нове одягнути. Але і самі рукавиці такі трохи штивні. Тобто взяти в ручку лопатку, чи сніг не дуже зручно
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    От і мені потрібні балонові рукавиці дітям. Вже купу всього переміряли, не можемо зручних знайти. Минулого року мали Ленне варежками, було норм. Цього року хочуть на кожен пальчик, але все якесь не зручне, з того, що міряли. Хто де купує зручні рукавиці?
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Купила на секонді від СА, вже другу зиму носить мала, тонкі і теплі, на зап'ясті резиночки, не злітають, високі, можна по лікоть в сніг лізти, зверху ще липучки, зручно поверх рукавів комбеза вдягати
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fish

    Fish Well-Known Member

    Мої зараз мають рукавиці IcePeak з Мегаспорту і LassieTec.
    [​IMG]
    [​IMG]І ті й інші зручні, дітям нормально щось брати, вільно руками володіють. На 1 палець. Промокають - перші досить швидко, але вони у нас вже 3 рік, може через це. Але все одно не порівняти з в'язаними, тих вистарчає на 1 сніжку. Другі десь за півгодини бабрання в снігу, а як сніг добре мокрий, то і швидше. Кращі тим, що високо затягаються на рукав. Зате перші краще носити в школу - самому ту високу гумку підтягнути важко, а на дорогу туди і назад і прогулянку і їх вистарчає. Цього року купила ще рукавиці Lego, бо з тих вже виростають, але ще не випробовували. Куртки їхні себе показали дуже добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. tuti

    tuti Well-Known Member

     
  13. Fish

    Fish Well-Known Member

     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, треба мені якісної теплової піжамки для малого ріст 104, але щоб обов'язково 100 процентна бавовна і без тих гумових накатів. Де таке є? Можна і онлайн.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це які накати?
    Ліверджі,кунда,некст, гема, це якщо плотніший трикотаж або плюш трикотаж. Або взяти 110 байкову підаму болггарську, і попрати, вони не проводять ОТК, тому вона однозначно сяде до потрібного вам розміру. Але я беру все офлайн, бо мушу розмір допасувати до сина, тому не підкажу. Останню в нас була шикарна англійська байкова піжама тонесенька, але дуже тепла, проте зараз так не скажу марки.
    Або шерстяне термо, малий реж любить спати, ми брали наше бейбіко.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. olhash

    olhash Member

    З тих, де помірна ціна, я найбільше люблю піжами маркс&cпенсер. В більшості інших аналогічних марок якість бавовни сильно сповзла за останні роки, а в спенсера ще так нічого. В них є і чиста бавовна, і без накату. Утеплених мало, але теж бувають. Стараюся купити на початку сезонного розпродажу, бо їх швидко розбирають (а по повних цінах дорого). Ну або вже марки вище середнього, наприклад polarn o.pyret, pompdelux, в них екобавовна і без малюнків.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну ті гумові малюнки, які скрізь на груди ліплять. От, власне, хотілося б на начьосіку типу. А яка це болгарська?
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    На Garnamama зараз розпродаж, є такі піжамки: без накату і з начосом, лише розміри вже не всі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    І маломірять, треба консультуватися з менеджером.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Як яка ТМ. Бембі, Сміл маломірить трошки, Робінзон навпаки. І там до багатьох позицій подають заміри, це зручно)
     
    • Інформативно Інформативно x 1