Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, так як темка з взуттям Детская обувь оптом пішла у відпустку, може ми б організували сп? Я не можу, бо недостатньо дописів. На базарі і у магазинах взуття значно дорожче, от такі Детская обувь оптом на базарі 500 грн, в магазині 650 грн, на сайті 308... Але продавець говорила, що дуже теплі, і на клумбі, такі бачила, тільки на менших, то продавець писала, що може бути до -30 Я б взяла на 19,5 см То, що скажете?
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ггг. Колись радянські були 100%. Так і висіли коліна видуті, зморшки біля щиколоток, сповзали, постійно треба було підтягувати. Тяжке дитинство, дерев'яні іграшки.:girl_crazy: Як з'явились з добавками, то ми дівки дуже тішилися (ну такі ще дівки, яким капронових колготів ще було не положено).:connie_pull-pigtail Зараз, здається, навіть на немовлят немає таких.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Є, точно такі ж "радянські" :) в такий наче рубчик маленький. Але фірм не пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    червоноградські такі. племінники мають. але таке враження, що еластану там чуть дали. не такі прям, як ті радянські
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ага, чуть дали, я бачу різницю.
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А де шукати ті червоноградські? По базарах?
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    брат купував у співробітниці, вона приторговувала виробами цієї фабрики. А взагалі, напевно, краще на кідстафі-клумбі дивитись
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tsita

    tsita Member

    Вітання мамусі, є таке запитання: хлопчик дуже потіє...трошки побігав і як хлющ. Ноги -те саме. яке зимове взуття обрати: термо чи на овчині?
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Де можна купити трикотажні чоловічки/сліпи на 6 років? Фліс не підходить.
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Термобілизна, вона саме відводить вологу. Взяття також термо, на овчині ще більше буде потіти
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fish

    Fish Well-Known Member

    Next - бачила там розміри до 16 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нема трикотажних. Або я не знаходжу @Fish
     
  13. Fish

    Fish Well-Known Member

  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Fish дякую. Ще на Sportdirect знайшла один . Він без капюшона, спати зручніше. Ми використовуємо лише як піжаму
     
  15. tsita

    tsita Member

    А де ж купувати ту термобілизну...таку що дійсно а не китайська лейба?
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Минулого року брала дітям шерстяну термобілизну, так званий другий сорт йоха, у продавця на фб. Цього року замовила термокостюми з павер стрейч, також на фб, жіночка має тканину і шиє на замовлення
     
  17. tsita

    tsita Member

    скиньте будь ласка в пп контакти чи посилання на на неї
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    замовляла в нас на форумі з сайту алінка, турецькі - написано 100% бавовна, ну виглядає, що дійсно так - тягнуться погано, але не висять на колінах, як радянські в рубчик.
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2017 ---
    я взяла своїм mira-termo, український виробник, вони мають і polartec, і шерсть.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. tsita

    tsita Member

    А де купували термо?
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    в них на сайті, не знаю, чи тут можна давати посилання.