Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так так) мене цікавлять виробники..
    --- дописи об"єднано, 24 Жовтень 2017 ---
    дякую.гляну. не чула про такі..
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вже другий рік підряд купую сину італійський бренд Imac. Це термовзуття. В дочки - Naturino терміки.
    Ну і ще мають по парі балонових дутіків дешевих на липучках, так, на перезмінку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мій малий якраз має не високий, то еко нам доватиться затягувати липучками на максимум. Думаю на високий підйом буде люкс. І проблем нема з приміркою
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В дочки високий підйом, то в ессо залазила дуже туго. Міряла кілька моделей, їй не пішло. Не знаю, може і бувають в них вищі, але мені не траплялись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    в малої пухка ніжка з високим підйомом, то беремо екко
    і зимові, і осінні, і кросовки, і туфлі, і босоніжки
    там є моделі на вузьку худу ногу, а є і на широку ніжку,
    можете поміряти в інтертопі, або на провесні в стоковому магазині,
    щоб визначитися, та й якщо брати на олх чи кідстафі, то продавця питайте,
    або сюди фото скидайте, багато діток форумлянок ходять в екко.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    екко були наші перші) але на шнурівку, бо на липучки не залазив.. зара шнурівку не розглядаю.. бо не любить взуватись одягатись довго..
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Угу. Наприклад такі навряд чи
    IMG_4400.JPG
    А такі запросто
    IMG_4399.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fish

    Fish Well-Known Member


    По темі: мій син має дуже високий підйом. Мешти Екко на нього заплиткі. Але зимові черевики носив кілька зим підряд без проблем. Саме такі, як тут на фото.
    Кларкс зимові - теж влазив (то були черевики сестри, але деколи одягав). Має одні кросівки Кларкс, як на мене, могли б бути вільніші, але ходить. Модель на шнурівках, поміняли на силіконові. А улюблене взуття, мали декілька пар різних розмірів - Clarks Stompojaw, якраз добрі на високий підйом, ну і взагалі суперові. Ми мали такі, що нижчі, можливо, високі черевички інші. Ось такі:
    [​IMG] Дуже шкода, що нашого розміру вже немає.
    Цього літа-осені відкрили для себе ще кросівки Адідас - і зручні, і носяться добре, і ціни на знижках були непогані.
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    може згодиться) на високий підйом брала Ромі канадські Stride rite і американські Pediped.. Від стрід райт- маєм черевики- дуже легкі і зручні, підошва гнучка. педіпеди кроси.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    зацікавилася) наскілкьи гнучкі і легкі порівнянно з Ессо наприклад?
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Питання не до мене, але маємо теж страйд райт. Я малому взяла демі черевички, то мені дуже подобаються, легенькі, легші за тапки зетпол))), але я би не сказала, що гнучкі, але і не штивні. Ессо мала носила зимові термо, то вони мені твердіші, ніж страйди. В нас типу таких, для тоддлерів
    [​IMG]
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    одни черевик заважив 181 грам
    В нас такі [​IMG]
    і гнучкість отака
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а де купляєте? на кідстафі розмірів мізер
    з зимових є хіба такі
    [​IMG]
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це осінні черевики брала на амазоні.. був розпродаж.. щось по 12 чи 14 доларів.. зимові ще не знаю які брати.. наче про ці чоботи відгуки хороші. але розміра нашого нема..
    до речі якщо принципово шкіра - то не про них.. вони комбінують шкіру і зам. )
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    На Кідстафі купила, перекупила проліт ще влітку, спеціально не шукаю чогось конкретного, час від часу переглядаю оголошення і купую)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Які рукавички порадите для дівчинки 2 р, на всі пальці чи на два? Балоньєві чи тканинні?
     
  17. Fish

    Fish Well-Known Member

    Мені було зручно на 2, інакше дуже довго вдягати. А ще, як правило, на 5 пальчиків у 2 роки часто бувають завеликі. Щодо другого питання - а залежить, на який час. Як сухо - можна і тканинні, як сніг - однозначно болоньєві, бо з тканинними за прогулянку тоді декілька пар доведеться поміняти. Ще класно, коли вони високі, щоб їх можна було затягнути на рукав - просто супер. Дитина може спокійно порпатися в снігу, сніг не залітає в рукави. Я маю на увазі щось такого типу: [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Купила малій шапку на зиму, а тепер думаю чи не буде захолодна бо одинарна, не має знизу нічого. Склад 40 шерсть, 10 ангола, 30 поліамід, 10 альпака (шерсть різновиду верблюдів)
    20171028_210041.jpg
    Хто які купує на зиму? Бо минулі роки я брала з трикотажною підкладкою і тонким синтепоном.
    А цю зиму обіцяють холодною.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В дочки дві: перша Lenne Stripe, там склад: верх: 50% шерсть, 50% акрил, підкладка: 100% бавовна. В цій дочка минулого року відходила нормально, не мерзла.
    Друга шапка-шолом Beezy: верх: 100% шерсть, підкладка: 100% бавовна, утеплювач: холлофайбер. Але її я планую на реальну холодну зиму.
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  20. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    маємо на зиму екко і ріхтер, але на слякоть певно треба ще щось,
    знайшла такі Камік, але ми таких не мали, хочу почути відгуки чи вони реально теплі і не промокають,
    може хтось мав такі?
    74932_20161220074345_5193_600x600.jpg