Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Десь читала, що має бути певний відсоток синтетики, не натуральні на 100%. Ми вдягали бавовна/синтетика десь 70/30%. Звичайні тоненькі, завжди було тепло і ноги не були мокрі.
    Флісові чи інші теплі взагалі не носимо навіть в морози.
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    ми носили 2 роки назад
    [​IMG][​IMG]
    і цього теж взяли. Як на мене, то на рівні Ессо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NiceHouse

    NiceHouse Member

    А чому дешевші в 2 рази?
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    може не такі розкручені) і не такий потужний бренд)) теж на гортексі. носили і Кларкс і Ессо... не знаю......але не спробуєш не дізнаєшся))
    ми з зимовим взуттям постійно експерементуємо, шукаємо "своє"
    лідирують елефантени , ессо, кларкси ( якщо з валянком то каміки)
    в жодному разі більше не куплю демарів та Б енд Ж
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Цікаво де суперфіти в цьому Вашому рейтингу?
    В нас наразі лише друга зима з взуттям буде, то минулого року мали суперфіти, дуже мені сподобалися. От думаю чи цього теж їх брати чи спробувати ще щось)

    Надіслано від мого LG-H422, використовуючи Tapatalk
     
  6. Fish

    Fish Well-Known Member

    У нас були. Гарно носилися, не промокали. Єдине зауваження - як на мене, важкуваті. Ecco подобались більше, але взагалі цілком добрі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    не склалось нам з ними. Може модель невдала була..
    То таке ...комусь Томм чи демари найкращі) кожному своє...
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А які демари ви мали? Ми два роки носили ось такі, то мені сподобались. Правда я не маю з чим порівняти взуття такого типу. Каміки і Куому не купували.
    Але зараз на морози шукаю щось такого плану. Та навіть в таких демарах ніжки ніколи не мерзли у малого. Але зараз і ціна на них 1200 грн
    За сльоту та мороз до - 5-7 ми обходимось Суперфітами.

    data-product-79-hannu-1601c-200x200.jpg
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    А як з суперфітами для дворічок? Витримають морози? Купила своїй, але дивлюь що вони на вигляд легенькі...кажуть, зима буде холодна, й хоч моя дитина не зі змерзлюків, та може б то ще шось тепліше прикупити..

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в нас одні з перших були суперфіти, і нога мерзла(
    може то була моделька така
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Плюсуюсь за суперфіти, еко, каміки або коламбія. Не пробувала суперфіти. Не люблю джеокст, вони красиві дизайном, але тяжкі і насадні. Демари- то теплі ковзани.
    Цього року хочу малому купити кларкс. Але не знаю чи то кларкс. Їх на кідстафі, клумбі, шафі повно, але на сайті офіційному нема. Що скажете?
    IMG_4392.JPG
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Малий мин року (1.5) в суперфітах відходив всю холодну осінь/зиму. Але взимку довго і часто не гуляв - не зацінив снігу. Максимум на пів години-годину, а зазвичай з машини в приміщення чи у возику на короткі відстані. Нога не мерзла. І сподобалися тим, що легенькі зручні, і восени по калюжах товкся - не промокали.

    Надіслано від мого LG-H422, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  13. irina

    irina Active Member

    Дівчатка, хто знає, а Clarks підійдуть на високий підйом і широку ніжку?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    У нас перше взуття осіннє - суперфіти 21 розміру, дуже ними задоволена. Зараз вже ніжка виросла, то купили суперфіти 22, а на зиму 23 розміру. В мене з цим взуттям любов з першого погляду) маємо ще ecco осінні, то теж немає претензій, і до речі, в них 21 розмір якийсь більший, ніжка ще добре влазить, і ширші вони (на пухкеньку ніжку вони краще, ніж суперфіти).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата в кого дітки мають високий підйом. яке взуття купляєте?
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    На зиму? Кларкси, бама просто невбиваємі і до дирок їх залюбити малому не вдалося. Якщо загалом, то взуття, в якого гнучка підошва, і гнучка, це не та, яка зігнеться на пів см від підлоги. Вона дає можливість стопі рухатися, ставати нормально, не перекривлюватися, щоб компенсувати ту твердість
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та я от шось на них дивлюсь і здається мені що вони не на високий підйом..
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Про черевики не скажу, а от кеди, мешти не підходять. В доні ніжка не є широкою, але високий підйом, то в деякі моделі просто не влазить, а в інших всунути можна, але некомфортно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Десь в магазині поміряти? Або наші? І дуже залежить віл моделі, треба на сайті дивитися, яку глибмну чи ширину вони пропонують. Але бама більш зрушніші, правда шукати важче
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    З гнучкою підошвою і на липучках, зав‘язках, щоб регулювалось і можна було максимально під ногу підігнати.