Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Дівчата, а як зимове взуття некст? Чи краще джеокси? Яке дійсно якісне термо взуття?
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мені якісь твердуваті... як на мене в таку ціну можна знайти аналоги точно
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Вже 3 рік купуємо Суперфіти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Твердуваті джеокси чи некст?
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та хтось колись питав - відповіді так і не дав ніхто :) Їх якось загалом мало в Україні продають.
    Ну тут наче waterproof... Ну і ми дві минулих зими обходилися одними такими (то БГ, то Том.м). Я в слякоть сама не люблю десь довго лазити :) з садка-в садок та й усе, а додому приходили - на батарею кинули і до ранку ОК.
    Чесно кажучи, я вже два роки збираюся взимку якісь кальоші попроще-подешевше купити, типу таких
    [​IMG]
    але все якось обходимося без них :dntknw:
    Влад, наче, не змерзлюк, в тих українських "термо" часом і жаркувато йому було, ми зимою майже до нуля в осінніх на байці ходили (і він, і я :) ) бо в чоботах ноги потіли. Але ж в українських овчина всередині була, а тут фліс і якісь такі тоненькі... От я і озадачилася трохи.
    Коротше, будемо льотчиками-дослідниками того року, весною поділюся враженнями.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Джеокси.. але мені видається Некст по якості гірші... ну і принаймі демісезонні мені не всі подобаються їхні (дивилася в знайомих), а ті що я брала якісь дуже тверді

    з тої ж цінової категорії мені подобаються Deltex, брала в Обнові. повезло, попала на розмір.. вони ніби в німецькому стоку мають попадатися, не знаю де ще їх купляють, в неті б/у навалом хіба що..може в нас модель класна була, на вид класичні термо... чи всі такі добрі в них - не знаю...
    ще в ССС я раніше бачила термо-модельки (в них звичайних зимових було достатньо, а термо проскакували.. загалом якість подобається)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ми брали Некст, але зараз на Варвару нема красивих моделей (((.
    Гарно носяться. Але мої діти з тих що морозостійкі. Хто любить гріти куряток, то треба уважно вибирати модель.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, а на зиму ви берете взуття з запасом 1 чи 1,5 см? Бо ми якось між розмірами, і от купила з запасом 1см , і думаю чи на замало?
     
  9. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Брала дочці минулого року такі: Купить Розовые зимние сапоги (Девочки) from Next Ukraine
    Були теплі, не промокали, зручні. Але вони йдуть на низький підйом. У дочки високий, то залізти в них було досить важко і тільки на колготку чи тонку шкарпетку. Але оскільки в мене дитина не змерзлюх, то їй було норм. Цього року по устілці впритик, але взути взагалі не може, їх продаєм, а на заміну замовила такі: Купить Зимние сапоги цвета норки с помпонами (Девушки) from Next Ukraine
    Десь сьогодні-завтра мають приїхати. Регулюються шнурками спереду, то ж, маю надію, що ці будуть зручніші.
    Ну і взагалі помітила, що в Нексті все взуття йде на низький підйом. Для високого хіба брати таке, яке має регулювання шнурками/липучками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Дівчата, може хто підкаже.. Хто виробник цих шапочок? Хотіла замовити на ФБ, але насторожив пост автора..і ціна занизька (набір 220 грн, хл 160 грн), і доставка безкоштовна. Писала автор, що Польша. я би малим хотіла
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  13. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Так. Я по фото шукала у гуглі. Ніц толкового не найшла
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    По посиланні, що дала вище точно не Польща, а Москва. Авторська ручна робота і ціна, як бачите досить висока.
    Відгуків багато...
    Я б не ризикнула купити. Бо навіть 220 грн шкода подарувати шахраям.
    На на ФБ є відгуки?Сторінка активна?
     
  15. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    На ФБ пост від жіночки, яка ніби то збирає велике замовлення оптове і їде до Польші. На прохання ще виставити фото чи відправити налож.НП, відповідає що фото нема. Тільки переплата. Ну я відразу почула щось недобре та й бачу що ручна робота ( не коштує то дешево). Сумно що люди ведуться і просять реквізити.
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас було 2 пари мокасигів на липучках, то мала ноги так і не запхала туди. Вони і на носочках вузькі дуже, хоча в малої не є повна ніжка
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    дівчата, а які то шкарпетки мали би вдягатися в термо взуття - термо, шерсть, чи звичайні одягаєте?
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    якщо в термо (те що справді термо) то краще фліс
    Точно не шерсть, бо в них кажуть з термо проблем (мокрих ніг і т.д) найбільше виникає. Ми минулі роки мали імітації термо черевиків (там підкладка з штучного хутра) то ходили на звичайну бавовняну, цілком ок було.
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    дякую, я про такі і не знала...
     
  20. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Як зимове взуття кларкс по якості?