Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    мали і ті, і ті. Однозначно B&G якісніші - якісь менш громіздкі, і в кінці зими виглядали значно краще. Ну і маленький бонус - B&G китай з українською адресою, Том.М - китай російський :)
    Думаю що ні, можете товстішу шкарпетку одягнути (ну бо, не дивлячись що обзивають їх "термо", ніяке то не термо насправді :) тому шкарпетки-колготи можна брати звичайні, не флісові). Мій часом навпаки "жарився" (але він загалом не змерзлюк :) ), тому до нуля ми ходили лише в осінніх на байці, а тамті були на мороз.
    Підошва тверда. Але, враховуючи устілку теплу і т.д. Ви навряд чи знайдете м"яку підошву в зимових черевиків, хіба ті що дійсно терміки (але там і ціна в 3-4 рази буде вища).
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    @Akina, дякую за відгук!
    А ще таке питання, чи купували хтось взуття на сайті Маргошка?
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    А нам B&G не пішли. Наче теплі ноги по приходу додому, але після "виззуття" за 5 хв.мокре все в середині. Тобто, якщо розутись на деякий час, а потім знову треба взутись і йти- не варіант. Це наш досвід. Було таке, що йшли в садок в одному взутті, а назад в іншому.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А нога не пітніла при тому? Бо у нас все ок було, але лише при мінусовій температурі надворі і тоненьких шкарпетках. Ну і моделі теж могли бути різні... Ми БГ мали позатого року, минулого Том.М
     
  6. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Тобто, вони "віддавали" через деякий час вологу?
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Так і то буквально через хвилин 10. Висушували газетами і мали ще 2 пари....
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною про зимовий одяг для трьохрічки. Так щоб у садок ходити. Зокрема цікавить верхній одяг. То обов'язково роздільний комбез? А під низ що одягти? Так щоб у садку зняти і піти гратись. Трикотажні штани чи теплі джинси? А просто зиму відходити в утеплених джинсах і куртці то нереально? Ну я розумію, що на прогулянці в парку на санках то краще комбез. А отак в "цивілізацію" йти, мені якось більше пасують штани теплі. Ні?
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я минулого року одягала просто трикотажні штани спортивні з шкарпетками під вуличні утеплені штани. Зручно, бо прийшов, вуличні зняв і побіг в групу, не треба переодягатись довго.
    --- дописи об"єднано, 9 Жовтень 2017 ---
    Цілком реально, ми так і ходили. Хіба, коли йшли на довго гуляти суто на сніг, з санками, тоді вже брали півкомбез балоновий, а як просто між люди чи в садок, то достатньо просто звичайних утеплених.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Наш так і ходить, вже декілька зим. В садок того теплого півкомбезу ніби взагалі не вдягали. А там переважно був у колготках і шортах, дужже зручно як дитині, так і батькам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fish

    Fish Well-Known Member

    А в садку діти взимку не будуть гуляти? Взнайте, як у вас в садку проходять прогулянки. Мої діти в садку ліпили сніжки і сніговиків, копали сніг лопатами і останньої зими навіть їздили з гірки на принесених з дому піддупниках :) В такій ситуації джинси не дуже добре, лижні штани краще справляються :) Але читала тут, що багато де в садках взимку гуляють мало або взагалі не гуляють. В такому випадку, напевно, можна й обійтися. Або коли снігу нема і сухо.
    У нас ще був проміжний варіант, коли хляпа, але трохи затепло для півкомбінезону - штани з флісовим утепленням, але не донизу, а десь нижче колін, а зверху болонья. Набагато краще, ніж утеплені джинси, бо легко перуться і сохнуть, можна і мокрою серветкою протерти.
    Під низ мої вдягали колготи, в садку знімали штани і вдягали дівчинка спідничку, а хлопчик шорти. Так, я теж ненавиджу, як виглядають хлопчики в колготах з шортами :) Але на практиці це виявився найпростіший варіант - коли він був маленький, то процес "зняти колготи-вдягти штани і шкарпетки" і навпаки декілька разів на день лягав би на виховательку (якої мені було би шкода, бо у неї ціла група таких) або займав би купу часу. Пізніше, коли вже навчився сам, то не хотів зайвих рухів, його все влаштовувало. Вдягати спортивні штани поверх колготів - ще гірше, дуже гаряче. Тому я запхала свої естетичні погляди глибше і вибрала практичність :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    чи мав хтось лижні куртки і штани німецької фірми Crivit Sports?
    таку

    135128_20161202100920_9289_600x600.jpg
    135128_20161202100938_2991_600x600.jpg
    гарні характеристики і спокуслива ціна
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fish

    Fish Well-Known Member

    Ми мали штани. Враховуючи ціну - в принципі, може бути, легкі і досить зручні. Чомусь постійно спадали шлейки з плечей, як ми їх не затягували, але може це особливості фігури. Але після забави в мокрому снігу у відлигу промокали (правда, то були серйозні такі забави, довго і з валянням в кучугурах :) ). Ми мали їх на зміну, куплені випадково, тому багато не носили. Порівнюючи з Ленне - небо і земля. Якщо треба штани для забави в парку час від часу - то ок. Якщо мова про лижі, то я шукала б щось серйозніше, можуть підвести. Щодо куртки не знаю, не мали. Але вона мені схожа на Tschibo (TCM), а нею я була цілком задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Ми маємо Ленне пальто на зиму, і не зраджуємо цій ТМ вже 8 зиму.
    На санки/лижі мали минулого року польський 4F то були дуууже задоволені,
    але ціна на такі зараз дуже кусається, тому шукаю заміну
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dusheska

    Dusheska Member

    Вирішила все ж спробувати і взяти малому на зиму курточку і штани від Тополіно. Але от тепер в ступорі як бути з розміром. В нас зараз 119, от і думаю чи брати на 122 чи вже на 128. Хочеться щоб і на наступну зиму був добрий. Дівчата, чиї дітки мали Тополіно, як там по розмірах?
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дякуючи тому, що дитині надарували трохи грошей на ДН ми вже готові до зими :) Цього року вирішила взяти таки українське Есто (мали їх комплект в 1-2 роки).
    [​IMG]
    Куртки змінилися за цих 3 роки в кращу сторону - класно, що тепер є куліска в поясі ну і хутро в нашій гарніше - такий штучний єнот, що здалеку виглядає дуже натурально :). І загалом куртка досить не громіздка (при тому, що я брала навиріст, щоб і на наступну зиму. Шкода лише, що штани все ж лишилися у них досить об"ємними :sad: (бо минулого року мали б\в Ошкош - от там комбез був дуууже класний, приталений і якийсь такий акуратний, мало не вдвіччі вужчий візуально). Ну але підтримка вітчизняного виробника, всі діла :girl_smile:, та й ціна прийнятна...
    А ще я з запитанням. Викупила я Владу термочеревики Loap (чешська фірма, виготовлена в китаї :) ) Черевики на вигляд дуже класні, не такі широкі і масивні в підошві як українські і російські "термо" (B&G і Том.м), але й по щільності самого матеріалу верху теж якісь тонші :girl_in_dreams: От тепер сиджу і думаю - або вони і правда термо (тобто матеріали спіцифічні, за рахунок чого не такі об"ємні), або в них буде холодно взимку :sad:
    Розрадьте мене, може, хто мав зимове взуття від Loap як носилося? :girl_flag_of_truce:
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    а фото покажете?
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У нас такі
    [​IMG]
    Detská zimná obuv Loap Frost Kid čierna/ružová
    оте хутро вживу трохи менш лохмате і всередині є лише на манжеті, а нижче - фліс.
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Akina то будуть єдині? Бо на зиму наш маст-хев чоботи з резиновою калошею, у нас часто слякоть і купа мокрого снігу під ногами.
    А ваші...щось не пише, що термо....просто підкладка фліс, на європ.зими. Якщо ви не змерзлюхи....Спитайте на кідстафі на "совєтчиці".
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Моїм би таке точно підійшло, я б навіть не сумнівалась.
     
    • Подобається Подобається x 1