Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, як одягати хлопчика в садок взимку, ясельна група? Маю на увазі під верхній одяг. Треба якийсь светрик мегатеплий чи отакої кофтини з майкою знизу досить?
    [​IMG]
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Dominika з начесом чи звич.реглан? Якщо з начосом, то плюс майка чи футболка має бути добре.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    хто які тапочки бере в садок, чи інше перевзувне. може бути з дорожчих, але зручне і не тверде, бо малий тоді просто відмовляється носити і то гроші на вітер
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас отакі прості. Легесенькі. Малий їх обожнює. Єдині, що взуває)
    Фото з нету, купувала бабця десь.[​IMG]

    Надіслано від мого LG-H422, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fish

    Fish Well-Known Member

    Ми мали Befado декілька пар підряд, моєму було зручно. Останні два роки починаючи з осені носили сандалі - ті ж, що носили надвір влітку, поки нога не виростала :)
     
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Ми маємо такі самі. Купила бо дуже легенькі та не дорогі (70 грн) (укр. виробник).
     
  7. Dusheska

    Dusheska Member

    Дівчата, цікавлять термокуртки, штани на зиму. Чи брали своїм діткам, не холодно в них, бо вони щось мені видаються такі тонкі? На яку фірму краще дивитись Тополіно, Картерс? Що порадите.
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Брали малому на зиму термо-комбінезон амер.фірми, дійсно тоненький, легенький, але дуже тепло дитині. Під низ вдягали тільки звичайний реглан і тоненькі підштанники на морози.
    Оцінила зручність термоодягу:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Куртки Тополіно більше на єврозиму будуть. Хіба одягати шерстяну термобілизну під них. Ну і по дитині дивитись. Всі різні. В однаковому одязі і за однієї температури повітря одна дитина змерзне, а іншій буде добре. По Картерсу не підкажу. Мої кілька років носять Ленне. Задоволена ними повністю. Але вони будуть трохи грубші за Тополіно. Цього року взяла Коламбію, подивимось як відноситься. З термо ще Рейма хороші, правда я їх ще теж не тестила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dusheska

    Dusheska Member

    а де брали?
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В магазині "Коламбія" на пр. Шевченка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Нам буде в грудні 1 рік. Питання по взутті на цю зиму. У що ви взували своїх діток в такому віці?
    Часом зараз як гуляємо доця хоче іноді щоб її поставили на землю. Ще не ходить сама. Думаю, що і взимку ще по вулиці аж так ходити не буде, але бачу що взуття буде потрібне ...
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    РОмі в січні виповнився рік. почав ходити в грудні. з візка випустила на землю в квітні.. можете думати, що я лінива. але мені так було простіше. він по хаті ітак гонив що крейзі.. і зара гонить по хаті і на вулиці- ледве встигай..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ми зараз на крокси перейшли. І бачу більшість дітей в кроксах в садку. Дуже ок малому і зручно взувати. Маю продавця, яка крокси має за дуже файною ціною. Якщо треба, - пиши)
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2017 ---
    Ні картерс, ні тополіно не є темокуртками.
    Про Картерс нічого не скажу, о от Тополіно дуже пристойні. Особливо за ті ціни, що вони зараз обходяться...
    Ми маємо курточку Тополіно зимову. Купувала її як лижну. ВОна значно товстіша за нашу Рейму. І ще й фліс всередині має. Я думаю, що в курточці Тополіно, навіть мерзлюки не змерзнуть. Вона достатньо тепла на зиму. На крайняк - фліска під низ.

    Зараз комбези Тополіно з Іспанії викупляють. Курточка зі шатнами виходить 1100-1300 грн( залежно від розміру). За ті гроші там і якість дууууже пристойна. Я справді думала, що вони знаааачно дорожчі.

    Лене значно товстіші, звісно, але нефакт що тепліші.
    Ну і Тополіно таки акуратніше виглядає, хоч ми впринципі Лене ніколи не мали, лиш на дітях бачила. Стверджувати не буду.

    Ну а взагалі, я за Рейму виступаю)) От рейматек це термо якраз. Малий третій рік носить і я повністю задоволена.
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  16. fillette

    fillette Well-Known Member

    Підкажіть яке взуття купити дитині на зиму, яка ще не ходить. Зараз нам 7 місяців.
     
  17. Fast

    Fast Well-Known Member

    Яке по розміру підійде :), можна, типу валянки на овчинці.
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мій теж має крокси в садку зараз на заміну) а так, то ходить в кларксах дудл. Останні вже впритик, а щодо кроксів то трохи переживаю, мій так носиться, і такий не обережний, на рівній дорозі може зашпортатися. (напишу тобі ще дещо у відгук))
    правда контакт всерівно давай)))
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    О, і мій такий, що носиться)) але якось зараз ок крокси) не злітають.
    Бо був період, що взути крокси не було як, вони просто на бігу злітали з нього:girl_crazy: і я по майданчику збирала....
    Інші діти носили навіть такі трохи величенькі, з запасом. А моєму то було не варіант.
    Але зараз якось не злітають. В садку в групі не ганяють особливо, хіба на дворі. А там інше взуття. От на двір крокси сабо далі не взуваю, бо носиться як вихор...

    МИ до цього літа також лише дудлси купували) На вулицю, маю на увазі) А тепер спробували крокси босоніжки і я просто дуже щаслива) Дудлси загалом нічим не гірші. Але нам після садка шоразу взуття треба прати. А крокси помив і можна далі взувати. Ну і на них був ананас, який світився при хотьбі! То було не аби якою перевагою в сторону кроксів:girl_crazy:
     
  20. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Маю питання щодо зимового взуття. Якщо розглядати дві фірми B&G та TOM.M, яка з них варта уваги? Дивлюсь на їхні термо-чоботи. Дитині в січні буде 3р. Чи не змерзатиме в них в санках, тобто при відсутності активного руху? І чи не дуже дубова в них підошва?