Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ми вже другий рік купуємо Валді українські (в Хмельницьку, здається, шиють) і в садок тапки-сандалі, і кеди надвір. Мали типу таких тільки інших малюнків
    [​IMG]
    Мені подобається що п"ятка цупкіша як в тих китайських, не заломується, тканина не стирається, ногу Владу не парили абсолютно. Підошва гарна гнучка але практично не стоптується, по ціні значно дешевші за польські, за Китай трошки дорожчі. Ми всі свої потім ще й продавали в пристойному стані. Коротше, я за підтримку українського виробника :)
    Цього року ще кросівки їхні взяла на пробу
    [​IMG] але трохи пролетіли з розміром :sad: (якась досить велика різниця між 29 і 30 розміром вийшла бо то в них два різних розмірних ряди виходить - 25-29 і окремо 30-37), а у Влада ще й нога стала худа, тому поки лежать, чекають :)
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  3. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    О, дякую гарно! Подивлюся і їх))) йому й так потрібно завжди по дві пари мати, бо двір в нас ще не готовий, там щебінь, то самі розумієте, яка то "радість" для взуття. Ну і крім того, футбол-біговел-постійні копання, шоркання, взуття має бути досить витривалим, але шукаю по доступним цінам))) і з літа готуємося до садочку, то тапки-кедики однозначно знадобляться

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а як в них з підйомом?
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Воно майже все регулюється. Але я б сказала що НЕ на вузьку ногу, а швидше на середню чи (за рахунок липучок) навіть повнувату добре будуть.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я однозначно буду брати текстильні кеди. Мали минулого року - задоволені.
    Дивлюсь на ці
    [​IMG]
    Мені й босоніжки більше текстильні подобаються.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені теж. Дешевші на порядок, прати-мити легше, шкіряне взуття моя дитина здирає-оббиває за 2 дні, а тряпчані як літо кінчиться то можна і в садок носити. І, як на мене, до ноги тканина таки приємніша за дермантин . Шкода, що у більшості виробинків отакі прості тряпчані сандалі є лише до 30 розміру :sad: тому на це літо ще точно знайдемо, а на наступне - вже навряд...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чим текстильні кращі?, я маю щось там текстильне то в порівнянні з шкірою то земля і небо. Не знаю як дітям, а я собі кеди і балетки в пісок купила. Та то капці, парить, нога мокра, одні з них ще й з тоненькою підошвою були, то ще й в придачу на бетонних плитах, там де сонце ще не нагріло і в ноги холодно було. Чесно кажучи , трохи сумніваюся, що воно дітям інакше. Малому ренбут як домашні тапочки купую, то ножка часто волога, хоч там і встелька шкіряна. А в шкірі, таки інакше.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В натуральній шкірі так. Але, як на мене, то текстильні доцільно порівнювати з замінником. Бо шкіряні дорожчі в рази (разів у 5 точно) і зовнішній вигляд у Влада втрачають на раз-два (десь умудряється по гірках-пісочницях весь лицевий шар пообдирати за 2 дні). Тому у нас завжди шкіряне взуття лише демісезонне (і шурую його кремом по 3 рази в день бо все здерте :sad: ) . На літо- текстиль, на зиму термочеревики і їх аналоги (хоч і не сильно дешевші, але головний плюс для мене - їх можна спокійно сушити в батареї на відміну від шкіри :) ).
    У мого ні, хоч він загалом "жаркий" хлопець :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Даремно засмучуєтеся Waldi і Viggami мають і кеди текстильні, і відкриті мокасіни аж до 36 розміру! Так що ще не одне літо у Вас в запасі
    Я ж якраз продивляюся за Вашою порадою)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  13. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Такого плану я мала на увазі. Ще таке питаннячко, у Вальді липучки міцні? Бо мали ми раз Зетполи текстильні сандальки, то та липучка за тиждень вже "розхристалась" [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так. Принаймі у тих що в нас були. Малий їхні тапки вже більш як півроку в садку тягає (враховуючи що там вони ще й труться постійно об коврик) то досі добре нам ліпляться. Кеди теж відслужили ОК незважаючи на те що там липучки значно вужчі були.
     
  15. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть за ті кросівки, що світяться. Цікавить, які вони по якості, чи не парять ногу. Які варто брати?
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Може хтось знає, де можна купити в реалі дитячий дерев'яний метелик з етномотивом? Ну або просто вишитий...
    Ось такі

     
    • Креативно Креативно x 1
  17. Fish

    Fish Well-Known Member

    Знаю, що такі робить ЗробивТато, а їх продукцію бачила, зокрема, в Ікеамаркет на Смаль-Стоцького. Конкретно чи є там метелики, не знаю, може подзвоніть запитайте.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    підкажіть де купуєте хлопчикам кепки з LF фільтром 50 від сонця
    на нексті нема розмірів
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а це які?*
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    такі що закривають вуха і шию+з тканини по типу як в плавках)) хоча бавила і звичайні тканинні з позначками фільтр UF 50
    але не знаю в чому захист в тій тканині)
    [​IMG]