Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @KUSJ бачила на сайті Евга кідз
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Хто замовляв таку курточку з нексту? Виглядає, що вона дуже коротка, чи це справді так? Не знаю, чи варто купувати для високого 2-річного хлопчика.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Замовила малому кросівки h&m. По розмірній сітці 26 розмір має 16,1 см., а насправді є цілих 17 см.:sad: Цікаво, чи то зі всім взуттям так? Бо хотіла ще дещо замовити, але не знаю тепер як обрати розмір.

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    запитайте на кідстафі, може хтось вже має і може дати заміри. Довжина курточки до рівня рукава, коли буде нахилятись, присідати- може оголюватись спинка. Я не люблю цього страшно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Коротка,дуже коротка,ще й вічно підскакує

    Надіслано від мого M3s, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    З мого досвіду таки взуття великомірить, брала малому кросівки 24 розміру то стелька 15,5 см, а покажіть які саме замовляли?


    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  7. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дуже дякую за відповідь, я остаточно вирішила не замовляти цю куртку.
    Дівчата, а де ви купуєте легенькі дитячі курточки-вітрівки? Бо на нексті щось немає вибору цього року, на мою думку. А де ще можна знайти куртки хорошої якості (і щоб не треба було довго чекати), я не знаю.
    А така вітрівка в когось є? Вона мені виглядає занадто теплою як на весну-літо:
    [​IMG]
     
  8. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Гляньте George, класні вітровки в них. Маємо і на х/б підкладці і одна легесенька на тоненькому флісі (спинка і перед). Дуже задоволена, особливо тим, що трохи подовжені ззаду, і спина не гола, бо мій шибеник вічно десь лізе, повзе...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Harring

    Harring Well-Known Member

    Заходила у магазин "Дюна" на Сихові за шкарпетками для малої , купила маєчки хорошої якості з Вініпухом і Пятачком, прала уже разів з 10 , то виглядають ,як нові , а ціна 26 грн !!!!! Може комусь знадобиться ця інформація ,бо завжди купувала значно за вищу ціну.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    C&A. маю з трикотажною підкладкою, маю з відщіпним флісовим светром. якість - невбиваємі куртки, ще одна дитина буде ходити (після мого михайла це показник, якщо що). довжина супер, не виглядають дуже надуті, є стягуючі резенки і взагалі різна регуляція.

    поясніть мені таке. в мало стопа одна 16,5, інша 17. взяла 27-28р 4 різні пари, орієнтуючись на устілку. і всі ДУЖЕ завеликі. як так може бути? устілка максимум 17.5. і то я поки дочекаюся того скачка росту((, а вже би мав 2 міс їх носити((
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В мого десь 16.3-16.5, то взуття 17.5 космос яке завелике. І то власне на сайті Нексту пише що рекомендована довжина устілки на цей розмір 16.2. Купила на свій страх і ризик в офлайн магазині 16.7, малий бігає, щоб якесь почервоніння чи натирання на пальчиках - не бачу. А от наступний розмір 17.3 в тому ж магазині, ну важко малому ходити, може тому, що нога вузька, а взуття широке

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну але відносно стопи 17 взуття 17.5 мало б бути ок? це різні фірми, різної конфігурації. ходити і міряти з ним - це атас, вистачає на 1 кросівок рівно.
    та сама біда з кроксами (не оригінали) таке відчуття, щоб там ТРИ його ноги поміститься. а на вигляд так нічо, акуратні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Може щось невірно заміряно, не знаю. Але власне в нас завжди попадання а піврозміра. Коли потрібно взуття то один розмір впритик а інший завеликий

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Багіра капець) ми на пів року старші носимо 30 розмір:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ромі 2.3 теж має 16.5..
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА у вас є шанси)) як в нас))
    в нас кросівки виглядають як би ї приліпили до худющої ніжки:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Ми такі самі довголапики:girl_crazy: Малому 2,9, і вже 27-28 розмір...:girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2017 ---
    Потребую поради. Дивлюсь, що обіцяють нам нарешті потепління за тиждень. Шукаю взуття на цей перехідний до літа період, коли вже в кросівках жарко (бо синуля ж постійно бігає), а для босоніжок зарано. Минулого року мали відкриті кросівки Bama, була задоволена, бо ніжка не потіла, а носок гарно захищений був, то для біговела-футбола супер було. Зараз не можу щось подібне знайти, та і ціни кусючі... От думаю, може текстильні кеди з захищеним носком?...Хтось мав Super Gear, як вони по якості? Не розлізуться за місяць активного носіння? Чи які краще глянути, може з польських Zetpol, RenBut?
    Знайшла такі на Кідстафі по смішній ціні, подобається, що з сіточкою і повно звичайних є, в принципі, по дизайну симпатичні.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    ми носили 2 літа, але до кінця літа нам не вистачало....підошва там надто тонка і вона в результаті тріскала, спереду і по боках теж відставало.... на місяць, ну може трохи довше активного ходіння має хватити... зараз теж шукаю такі кедики, але перед ними маємо ще кросівки у сіточку.
     
  19. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Знайшла ще такі B&G. По дизайну мені на DD Step схожі. Досить симпатичні, лиш колір мені шось не тойво... Не подобається... Та і малий в спортивних штанцях переважно бігає, то чи пасуватимуть такі? І як B&G по якості, бо ми не мали ще? [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я на ддстеп дивлюся, там гарненькі сандалики є, якраз на літню дощову погоду і травень.
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2017 ---
    О, якраз такі як ви показали, там іх до кольору до вибору.
     
    • Подобається Подобається x 1