Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я би все таки вибиралася в центр, біля вокзалу нічо аж такого цікавого не знаю.
    Там відносно не далеко. Ми часто лишали торби в камерах схову на вокзалі і пішечки до центру і назад.
    І моя мрія - покататися на екскурсійному кораблику, котрі відправляються з морвокзалу, а я завжди в Одесі чомусь в не сезон, коли вони не ходять. Кума була з малою 2 роки, то дуже сподобалось і дорослим і дитині.
    А так то там в центрі гарно всюди, як у Львові. І все відносно поряд - Оперний, Морвокзал, Дерибасівська

    Щодо закладів - то я не змінно раджу всім Котелок - я просто обожнюю їхню кухню.
    Але слід знати, що там кухня, орієнтована на морепродукти, базова страва - котелок з «мушлями» - мідіями з різними соусами ( я найбільше люблю з горгонзолою)
    Також ціни там не маленькі. Як і всюди в Одесі, зрештою.
    Але там реально дуже дуже смачно. Незмінно смачно протягом багатьох років.
    Столик краще забронювати, там навіть взимку в будні аншлаг
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    @Kroshka Enot за кораблик - не знаю чи з того часу, як я каталась, щось помінялось, бо було років 7 тому, але кораблик чи то катер цікавий лиш дітям, він пливе від морвокзалу до маяка і назад, по дорозі нічого цікавого нема, видно морвокзал і кусок пляжу, ціна за таке дійство ого-го, тобто не вартує того.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я щось за ціну в куми не спитала.
    Вони були в позаминулому році.
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    1563733318686.jpg

    Сьогодні в Санжійці ☺️
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Років 7 тому було біля 100 грн
     
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Borsychok вітаю:girl_smile:. Яка у Вас вчора була вода, тепла? Бо ми вчора тільки приїхали то вода холодна (((
     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Вода тепла, зранку чистесенька.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    розглядаю варіант Затока, станція Сонячна. Дивлюсь ціни на другу половину серпня, перша лінія, всюди в середньому ціни за 3 місн. номер - 1200-1300 грн, без харчування, але зі всіма вигодами в номері. Наскільки реально знайти там комфортні номери за меншу ціну, може хтось з власного досвіду може порадити якусь базу-готель? Глянула Санжійку, бачу, що хороші номери майже в таку ж ціну, що й у Затоці, ст Сонячна, а якщо дешевші - то зі спільною ванною, або далеко до моря.
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ми були на станції сонячній, база солнечная позитив, то за двохмісний номер плюс дитяче ліжечко платили 1030 грн. В номері: холодильник, кондиціонер, телевізор і санвузол, шафа купе. Харчувались в кафе Якорь він 2 хвилини від бази, комплексами, нам було смачно. Але це друга лінія і немає басейну на території, до моря 5 хвилин, то вирішили не переплачувати за першу лінію.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я дивилась на цю базу, але власне через те, що то друга лінія, поки віднесли цю базу в запасний список. Бо різниця з першою лінією всього в 100-150 грн. І погано, що басейну немає. Бо часом як холодна вода в морі, то дитина хоч в басейні поплаває. А не знаєте часом, в басейни на інших базах впускають сторонніх за окрему плату? Чи то суто для своїх відпочиваючих? І скільки вам обходилось харчування на людину в день, в кафе? І хіба там 5 хв до моря? Там наче прохід одразу біля бази і вже пляж?(була часто там на іншій базі влітку, правда останніх років 10 вже не їздили, але щось пригадується).
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну нам з дітьми то 5 хвилин, якщо самі то можна і за 2 зайти, щодо басейнів не підкажу, бо не питала, щодо іжі ми на 5 з сеіданками тратили десь 1000 вдень. Якщо комплекси, то сніданки по 60, обіди 80, вечері теж 60. Ціни на продукти трохи вищі ніж у Львові.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Як вам база? Сподобалась? Які плюси? Мінуси?
     
  13. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Наша база відповідала всім нашим очікуванням! В номері є все, що потрібно, умови шикарні, для дітей по вечорах мультики крутили....до моря через дорогу можна сказати....так як ми були на початку сезону,то ціни були прийнятні...Господарі привітні, зразу відгукувались на наше якесь прохання
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @сяняНЯНЯ скільки платили за номер? І яка то станція- Кароліно-бугаз?
     
  15. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    У червні на початку сезону номер на дві сім'ї ( дві спальні,кухня,ванна, туалет) за 10 днів коштував 14,850 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Зараз ці номери , якщо глянути на букінгу,чи не 33 тис( навіть на дві сім'ї якщо розділити,то досить велика сума + якщо врахувати ще харчування,то зараз би точно не брала такі дорогі номери)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, цікавить період кінець серпня-початок вересня, чи реально ще в таких числах покупатися, посмагати? Розумію, що з погодою не вгададаєш, кожного року по-різному, але хоча б зорінтуйте, як бувало в минулих роках в такий період?
    Також ще цікавить, як би нам краще було б добиратися від Одеси (з поїзда) до Затоки з маленькою дитиною, візочком? Електричкою? Маршруткою? Скільки беруть за дорогу приватники типу таксі? Буду вдячна за всі поради та рекомендації :)
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Не знаю як до затоки, а до Санжійки таксі 600 грн., Затока десь на 25 км далі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Муська

    Муська Well-Known Member

    Мої хороші знайомі їздять багато років 1-10 вересня в Кроліно-Бугаз , то і засмагали, і у воді плавали. Але з погодою таки дійсно не вгадаєш, хоча переважно вода тепла була і сонячно. Туди добирались електричкою.
    В Затоку їздять автобуси від автостанціі біля Привозу (це зразу біля ж\д вокзалу). Ціни на автобус незнаю.
    Приватні таксі беруть дорого(бо враховують у вартість дорогу назад). А так , то можна 838 викликати, наприклад, в них розрахунок по кілометражу ( два роки тому приватники казали за відстань в 40 км- 500 грн, а викликане таксі вийшло аж 316 грн. :) )
    До Затоки від Одеси десь 60 км(таксі по кілометражу має вийти до 500 грн.), машиною їхати десь 1 годину.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Знайомі третій рік поспіль з Одеси до Затоки добираються електричкою, казали, комфортно і їм в електричці легше їхати аніж маршруткою, стосовно таксі не знаю, і ціни в Затоку також. А от з Одеси в Коблево наприклад по ціні проїзду в маршрутці зоорієнтую-120 грн .