Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а де ті знижки? я дивлюсь лиш на сайтах баз. Там ніде про знижки не чутно((( То на букінгу є знижки? Сорі, бо ніц не тямлю в тому... Номерів на першій лінії менш ніж за 1000 грн немає. Переважно 1200-1500. То капец як дорого. Виходить за 8 діб - 12тис. тільки проживання. А їжа+вкусняшки+розваги...Набігає трохи.
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Там будь де можуть бути, і на Букінгу, і на Покупоні, і на сайтах баз - типу раннє бронювання, або просто до 1 липня ціна на номери вдвічі-втричі дешевша.
    Я вважаю що так роблять мудрі люди, знижують ціну не в т.зв. не сезон - і в них готель не пустує, а повністю заповнений, аніж поставити 1000 грн в червні, і виглядати туристів з біноклем.
    Треба дуже уважно читати інформацію на сайтах.
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2019 ---
    Ось маєте ціну за 10 ночей в Санжійці на вказані дати в червні. Реальна ціна :)
    П.с. дівчата, я не знаю нічого про цей готель, може він так собі(відгуки дуже різні), але ціна нормальна за те, щоб побувати на морі)
    Screenshot_20190228-144535_Chrome.jpg Screenshot_20190228-144607_Chrome.jpg
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    До речі!! Хто планує щось бронювати через Букінг, пишіть мені в пп, я даю вам посилання, ви просто переходите по ньому, вибираєте ЩО хочете і ДЕ хочете, і ми з вами заробляємо по 15$ :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую,що поділились, нормально виглядає, як більшість.))А там треба лиш за першу добу скинути гроші для броні чи зразу всю суму?
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Так, лише за 1 добу, скинула 375 грн за трьохмісний номер і маю спокій :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, може ще хтось поділиться враженнями про Затоку в районі ст. Бугаз?
    Що там доброго є, як море, як пляжі і тп.:) Маємо їхати цього року в другій половині червня. Хвилююь шось, бо обирала методом тику з того, що залишилось з останніх варіантів по ранньому бронюванню.
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2019
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я писала вище:) це найгірша зі всієї Затоки частина, бо це центр, пляж там найвужчий(приблизно метрів 10-15), а людей найбільше:sad:
    Також близько глибина...
    Звичайно порівняно з іншими районами Затоки не дуже, але нічого аж такого критичного там нема, в червні ще людей буде не так аж багато.
    А що за база, якщо не секрет? ;)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ми цього року там були. Наша база майже вкінці була. А як назва? На карті є, тоді б я щось могла сказати. Бо ми за територію бази за 10 днів 1 раз виходили )
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та звичано не секрет :) - Отдых в Затоке Мини Отель Хотелик Метелик
    От якби була прочитала раніше- задумалася б.((( Тяжко, коли ти ніколи там не був щось підібрати.
    Центр мене не лякає, не люблю глушину, а от глибоке море не люблю...:girl_nea: і вузький пляж тим більше.:girl_impossible:
    Ого, а море на самій базі було?
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    20190320_070457.jpg
    Так, а я вже відпочивала на всіх станціях Затоки, тому можу порівняти;)
    Я подивилась по карті, ви можете просто йти до моря більше вліво(якщо дивитись на карту), можливо там трохи ширший пляж і глибина далі, бо нам і так треба було топати до цієї "центральної пішохідний зони" хвилин 15-20, що я вже не мала сили і бажання ще по пляжі далеко йти.
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    Ось так маю на увазі, по жовтій лінії, але тут питання чи є там прохід, бо всюди ті залізничні колії і забудови , чи все таки дорога буде вести лише в центр(на малюнку з правого краю, де пише лунапарк).
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2019
    • Корисно Корисно x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Дивись, ми виходили на станції Буга з і нас ще маршрутка хвилин 5 везла до бази. Твоя ближче (маленьким кружкчком твою базу приблизно позначила, вона не аж так далеко від нашої. але судячи по фото хіба там вузький пляж ... А за такі гроші то взагалі супер. Я теж взяла на першу половину червня. Пакуй валізи і навіть не жалкуй.
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    Глибоке море в Затоці? Серйозно?)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Для тих хто ще планує акційний відпочинок. Зявилась на покупоні гарна пропозиція на першу половину червня. Готель Аквапарк Затока. Там знижка 30-40 відсотків. Особливо вигідно їхати 4,бо двомісний і чотири місний практично однаково коштують, в ціну сніданки входять аквапарк безліміт, анімація. Короче круто, але ми на ті числа купили прям поруч, 200-300 метрів звідти
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Колись були в районі ст.Сонячна то там від берега метрів 30 було по коліно. А минулого року були на наступній станції за Сонячною, на пляжі ближче до мосту то там не мілко. Одразу при березі спуск і води вище коліна. А за кілька метрів моєму Дімі води вже було по шию. З позиції дорослих це мілко. А дітям - вже не дуже:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Привіт)) і ми з 9 червня в Затоку, база Човник,шукала через букінг, забронювала двокімнатні апартаменти, їдемо двома сім'ями з сестрою, їдемо вперше.....так сказати на розвідку
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    А ви раніше їздили в Затоку в першій половині червня? Ми завжди в другій і мені цікаво як з погодкою? І море яке? Хоча зі сторони лиману воно явно без хвиль і тепліше
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Минулого року ми приїхали 15 червня. То з першого дня було супер. І море тепле, не просто "можна купатись ", а реально комфортне. То люди, які були там казали, що така хороша погода ще з кінця травня. А коли ми їхали назад, 25 червня, якраз почалося похолодання, і шторм і дощ. Так що тут не вгадаєш. Ну подивимось тепер , може знову пощастить з погодою. Тим паче я плану два рази бути на морі.,а за такі гроші можна і в червні
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дівчата, хто куди їде на чорне море? Порадте якісь готелі не за всі гроші, Бугаз, Затока, Грибівка, Коблево. Або куди поїхати з дитиною сім'єю, щоб чистмй пляж і гарне море в нас в Україні, азовське не розглядаємо, бо далеко їхати. вже всю голову зламала, треба бронювати, бо шо де нормальне трапиться, то все зайнято (((
    Минулоріч були в Южному, непогано, хочемо локацію змінити...
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а де саме зупинялись? Я теж в пошуках варіантів. Щоб недалеко від Одеси. Ну і дуже хочу зі своєю кухнею. хоч готувати там особливо не збираюсь, але хочу щоб вона була)) Наразі думаю над Чорноморськом і Южним, бо то якраз містечка з квартиркам і всім фаршем
     
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @бетменша орендували квартиру однокімнатну за 500 грн на добу. Місто симпатичне, і море непогане, бракує окультуреності пляжу. Там особливо нема з чого вибирати, в основному орендують квартири,може і є кілька баз. Містечко маленьке, його повністю можна обійти за 15-20 хв...але там недалеко якийсь одеський портовий завод, і довго стоять кораблі в морі (далеко звичайно), хз чи вони море скидають щось, чи ні....і на рах їжі, якщо не готувати самим, то в Южному невеликий вибір, є дві столових, кілька кафе, і бари на берегу. Господиня квартири радила, якщо хочемо щось перекусити не вдома, то йти тільки на набережну, тому що найбільший оборот продуктів. Є маркет АТБ, в якому проблема зі свіжими продуктами, я одного дня не змогла знайти свіжого молока дитині, і якісного...((( про м'ясо взагалі мовчу...є ще з більших маркетів Копійочка, і маленьких продуктових по вулицях вистачає, ще базар є. На пляжі нічого не купуйте в продавців, ну там "пахлава мєдовая, крєвєткі...."
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дівчатка, знаю, у вас глаз-алмаз. Знайшла один готель, по моїх мірках - ідеальний. Побачила ціни, прибалділа. Їдемо 2+2, чотирьохмісний номер за ніч 1300, харчування входить "все включено ", до пляжу 300м,
    Скидаю сайт, скажіть де подвох????
    Отдых в Коблево 2018 - отель "Централ"
     
    • Подобається Подобається x 2