Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні, тепла, комфортна, супер -- діти не вилазять. і пляж чистий, ми от щойно прийши перед обідом -- то більшість вже пішла -- кожен за солбою сміття забирає. Тут взагалі якась західно-українська колонія -- мухзика лише українська, мова -- українська, номери на авто -- львівські) нікого не слухайте -- тут класно. І ще десь писали, що дорога вздовж сходів смердить сцяками -- нє, ну брєд: з бази ти в туалеті в номері випісюєшся, з моря ти йдеш теж випісяний в ... море))) Там справді лише в одному місці -- коли сходи закінчуються (метра два-три дороги)-- смердить каналізацією, але не сцяками. Але для львів"ян -- це просто рідний запах)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні, тепла, комфортна, супер -- діти не вилазять. і пляж чистий, ми от щойно прийши перед обідом -- то більшість вже пішла -- кожен за солбою сміття забирає. Тут взагалі якась західно-українська колонія -- мухзика лише українська, мова -- українська, номери на авто -- львівські) нікого не слухайте -- тут класно. І ще десь писали, що дорога вздовж сходів смердить сцяками -- нє, ну брєд: з бази ти в туалеті в номері випісюєшся, з моря ти йдеш теж випісяний в ... море))) Там справді лише в одному місці -- коли сходи закінчуються (метра два-три дороги)-- смердить каналізацією, але не сцяками. Але для львів"ян -- це просто рідний запах)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Друзі, скажіть, будь ласка, чи відпочивав хто у Чорноморську (колишній Іллічівськ)? Чи вартує туди їхати? Якщо ні, то які б порадили альтернативи на початок серпня?
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ми там були 2 роки тому і дівчата з форуму теж, ніби, збирались цьогоріч.
    Пляж там чистий, щоранку пісок просіюється. Море теж чисте, хоч мене і трохи напрягала близька присутність порту і судноремонтного заводу.
    Саме місто щось типу наших спальних районів, є багато магазинів, базар, великі супермаркети. Житло можна знайти в приватному секторі, або орендувати квартиру. Але робити це треба наперед, там не вийде приїхати і на місці шукати, нема такої практики. Є маленькі агентства нерухомості, які, власне, і пропонують житло для відпочинку, але ціни в них!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Дякую дуже за відповідь! А тобто, кораблі пропливають близько до пляжу? Ваша порада шукати житло наперед, мабуть, мене мобілізує зараз. Просто дууже багато роботи і так лише "поверхово" моніторив в неті житло, сподівався вже на місці. Мабуть, треба засісти конкретно за цю справу. А ви поселялися в приватному секторі?
     
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ми вже три тижні в Одесі. Перші днів 5 море дійсно було холодне, хоча для дорослих норм. Зараз вже більше тижня вода чудова, відповідно всі в морі. Погода спека +32.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Була 10 років тому в Очакові, то мені не сподобалося, тому що там не море, а якийсь заплив. Тобто вода не солена, немає хвильок. Для мене це не море.
    --- дописи об"єднано, 22 Липень 2017 ---
    Вчора в новинах про Лебедівку розказували
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    там лиман, до моря треба на косу на катері десь 20хв. або автобусом пару годин
    ви що її пробували?:girl_crazy:
    ну, тут не згідна, хвилі є, причому деколи нормальні такі (знайшла в себе таке фото -тут не великі, але й не дуже й маленькі) SAM_4721.JPG чи ви такі любите?:)))
    thumb2-3f617b44a9ef6a6520e2a1f46c732e3c.jpg
    ну, але Очаків мені теж не подобається
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Нам на кілька днів, в будинку немає потреби, дякую.
     
  10. Cholovik

    Cholovik Active Member

    А як щодо Грибівки? Чи відпочивав хтось там. Читаю на інших форумах, що люди нарікають на велику кількість водоростей у воді. Чи справді це так критично і чи постійно вони у морі? А чи хтось відпочивав-відпочиває у Лебедівці? Чи легко туди добратися із одеського залізничного вокзалу? І як там із пошуком житла та харчування?
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ну близько до пляжу вони не змогли б плисти, але з береза їх видно. То мій особистий "пунктик", море в Чорноморську має блакитний прапор, тобто найчистіше.
    ні, ми винаймали квартиру на окраїні міста, тобто до моря нам було дуже близенько. Як там з приватним сектором я не знаю, але на ОЛХ є багато оголошень. Тільки там треба уважно дивитись, постаратись знайти відгуки саме про це житло, а також дивіться по карті адресу, бо те, що вони пишуть про 100-200 метрів до моря не завжди правда. Орієнтуйтесь на супермаркет Таврія В, від нього найближче до моря. Ну і приватний сектор трохи в стороні, до нормального пляжу все одно треба буде трошки пройти вліво.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Відпочивали в Лебедівці минулого літа, з вокзалу Одеси добиралися автобусом, місця в автобусі бронювали день перед виїздом, телефонували на автостанцію, де нам дали мобільний водія автобуса. Дорога зайняла в Лебедівку близько 3х годин, довго стояли на залізничному переїзді в Затоці, назад їхали 2 години. Назад до Одеси теж потрібно бронювати місця в автобусі, так як були навіть стоячі місця. Житло на місці в Лебедівці знайти важкувато, особливо в липні, краще домовлятися заздалегідь. На рахунок харчування - там є кафешки, де можна харчуватися, ми готували самі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Дякую дуже за інформацію. :)
    --- дописи об"єднано, 24 Липень 2017 ---
    ДякуЮ, що відгукнулися. ;)
     
  14. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Kohaju, де саме ви відпочиваєте? Чи є в морі водорості?
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я тут вам колись писала, що можна добрати харчування -- так от моя вам порада: не добирайте! тут купа кафешок, навыть на території (а за базою ще більше) і дуже дешево -- вареники 20 гривеннь, пельмені 30, відбивна 25, мясо по-французьки -- 30.... короче краще дохарчовуватись за межами їдальні, бо замахаєтесь ті кашки їсти. наша путівка в лісотесі закінчується і ми переселяємось на іншу базу -- то якраз будемо ще активніше по кафешкам ходити. нарешті каші закінчаться!)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    В самій Одесі. Про водорості - то залежить. Тиждень не було, потім в один день було багато, потім - знов нема.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Так, хто зараз в Рибаківці? Бо ми вже переселились із Лісотеху -- нікого не бачимо. Як вам тут @Borsychok @algo ? ХТО ЩЕ?
     
  18. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Дівчата, хто в Рибаківці, як там з комарами? І чи хтось брав номер в Лісотехнічному, той що з вигодами в номері?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Повернулися ми з Очакова, тому якраз свіжі враження і може комусь знадобиться. Цьогоріч ми мали скромний бюджет, але дуже хотілося моря. Через старі контакти забронювали ми в Очакові санаторій. Дуже хвилювалася, що це буде справжній хорор, але вирішила ризикнути. Платили за номер люкс і триразове харчування 320 грн з люд. Номер просторий з хол. і тв., правда меблі, стіни, ванна ще той совдеп. Харчування було дуже навіть нічого. Мій чоловік наїдався, а це вже показник. Звичайно, що меню столовське, але навіть моє дітьо, яке ніколи не снідає кашами, їло прекрасно. Постійно давали персики, дині. Правда, торік, за словами людей, харч. було ніяке. Санаторій був заповнений, чесно кажучи, я була в шоці.Багато сімей АТо по путівках.
    До моря там 7 хв. Пляж від санаторію величезний, чистий пісочок. Завжди є місце. На цей пляж вхід відкритий для будь-кого. Міський пляж значнл вужчий. Саме море справді не надто. Там дійсно багато прісної води, що додає зеленкуватий колір.Але вода сама по собі чиста. Хвилі теж бували, ще й які. І вода тепла, без жодної медузи. На Кінбурнській косі взагалі бомба, вода прозороголуба. Але після коси вже ніде більше й плавати не хотілося, тіоькм там)) Сама набережна фактично мертва. Пару кафешок, більшість порожніх. Ввечері там не розгуляєшся, тому з компанією було б нудно. Навряд ми ще сюди колись поїдемо, але для бюджетного відпочинку Очаків цілком ок. Забула сказати, що в санаторії б3ли навіть якісь процедури для верхніх дихальних шляхів, ми, наприклад, ходили в соляну кімнату.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Сянька комарі є. Ввечері особливо атакують. Ми в номері з вигодами - туалет і душ) дуже жарко. Якщо машиною , беріть якогось вітряка .
     
    • Подобається Подобається x 2