Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні, в приватному секторі я готова сама готувати -- я ітак не знаю, як 12 днів витримаю без кухні)
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    так, щойно повернулися з "Лісотеху".
    харчування як у їдальні- каші, молочне, сосиски, макарони, зупки і котлети. на десерт - смачні булочки, йогурти, черешні, яблука, сирна запіканка. як на мене, то мало овочів. порції не надто великі, для мужчин явно замалі. ми мали 3 порції на 2х дорослих і 2х маленьких діток. не були голодні, але я таки схудла на 3кг :girl_crazy:
    до пляжу 78 сходинок! фітнес супер))
    пляж не особливо прибирають, туалетів на пляжі нема:girl_cray:
    на базі живуть діти з табору. ввечері завжди концерт, дискотека. на території є спорт. майданчик, гойдалки, кінотеатр з мультиками/кіно (не ходили, не знаю що там), комп*ютерний клуб.
    по дорозі на базарчик бачили вивіски про вільні кімнати і на інших базах, і у прив. секторі. не цікавилася.
    з плюсів(принаймі на початку сезону)-це супер-економ варіант, ще чиста територія/пляж/море(бо мала кількість людей).
    але якщо чесно, ми туди більше не плануємо їхати :)
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ого, в нас буде 3 порції на 2 дорослих і 3 дітей( ну, мені схуднути тільки на користь:girl_crazy:переживаю тепер щоб чоловік з дітьми голодний не був)
    десь вище писав хтось, що можна за додаткові порції домовитись окремо, ви не в курсі?
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    можна, безпосередньо там на місці
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    так ми і робили. мали 2 путівки, а на місці доплатили ще 1600 за одну порцію
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ми були в Рибаківці, в Лісотеху минулого року. Харчування, як пише @Khrystik, для тих хто хоче похудати. Перші страви, то практично одна юшка. Ми цього року в приватному секторі, то маємо, як то кажуть, з чим порівняти. Ми, навіть, сьогодні з чоловіком згадували одну жіночку, яка на пляж привозила пиріжки, які розкуплялись за лічені хвилини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я ніколи в Рибаківці не худла, при тому що максимум половину їла з столового меню.
    на пляжі завжди продають купу всього, класично,
    також можна сходити на базар, щоб накупити фруктів і всякого різного
    ну але як була там востаннє то проживання було значно дешевшим
    а якщо розраховувати на "готель з повним пансіоном" то звісно не варіант
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ми говорили з одним чоловіком, який там був не вперше. То він говорив, що декілька років назад, порції були набагато більші, що він "здоровий" мужчина не все з'їдав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчата, а скільки по ціні виходить в Рибаківці на тій базі Лісотеху? І як там номери - повна совдепія?

    Ми в Затоці зараз, жарінь страшна, ні хмаринки, вода і далі прохолодна, але я купаюсь без проблем, тільки довго в тій воді не посидиш:) море - шикарне, людей мало.
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    путівка 3300 приблизно з харчуванням.
    наскільки я зрозуміла, то так
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    так, там back in USSR. хатинки, колиби, клумби, туалети/душові.
    ще постіль мене неприємно вразила, особливо подушки ковдри.
    номери як які. не зовсім страх, але і не супер. але і ціна відповідна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Які тепер ціни на житло? Хотілося б щось окременьке, щоб і кухня лише своя. Колись такі номери знімали в Криму на Фіоленті. Їх було кілька поруч і вихідтна вулицю відразу. Минулого року ми мали такі ж в Кароліно, але кухня 1 на 3 номери, то платили 600грн. До моря метрів 600 було. Тепер хотілось би окреме своє. Порадьте хто де був.
     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Минулого року були приблизно 100-150 грн. з людини за савдепію, там майже все приватний сектор. ми знайшли протягом години. Дуже зручно машиною, походили, не знайшли, то пої\хали далі. Там ще є якась одна база, заходили туди, однак було все зайнято.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Olenya

    Olenya Active Member

    Хто відпочивав в Курортному в готелі Будаки? ВІДГУКИ ЦІКАВЛЯТЬ
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Мені цього року навіть лінь щось шукати, хочеться бачити на місці. Як гадаєте, в Южному можна на місці знайти квартиру в серпні? Чи десь поблизу?
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Налаштувалася я на Южне і тут почала читати про спалахи кору на Одещині. А так як ми нещеплені, щось боюся тепер.
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В нас аналогічна ситуація, єдина надія, що той кір, який я мала під час вагітності, дав і малому імунітет. Принаймні, так мені колись лікар казала ) Так що їдемо і сподіваємось на краще
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    а ми все-таки напевно поїдемо на Херсонщину...
     
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    і ми надумали їхати в Южне, але також надіємось що знайдем щось там на місці, бо краще вже вибрати щось з того що буде, ніж замовити і потім не сподобається. Знайомі приїхали минулого тижня звітам - то задоволені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1