Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Ні, там вітрів сильних немає
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2017
  2. HaliaOstapchuk

    HaliaOstapchuk New Member

    Привіт:) на яких пляжах Одеси ви відпочивали? Які найбільше сподобались?
     
  3. Arika

    Arika Well-Known Member

    Минулого року відпочивали в Фонтанці, їздили на один день в Южне на пляж. Про саме місто нічого сказати не можу, оскільки не гуляли, а от море і пляж дуже не сподобалися. На пляжі піску як такого майже не було, був типу як білий порох, після лежання все тіло було біле як типу від стінки вимазане, медузи були величезні, на відстані 20-30 метрів від берега бачила розміром як дві долоні синіх, море дуже холодне було, я доросла людина максимум заходила по попу, могла лише на кілька секунд окунутися, а при цьому у тій же Фонтанці (відстань близько 30 км) ввечері в той же день вода була набагато тепліша і чиста без медуз і водоростей. Плюси Южного: на пляжі тренажери, спортивні майданчики, дитячі майданчики, купу різних розваг, але, незважаючи на це, через пляж і воду у мене залишилися негативні враження від Южного. Ми їхали двома сімями, я категорично не хотіла Южне через квартиру, от інша сімя хотіла Южне через дешеве житло (квартиру). Оскільки я живу у багатоповерхівці у мгаполісі, то на відпочинку хочу побути більше на природі, ідеальний варіант як на мене "хатка в селі біля моря" ))))))))
    Але можливо комусь і до вподоби Южне...........
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Хочу вперше в житті поїхати в Одесу десь на початку серпня. Порадьте, де краще шукати житло, де гарні пляжі. І хто вже був цього року там, в скільки вам обійшовся відпочинок. Не можу зрозуміти, скільки треба збирати грошей, щоб було нормально відпочити двом людям


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А про Фонтанку розкажіть більше, будь ласка. Мені не принципово Южне, просто багато гарних відгуків. І я теж за хатку з подвір'ям, ідеально близько до моря, щоб і шашличок посмажити). Торік були в Залізному порту (Херсонс.обл). Мені там все подобається (як на Україну звичайно), окрім дороги туди (дуже довго). А цього року хочеться спробувати Одеську область, але бюджет обмежений, за житло більше 600 грн не хотіла б давати.
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А хтось вже відпочиває в Затоці? Яка там температура води?
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    коліжанка зараз біля Затоки майже тиждень. водичка освіжаюча. перші дні можна було лише зайти і вийти. потім стало тепліше. Але от зараз був шторм і знову трішки прохлодніше. Загалом, купатися можна, але так бодрить.Зате водичка поки чиста.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @olerusya от прийшла у Затоку понизівка. Сонце шпарить- море крижане. Народу у вихідні на пляжах - море. Купаються поки моржі. Зате вода прозора .Ща кілька днів млре мало би прогрітися
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Накрайняк в Затоці ще є лиман, де температура води набагато вища, можна трохи то болото помісити поки море прогріється:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2017 ---
    А взагалі читаю одеські форумі, то знавці кажуть що Т води не залежить дуже від Т повітря, а від того, звідки дує вітер - якщо з берегу, то він здуває теплі води зверху, і на їх місце приходять холодні придонні води. І ще, чим більші хвилі, тим тепліша вода.
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я, як людина, ячка боїться літаків, у свій час по три рази на рік відпочивала на українських курортах. Про прєлєсті квітня-травня -- чи жовтня-листопада я мовчу -- бо то ну дуже на любітєля. А от щодо літа, то я для себе вирішила, що ні в серпні, особливо в другій половині, ні в червні на наші моря їхати не можна. Червень -- то жахлива лотерея, серпень -- це медузи, спека, водорості і стояче-гаряче море, як ванна. Лише липень! Цього року путівки в Рибаківку на липень замовляла в квітні -- то сказаи, що то не лише я така мудра: на цей заїзд уже не було вільних місць -- жодного дво-тримісного номера. Для мене знайшли -- бо був ще один великий: чотиримісний із доставленим 5 ліжком. Причому на всі інші заїзди -- і до 4 і після нього -- путівки були. Тож не лише я зробила такий висновок, що на україсньке море треба їхати в липні
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    у Рибаківці :)
    місцями трішки теплішає, але загалом погода мінлива і вода прохолодна для купання. і медузи :rock:
    пляж помаленьку стає бруднішийdiablo:
     
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Попали у Фонтанку спонтанно їхали авто - знайшли місце і залишилося. в загальному море - супер, найкраще зі всіх разів Одеси і Херсона, куди я їздила, медуз практично зовсім не було, бачила лише кілька штук малесеньких, зовсім ніяких водоростей, море тепле, чисте. Я реально не сподівалася, що таке море може бути в Одеській області. У фонтанці лише приватний сектор, переважно савдепія, і вибору дуже мало. За продуктами ми їздили в Ашан, на авто було 5 хв їхати, ціни такі як у нас. В загальному жили в савдепії, однак я насолодилися морем. Розваг зовсім ніяких, але і не було ніяких "кукуруза гарачая, пахлава медовая...", пляж малесенький, але місця всім хватало, море помірно мілке, для дітей було ок. До пляжа було йти метрів 100 вниз по сходах і все, тобто бігали додому в туалет ))))))). Ось кілька фото Фонтанки
    DSC00048.JPG IMG_0099.JPG IMG_0235.JPG IMG_0246.JPG
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А які там ціни на проживання?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    @Arika які там ціни? Чи можна легко знайти житло на місці?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ви на базі "Лісотеху"? Як там харчування? І чи є чим дітям зайнятись? Якісь змагання є? І чи є у тій Рибаківці привтаний сектор -- може цікавились цінами? Бо я окрім путівки, хочу ще з тиждень в приватному секторі (так, що не готель, а окремий будиночок, подвір"я, мангал...)
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    бачу, цього літа половина ДП в Рибаківці:)))
    і ми в тому числі;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я це зрозуміла ще в квітні, коли путівку купувала) Ну бо по ціні для моєї сім"ї
    це ідеальний варінат. Подивимось, як воно там. загалом я невибаглива, головне, щоб дітям було чим зайнятись. А ви у який заїзд їдете?
    --- дописи об"єднано, 26 Червень 2017 ---
    Оля, @algo , пишуть мені, що ти минулого року була в Рибаківці у приватному секторі. Як там: ціни і наближеність до моря: ближче, ніж Лісотех, чи далі?
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а написано 300 метрів:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 26 Червень 2017 ---
    ми в п"ятий
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Ага, ми теж офігіли з 300 метрів ) то хіба томати напряму в обрив і то 300 не буде, а 500-700