Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Минулого року були в Кароліно-Бугазі. Знімали номер над колією. 600грн. Вигоди в номері. Кухня на 3 номери. Вихід з номерів прямо на вулицю. Шукали дешевше, то все курники, що до 500грн. Як все буде добре, більше туди не поїдемо. Реально задорого на наш сервіс. Їсти готували самі. Пляжі кишать людьми. Не погано, але є але... комарі ввечері їли. Добре, що була сітка москітна і кондиціонер.
     
  2. jMoondance

    jMoondance Member

    Дівчата підкажіть. А як їхати поїздом на Одесу паспорти вимагають при посадці? Чи тільки квитки потрібно мати?
     
  3. Муська

    Муська Well-Known Member

    Потрібно мати і квитки, і паспорт, і свідоцтво про народження дитини(оригінали)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Краще в Затоку, там якось цивілізованіше, НМСД. Але має значення де поселитися. Бо навіть перша лінія з власними пляжами не гарантія якості, на жаль.
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    доречі, знайома одного разу взяла не оригінали свідоцтв, а копії, то їх мало з потяга не зняли.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Їдемо ми в Южне. Квитки купили. Квартиру забронювали. Натрапила на хорошого маклера, має купу квартир від 450 за добу.
    Тепер ще може хтось поділиться куди треба сходити/зїздити в самому Южному або поблизу, хочу побачити якомога більше всього)
     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так то ж маленьке містечко, вище писали, що за 30хв. обійшли його
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я зрозуміла, маю на уважі поблизу що цікавого є)
     
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Гарного вам відпочинку! Обов'язково поділітьс япотім враженнями, зокрема від квартрити. Бо я розглядаю Южне, але на серпень. Єдине, що не уявляю, як то в квартирі на морі, хочеться якоїсь хатинки з подвір'ям))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а скажіть мені таке: в таких селах як Курортне і Лебедівка сильний вітер на самомуу пляжі? Бо я думаю може він там менший через те, що гірка заступає.
    Глянула вебки в Затоці, яке ж сьгодні море спокійне, як озеро:girl_yes:
     
  11. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я собі теж хатинку хотіла, але від ціна 1100 за добу перехотіла)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. irabil

    irabil Well-Known Member

    З мого досвіду, просто прекрасно. Ми колись в Криму знімали квартиру в Алушті і в Щьолкіне, то були більше ніж задоволені. Головне, щоб квартира мала все необхідне і в ній було приємно перебувати вечорами, бо цілий день все одно на пляжі.
     
  13. Palanka

    Palanka New Member

    Підкажіть будь ласка контакти маклера! Теж плануємо в Южне в другій половині липня. Чи вносили Ви задаток? Дякую!
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    063 615 00 42 Іра
    Ми в неї брали
    Давали завдаток за одну добу
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Milady

    Milady Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, можливо хтось відпочивав в самій Одесі і має координати перевіреної квартири, бо на сайтах ціни різні, очі розбігаються, але боїмось довіряти просто фотографіям.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    вам подобається там море і пляжі?
     
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Та Ок, я там жила певний час. Нічого аж такого. На Золотому Березі чисто, на Фонтанці також.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. lunti

    lunti Member

    і в мене таке ж прохання, перевірені контакти квартири недалеко від моря. Ми кожного року на декілька днів їздимо в Одесу, зупинялись завжди в центрі, доречі можу поділитись контактами(минулого року жили на Дерибасівській). цього року хочем ближче до моря, тому за контакти квартири біля моря буду вдячна.
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я була там на кількох пляжах, на деяких було не дуже брудно, але, бетон всюди, наприклад, пісочна полоса дуже вузька.. але найбільше що мені там не подобається - сам запах того моря, вірніше сморід ((( до того я б не змогла привикнути.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Минулого року їхали в Одесу поїздом, зараз в Херсон. Мала прозору папку де було видно, що є свідоцтво про народження. Але жодного разу не витягали з папки, і ніхто не перевіряв, чи є два свідоцтва, і навіть не читали інформації. То від провідників залежить.