Оцінка дописів

Тема у розділі 'Нове на посиденьках', створена користувачем MARTINI, 18 Грудень 2012.

  1. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    я теж. мене особливо нервує, коли воно світиться в верхньому правому кутку:girl_smile:
     
  2. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    100% дратує
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Оцінка дописів

    Висловлюсь з боку комерсантів. нам потрібно. бо в барахолці нема дякую, а тим ми відмічаєм що замовлення прийнято.
     
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Оцінка дописів

    Так-так, особливо, коли хтось щось комусь доводить, тоді ті "зле" летять одні за другими, а потім образи і доводи за що саме поставили зле. Зайвий двіж.
     
  5. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    Якщо можна лише в барахолці лишити ту опцію.. то "і вівці цілі, і вовки ситі".
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Оцінка дописів

    таки зайве..ще й ті нотифікації блимаючі дуже дратують.

    а так іноді хочеться відповісти на той комент, а доводиться лізти і шукати останній допис форумлянки щоб там їй відповісти..
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    мене не дратують. Ну світяться собі і все. Не бачу в лайках ніц страшного.
    Ну а альтернатива зле є мінус в карму, просто його більше ніхто не бачить. А "зле" видно:)
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Оцінка дописів

    і я.))
    мені подобається ця опція, хоч спочатку було трохи не звично.
    Ну і в мене є трохи різниця між "дякую" і "файно".
    Щодо комерційної темки- то навіть дуже зручно користуватися, як от алго написала.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

  10. PLyuba

    PLyuba Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    Як на мене - лайки абсолютно не дратують і ні чим мені не заважають. Можуть собі жити мирно і спокійно:)

    В мене інше питання - скільки мені потрібно мати дописів, щоб почати писати у карму? Бо вже в мене ніб їх дуже багацько, а толку поки ніякого. Чи враховуються дописи усім крім Барахолки?
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Оцінка дописів

    Всі так проти лайків:) в мене чомусь абсолютно протилежні відчуття від кнопки "дякую" і лайка. Часом допис подобається, чи несе цінну інформацію, але "дякую" до нього зовсім не пасує. Можна, звичайно, писати комент в карму (помітила, що одна форумлянка часто просто порожні коменти додає, воно навіть логічно, бо хочеться підтримати допис, але дякувати не пасує), але то не зовсім зручно. От в фотоальбомі, наприклад, за що дякувати? Логічніше тиснути "подобається", але воно репутації не збільшує.
    А те, що хтось влаштовує розбірки за "зле", то вже дитячий садок, чесслово.
     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    Повністю підтримую Haidee.
    Для мене "лайк" і "дякую" мають різний зміст.
     
  13. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    Поясніть мені різницю між лайком (зеленим значком) і кармою (там, де +/- треба тиснути).
    Навіщо і те, і інше? Коли ви тиснете на зелений значок, а коли на "+"?
    Бо виходить, що є і "дякую", і "лайк" і "+". :8: щось забагато всього.
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    Відразу так зробила, бо дратувало. І сама практично ніколи не натискаю (хіба пару разів червоного пальця вліпила :) )
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    якщо чесно то невідомо, я з телефону теж даю порожні коменти, бо маю мобільну версію, такого дякую там нема, а плюсик можна додати, але писати комент мені воно не дає, от і виходить , що там пусто
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Оцінка дописів

    кнопка дякую і +- дають чи віднімають карму. лайк просто показує Ваше ставлення до допису. ніякого впливу на карму не має.
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Оцінка дописів

    Думки розділилися
    Значить лишаєм як є :)
     
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Оцінка дописів

    За допис типу "у моєї дитинки сьогодні з"явився перший зубчик!" - ставлю "лайк", бо радісний допис.
    За допис типу "при температурі обтираю дитинку водою 34 градуси" - ставлю "дякую", бо поділились корисним для мене.
    "плюс" ставлю, коли хочу щось прокоментувати у карму.
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Оцінка дописів

    краще пояснити вже неможливо)
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Оцінка дописів

    мені зручно - я ставлю "дякую" коли допис для мене є цінним, щось мені корисне дав, і вартує того, щоб за нього подякувати і в реальному житті.
    "файно" (пальцем) - щось смішне, добре і дійсно позитивне, що піднімає настрій, дякувати за те не будеш, наприклад, але у реалі я б посміхнулась/ще якось відреагувала. Зле - коли допис видається поганим, таким, що я б вважала не допустимим у спілкуванні, якісь звинувачення і т.д.
    а от карма - зовсім інше, туди можна написати щось особисте, відповідь на прочитаний допис, співчуття чи пораду.