Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В малої виявили у 2, як проходили медогляд у садок. Але , щоб почати лікування, потрібно було визначити гостроту зору по таблиці, сказали , коли зможе відповідати по картинці. З 3-х років ми пробували, пішла на контакт з лікаркою на третій раз майже в 4 роки, ходили разом з старшим братом показати приклад. Затягувати з астигматизмом не варто, бо перейде в аблімію, як в мого чоловіка, а то вже тяжко піддається корекції. Отже, показали ми рядочки, одне око 1 й 2й друге вроді 3 й 4й. А там ті картинки з ялиночками і слониками мають свою градацію, коротше все печально. Щоб підібрати окуляри, прокапали атропін, трошки спазм зняло, чуть краще. Потім ходили ще 2 рази, коли звузились зіниці, тоді підібрали окуляри максимально можливої корекції. Тобто на гірше око стало десь 0.4 на краще 0.6. Ходили десь 2 місяці потім перевірка - покращало гірше око на 1 пункт, краще - на 2. Потім затуляли поперемінно то одне то друге скло на 3 години в день, знов перевірка, знов покращало. За півтора року дитина бачить в окулярах по 10 рядків кожним оком. Вранці встає, зразу хоче одягнути, а на початку забувала. І без окулярів теж бачить значно краще. Повного виздоровлення може і не бути, але я вже вважаю перемогою те, що дитина з корекцією чи то окуляри, чи в майбутньому лінзи, зможе повноцінно бачити. Бо якби пропустили момент, в мозку відкладається неправильний сигнал, і потім корекція неможлива. В мене банальна набула короткозорість, то підібрав потрібний "мінус " і юш, а з астигматизмом все складно.
    Ви запитували про апаратних метод, напевно то так зване "засвічування", лікарка розглядала можливість цього методу, але сказала, що спробуємо спершу так. Лікарка чудова, в звичайній поліклініці, але дуже прискіплива уважна до дітей. Вона з нами набавилась купу часу, поки схилила малу до співпраці. Шкода, що не мають нової апаратури, але навіть з банальними шкельцями виявила вчасно хворобу, діагностувала, підібрала лікування. Вже 2 роки ходимо що 2- 3 місяці, мала навіть по своїй ініціативі попросила, щоб взяти цукерків , бо "В мене недавно було день народження, я в садок носила, хочу занести лікарці".Справді Лікар.
    Вибачте за багато тексту, може ще комусь буде цікавий такий досвід.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  2. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    У мене син,9 років.Діагноз:прогресуюча міопія слабого ступеня.Проходили обстеження зорового нерва і ОКТ макулярної ділянки(сітківки),висновок:в межах норми.Син постійно носить окуляри.Цифр на телеекрані чи номер маршрутки без окулярів не бачить.Обстеження через кожних пів року.На жаль,до повноліття операцій робити не можна,поки росте організм,і відповідно очне яблуко.Отже для нас:рух,біг,плавання,різноманітне харчування,позитив і молитися і вірити,що зір не буде падати.Консультації у Патер А.Я.,Леодерм.Можливо хтось стикався з таким діагнозом,буду вдячна інформації.Як зупинити прогресуючу міопію науці невідомо,нічого не знайшла.За останній рік зір знизився на -1,5 на кожному оці.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    В мене теж з дитинства змішаний астигматизм на одне око. Ліве бачить на 15%, праве - майже на 90. І в даному випадку в мене якраз розвинулась ця амбліопія - "ліниве око". Коли одне око бачить набагато гірше за друге, мозок просто виключає сигнали з нього. Тепер навіть корекція зору не обіцяє мені доброго результату. Максимум, що обіцяють 40-50%. Але я тепер навіть на це згідна, бо переживаю, що при такій ситуації йде величезна нагрузка на то одно здорове око, на якому теж почав падати зір...
    Тому, займайтесь з дітьми, хворими на астигматизм. Не запускайте в жодному разі! Дуже дієвими є ці заклеювання ока, вправи на апаратах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В мене міопія середнього ступеня. По спадковості передалось. Я кожних пів року ходила на корекцію вправами до Лудчак Юрія Юрійовича, приймав колись на орлика в поліклініці. Ця корекціі піднімали зір на трохи, потім він знов падав, то я три роки походила на корекціі, потім перестала. За останні 10 років зір погіршився з 3,3 до 6.0. Але при останньому огляді сказали, що головне стан сітківки, якщо в нормі, то не має потреби щось робити. Але загалом казали істи багато моркви і пити сік з неі, і ще робити вправи на далекозорість.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Shumee

    Shumee Member

    Друзі, чиїй дитині пробивали слізний канал? Хто був у Брюховичах і хто там є з хороших лікарів?
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Коли дитину треба вперше показати окулісту?
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми показували в рік. Потім в 2 - проходили медогляд перед садком. Але в нас не було видимих проблем таких, наприклад, як косоокість.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Чи ходили ви на на ту лазерну стимуляцію? Я зараз теж про неї шукаю інформацію. Але нічого на разі знайти не можу - маю на увазі відгуків. А в малої (10років) різко почав падати зір... Окуліст в поліклініці сказала, що тільки окуляри ( у наз 25-30% зору), а "всякі там вправи і нетрадиційна медицина нічого не дасть" (слова лікарки)
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Це вам повезло, що лікар так сказала. Оскільки переважно всі розводять на вправи на апаратах і т.д. Я колись цією темою цікавилася. Читала форум лікарів офтальмологів про міопію. Вона не лікується нічим ні вправами ні атропіном.
    Мені здається, що таке роблять вже дорослим, дітям ні, але стверджувати не буду.
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я особисто ходила на купу різних апаратів (12-14 років мені було). після 3 тижнів зір піднімався на 5-10%, потім знову падав.

    міопія не лікується. але якщо це підліткове падіння зору - то можна виправити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Чим? Міопія дитяча, підліткова не лікується. З того що я прочитала, тільки в країнах пострадянського простору використовують апарати для цього.
    Ви ж самі пишете, що зір знову падав і то за дуже швидкий проміжок часу. Чи може я щось не зрозуміла: у вас покращився зір після лікування?
    Ну, це моя думка. Хто хоче може почитати в інтернеті, і зробити свої висновки. Просто в нас це бізнес. Ми двічі лежали в Брюховичах. Все безрезультатно. Та й самі лікарі так ненав"язливо говорять, що прогнозів по міопії ніхто дати не може. Але батьки хапаються за примарні шанси і гатять немалі гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мій зір після лікування не покращився назавжди, а лише на певний час.
    Є ще така штука - як падіння зору в підлітковому віці (я не чула, що то міопією називають). То це падіння можна зупинити і навіть виправити трохи.
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ця штука в кожного по різному починається і припиняється ( оце і є міопія). В мого племінника на одному оці. Нам спочатку впарювали ті вправи. Ми робили (ну як же ж нічого не робити). А потім я стала цікавитися цією темою, що в світі це ніхто не лікує, бо воно не піддається лікуванню. Ми припинили ті всі апарати і не робимо нічого.
    Ну то воно не допомогло. Тому я не розумію як можна це зупинити чи виправити:dntknw:
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я прошу вибачення, але мені здається, що ви мене не правильно розумієте. Я ніде не сказала, що міопію можна зупинити чи виправити.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Гаразд, не будем:girl_flag_of_truce:, бо я лише про міопію вивчала питання. О і ще згадала, про вітаміни там всілякі з чорниці, що ніде не доведено, що є якийсь зв"язок між чорницею і очима. То так для роздумів...
     
  16. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Ви припинили, а зір і далі падає, чи падіння зупинилося?
     
  17. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    З власного досвіду:
    У мене зір різко почав падати також у підлітковому віці - прибл. 11-12 років. Тоді лікар сказала носити окуляри і все. Мене мама все ж возила в Брюховичі на вправа, процедури і т.д., окуляри я ще не носила - темпи падіння зменшились. коли почала носити окуляри, зір почав падати стрімкіше. в результаті у мене залишилося навіть не 10% - верхні дві букви таблиці мені розпливались(((
    Потім, коли мені вже було років 16, натрапили батьки на лікаря, який лікував рефлексотерапією (можливо хтось знає-чув - Сун Чен Лі Юрій). От він реально допоміг. прогнозів підняти зір він не давав, але падіння обіцяв зупинити. Лікуванн - голкотерапія, вправи, массажі. І мінімум носіння окулярів, щоб очі працювали, а не розслаблялись. Результат - за 4 чи 5 курсів лікування зір навіть трішки піднявся -я стала бачити другий рядок. Потім як подорослішала, на лікування забила, стала носити лінзи. АЛЕ зір так і не падає (мені вже трохи за 35)). Тому я вірю в те, що підняти хоча б трішки, поки сильно не запущено, можливо.
    До речі, шукаю зараз контакти Сун Чен Лі - можливо хтось чув, чи він ще приймає, чи принаймні за його методикою хтось працює. Бо в неті інфи не знаходжу(((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Зупинилося, зараз на одному рівні. В нас зір впав вже в 6 років. Нам теж прописал окуляри, але носити тільки на уроках в школі. Початок падіння і зупинка починається і закінчується непрогнозовано.
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В малої з народження закисає очко. Вже місяць мию фурациліном, а з сб ще й окомістин капаю, краще не стає.
    Знаю, що з оком є 2 варіанти: або це непрохідність слізного каналу (у Влада таке було, але виглядало інакше ніж тепер в неї) або коньюктивіт ( мені саме на нього більш схоже бо сльози з ока трохи течуть і саме око якесь чуть почервонівше). А ще я вчора нагуглила (і тепер себе накручую :girl_cray: ) що славнозвісний стафілокок теж може бути причиною коньюктивіту, а, може, ми якраз ту бяку з Мечнікова принесли?
    В нас в поліклініці окуліст в відпустці :sad: , куди краще поїхати щоб лікар глянув і взяв мазок на аналізи? В поліклініку Охматдиту? (я там з Владом колись в лора була коли наш у відпустці був) Чи на Орлика (там, кажуть в лікарні зараз навіть офтальмологічне відділення відкрили)?
     
  20. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    В малої з народження закисало ліве око. Чим я тільки не промивала і що тільки не капала. Також думала про непрохідність каналу , але не хотіла дитині щось в очі туркати, хоч знаю що це безпечно. Відвідали ми офтальмолога на Орлика, нам все помацали, посвітили і сказали що канал не забитий а звужений. Виписали Вігамокс і за три дні все як рукою зняло, а ми мучились з перемінним успіхом близько 3 місяців. Виявляється організм вміє «сприймати/не сприймати» різні речовини, тому нам не допомагало первинне лікування.
    P.S. Але це все індивідуально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1