Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    умови як в совку))
    ми там лікуємось періодично, але щодня їздимо. Також дехто з районів теж добирається щодня, бо всі вправи закінчуються десь біля 14:00, а потім там хоч вовком вий. Я би не радила лишати дитину саму там, тим більше перший раз. Там треба пильнувати чергу і дійсно займатись, а дітиська без нагляду переважно сприймають то лікування як додаткові канікули. Хіба якщо Ваша дитина старша і зацікавлена в результаті.
    Ми лікуємось тільки там, бо нам потрібні засвіти, а такий потужний апарат більше ніде не знайдеш у Львові (так нам казали)
     
  2. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, в мене таке питання. Кілька тижнів тому в моєї донечки (2,5 р.) на верхній повіці, під віями, з'явився невеликий прищик з гнійною серединкою. Через кілька днів прищик прорвало і гній витік. Тепер на тому ж оці появився такий самий прищик, тільки на нижній повіці. Хтось стикався з чимось подібним?
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не ячмінь? Сходіть краще до лікаря - то очі.
     
  4. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Трохи читала про ячмінь, то це щось подібне на нього.
    Я, звичайно ж, сама того прищика не рухаю. Якщо таке повториться, то підемо до окуліста, хоча не дуже хотіла б тепер йти з дитиною в поліклініку.
     
  5. barsiko

    barsiko New Member

    Дівчата, нам поставили діагноз халязіон, скажіть, може ще у когось таке було, як ви лікувались і чи допомогло консервативне лікування?
     
  6. knatka

    knatka Member

    Порадьте до кого звернутися, в малого на очці (на повіці) висковив прищик, я так подумала....але це таке як бородавка і вона почала досить швидко рости......
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може хтось знає, капали ірифрином дитині 5 днів, вже пройшло 7 днів після капання , а зіниці розширені й досі, до лікарки не можемо додзвонитися. То нормально, бо в нас вже паніка?
     
  8. Diana

    Diana мрійниця

    а де вона приймає? у малої на верхній повіці утворилося ущільнення, наш лікар приписала гормональну мазь, ефекту нема. Тому потрібно толкового окуліста. А може хтось інший провірений і координати.
     
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Не халязіон часом? Якшо він, то можете до Бойцової Ольги звернутися, нам допомогла.
     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    похоже на це
    де вона приймає таконтакт якщо є?
    чим вилікували?
     
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    Приймає в клініці Параскеви і в дит. залізничній лікарні на Судовій (колись було по вівторках і четвергах). Краще дзвонити через реєстратуру та питатися, коли в неї прийом. На перший огляд я б рекомендувала все таки піти в Параскеви. Хоч і дорогувато, але там нормальне обладнання, умови, зможе добре подивитися і присвятити максимум часу. Бо в поліклініці завжди до неї купа народу, свої пацієнти і тд і тп.
    Лікування в нас було тривале, кілька місяців. Різні препарати, вже й не пригадаю. Ртутна мазь, краплі зі сріблом, і теж краплі з гормоном (дексаметазоном). Але в нас був доволі великий халязіон на одній повіці і менший на іншій. Інші лікарі казали оперувати, бо то вилікувати нереально. Але десь за півроку пройшло. Правда от цього літа знов вилізло, на одній повіці зійшло повністю, на іншій ще трохи є (тому операції в таких випадках не дуже ефективні, бо не гарантують відсутність рецидивів).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Патер приймає в полікліниці на Лисенка в п*ятницю з 9 до 13 год. Всі решта дні треба їй дзвонити - питатись (якщо потрібно, напишу телефон в приват).
    Робили в неї зондування два рази в два місяця. Дуже толкова й дійсно профі. На всі запитання відповідає, завжди консультує по телефону. Я задоволена, що ми до неї потрапили, бо ще вагалась, чи робити зондування чи ні. Вона настільки швидко зробила цю процедуру, що я навіть оговтатись не встигла, бо чекала, що дитина буде плакати довго й нудно. Пробивала два очка, то напевно навіть хвилини не пройшло, як все закінчилось. Перед нами одну дитину мордували 40 хв. (якась інша лікарка, не знаю її), то вона , бідненька, так кричала, що мені вже зле ставало. Все-таки багато чого залежить від спеціаліста.
    Всім раджу тільки Патер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Sansevir

    Sansevir New Member

    Любі матусі! На рахунок халязіонів- перепробували все і врешті знайшли гомеопата і нам допомогла, хоча ми ще маємо долікуватись,але гульок вже немаєм і нічого ми не вирізали,як казали всі лікарі(((( Хочете контакти - можу дати. Але в нас друга проблема- кератит і вже їздимо в Брюховичі. Хочу знати відгуки про Гудиму Наталю?
     
  14. Sansevir

    Sansevir New Member

    Кому потрібно можу віддати збірні краплі для дитини і мазь" флоксал"(відкриті 15.01, термін відкритих 6 тижнів).
     
  15. premier

    premier Member

    Мене цікавить консультація лікаря, чи приймає без скерування на Лисенка, бо в реєстратурі сказали, що тільки з скеруванням. І як з оплатою, то офіційно в касу чи особисто лікарю. А черги як у п'ятницю великі?
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Ми ходимо в Леодерм приватно. Прийом 150грн коштує
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. premier

    premier Member

    Дякую, за інформацію. А то я не знала де саме приймає приватно лікар
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2016 ---
    Це на Сихові? Знаходжу дерматологічну клініку леодерм
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2016
  18. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    так, там є окулісти, процедурні і тд.
    Дзвоните в леодерм і кажете, що хочете записатись до Патер. Запис на місяць вперед приблизно
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Galina Max

    Galina Max New Member

    Привіт. Можете написати номер телефона Патер А.Я. Наперед дякую.
     
  20. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    І я прошу телефон Патер А.Я.