Обвід пузенятка

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Molecule, 3 Серпень 2011.

  1. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    100% і не тільки у Вас ;)
    у мене за ніч пузьо зменшується вдвічі :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nett

    Nett Member

    Дівчата, help!
    Постійно міряє мені лікар і лякає великим плодом. Вже така дієта, що аж страшно... Всі в родині по дві лінії маленькими народилися.
    На 34 тижні ОЖ: 98см, БДМ: 32см. Лікар каже, що дитина вже має 3200 (якщо ОЖ і БДМ перемножити). А до 40-42 тижня буде поза 4 кг. А то і під всі 5 кг:girl_cray: Бо ж дитина, за його словами, по 250-300гр щотижня набирає.
    А на УЗД зараз нормальні 2200, але він на нього вперто не орієнтується, а саме на мої параметри.

    Відпишіть, будь-ласка, в кого які розбіжності з параметрами живота і УЗД. Та й чи звертати увагу на розмір живота. Бо мучити себе малими порціями і на усьому безвуглеводневому сил немає :girl_sad:
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Лікаря поміняйте.
    Ваша дієта, може вам ще аукнутись. А дитина все одно бере стільки скільки їй треба. Чи ви будете напихатись, чи голодувати.
    І ні, так вагу дитини ніхто не визначає. І на основі домислів дієти не призначає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Nett

    Nett Member

    вот і я так думала. А тут чую про те, що дитину можна розкормити (
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    взагалі-то, на 34 тижні нормально мати ВДМ 32-34. А обвід живота залежить від маминої талії до вагітності, від положення дитини, навіть від наповненості шлунка-кишківника. А ще - від кількості вод. Ну і 98 - це ж зовсім небагато.
    Дієтою впливати на розмір дитини - той ще брєд.
    В мене двоє дітей народилися по 4.200, з одним набрала 5 кг за вагітність, з іншою 14.

    Плюсую до "поміняти лікаря", а якщо зможете "забити" до пологів, щоб вже не ходити ніде з заявами-документами, - то ще і краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nett

    Nett Member

    дякую за відповідь! Мене такі практичні поради найкраще підбадьорюють. Мені ще 2-3 тижні максимум до лікаря звертатися, то "забити" буде найкраще. Бо то щось тільки зараз почалося лякання великими розмірами.
    А зараз так хочеться спокійно походити і налаштуватися на зустріч з дитинкою. А не калорії підраховувати )
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    велика дитина - це не обов'язково складні пологи. Але лякалка прекрасна, багато лікарів використовують, щоб вагітна часом не розслаблялася :) Бажаю здоров'я і адекватного пофігізму
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    невеликий в вас ож) в мене 118 . 35 тижд
     
  9. Nett

    Nett Member

    Дякую :)
    саме там. Невже там всі так лякають?
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Без поняття. Після конфлікту з лікарем в Параскеві я стала на облік в державну жк.
     
  11. Nett

    Nett Member

    в мене не було варіантів в державній, тому Параскева виявилася гарною альтернативою, та ще й з моїм щільним графіком. Ех, немає ідеальних умов ніде. Головне втримувати власний спокій )
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене практично теж саме, тільки 34 см, і термін 34 тижні.
     
  14. Nett

    Nett Member

    Вас великим дитям не лякали? Бо я уже втомилася слухали, що ж вдію тут...
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Навіть не згадували. По УЗД вага дитини 2450+-300 г