Обвід пузенятка

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Molecule, 3 Серпень 2011.

  1. Molecule

    Molecule New Member

    Здається такої теми не знайшла.
    Я в 32 тижні ходила в ЖК,там мені лікар поміряв обхват живота і сказав,що трохи великий-86 см.Я думала що на мій ріст (в мене 159см) це нормально. Зараз в майже 35 тижнів обхват 90 см на рівні пупка.

    А як у Вас? І чи можна судити про вагу дитини по розміру пузіка?:girl_smile:
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обхват пузіка

    в мене 17 тижнів, пуза нема, але там, де була талія, вже 70 см.

    не завжди. Я при своїх 174 см йшла народжувати з обхватом живота 88 чи 90 см. Народився Дмитрик 3.600, а лікарі казали, що "до 3 кг має бути"
    Розмір живота залежить від розміру тазу, від місця прикріплення дитини, кількості плідних вод. а "завелике" і "замаленьке" - до вагітних не можна застосовувати взагалі, я вважаю.
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обхват пузіка

    в мене за 10 тижнів обхват змінився за 2 см, висота - по тижнях йде ок
    але пузо велиииииииике
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Обхват пузіка

    В мене до вагітності був дуже плоский живіт, бо качала прес, а на 10му тижні вже почав появлятись, на 11 тижні обхват був 68, а на 14 тижні ой вже почали всі помічати)))) сама по собі я худа...
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обхват пузіка

    дівчата, а обхват пузіка міряють тільки спереду, від боку до боку чи по колу , як талію, сантиментровою стрічкою?
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обхват пузіка

    по колу по найвищій точці
     
  7. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Обхват пузіка

    а в мене щось той пузік певно завеликий....на мому терміні він має вже 82 см((((
    Щось я переживаю що то не нормально......
     
  8. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Обхват пузіка

    ох - поміряла свій пуз - 96 см - і що там у мене сидить цього разу?))) ваги набрала 11 кг - попереду ще два місяці... цікаво мені шкіри на пузіку вистачить з такими розмірами...
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обхват пузіка

    а в мене 105 см і +7,5 кг)))
    і шкіри вже не вистачає;)
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обхват пузіка

    у мене пупок чомусь болить. відчуваю, що мене різко розіпре, за 1 день. Щодо відсутності живота не переживаю, вчора знайшла дно матки там, де воно і має бути. Отже, всьо ОК
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обхват пузіка

    в мене 103 і + 13 кг шкіри вистачає :)
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Обхват пузіка

    в мене теж 103.х,але таке враження,ще чуть-чуть і трісну :) Але не знаю скільки за вагітність набрала кг,бо ніколи не слідкувала за вагою :sad: бо комфортно себе почувала..
     
  13. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Обвід пузенятка

    В мене на 36 тижнi 109 см +13 кг i вчора ще виявли богатоводдя звiдки взялось весь час все було добре, тепер знов маю чим перейматись.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обвід пузенятка

    Начиталася про ваші сантиметри і самій цікаво стало, скільки там в мене. А в мене на початку 36 тижня було 98, тобто зовсім трошки:) Ну і +18 кг))) До вагітності мала 60-62 см. Шкіри ще є нормальний запас. Найбільше мені цікаво, де та шкіра береться, бо в мене ніколи нічого не "висіло" в районі талії, завжди думала, що зайвих пару сантиметрів нароблять купу розтяжок. А нєма:girl_spruce_up:
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обвід пузенятка

    :) :) :) те, що цікавило мене на 7-9 місяці першої вагітності

    ---------- Додано в 12:14 ---------- Попередній допис був написаний в 12:12 ----------

    але є питання "крутіше": куди вся та шкіра потім дівається?
    в мене теж, що до першої вагітності, що до другої талія була 60-62
    народжувати йшла з пузом чи то 96 чи то 98... на другий день після пологів талія стала 71, і нічо не висіло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Обвід пузенятка


    А в мене зараз 102см, скільки набрала - не знаю, бо ваги дома нема, а в ЖК була ще напочатку червня:girl_impossible:
     
  17. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Обвід пузенятка

    а в мене пузіко зара 82 , набрала півтора кг....
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обвід пузенятка

    76 см, без додавання у вазі поки що..
     
  19. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Обвід пузенятка

    Тільки що поміряла пузік і здивувалася,так як у 35 тижнів в мене вже було 90 см,а зараз в 38 тижнів чомусь- 88 см,хіба таке може бути?
     
  20. Nuokris

    Nuokris New Member

    Відповідь: Обвід пузенятка

    а в мене на 40 тижні 109 см, правда +20 кг за весь час наїла((((( але нічого, будемо ходити у басейн, зженемо то, що лишнє