Обстеження на TORCH інфекції

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем DrValdemar, 1 Серпень 2013.

  1. DrValdemar

    DrValdemar Active Member

    Шановні жінки!
    За кошти Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року» в області організовано безкоштовне обстеження на TORCH інфекції, які впливають на виношування здорової дитини.
    БЕЗКОШТОВНО ОБСТЕЖУЮТЬСЯ:
    - жінки в ранніх термінах вагітності
    - жінки та чоловіки, що планують одружитися
    - жінки, що планують вагітніти
    - сім’ї у яких безпліддя
    - сім’ї у яких перериваються вагітності
    - новонароджені діти
    - інші, за показами

    Перелік медичних закладів де проводяться обстеження:

    Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення»
    79008, м.Львів, вул.Короленка, 9
    Тел.: (032) 276-80-61.

    Львівський обласний діагностичний центр
    79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69 б
    Тел.: (032) 2757132
    Реєстратура: (032) 2755156

    Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом
    79008, м. Львів, вул. Лисенка, 45
    Тел.: (032) 275-09-89
    Реєстратура: (032) 275-19-23

    Комунальна 1-а міська поліклініка Львова
    79008, м.Львів, вул. Руська, 20
    Тел.: (032) 235-87-20
    Реєстратура: 242-18-11, 235-65-58, 275-69-47

    Комунальна 2-а міська поліклініка
    79071, м. Львів, вул. Симоненка, 4
    Тел.: (032) 263-51-85
    Реєстратура: 263-60-81, 263-53-11, 263-72-36, 263-71-27

    Комунальна 4-а міська поліклініка
    79049, Львів пр. Червоної Калини 68
    Тел.: (032) 222-55-22
    Реєстратура: 222-54-32, 222-54-92, 222-54-95

    Комінальна 3-тя міська клінічна лікарня м.Львова
    79016, м.Львів, вул. Є.Озаркевича 2
    Тел. (032) 233-40-61
    Реєстратура 235-22-64

    Бажаємо Вам використати можливості народити здорову дитину.

    Департамент охорони здоров’я ЛОДА
     

    Вкладення:

  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Дуже дякую а інформацію. Маю 2 питання:

    1) Для здачі аналізів достатньо БЕЗ НАПРАВЛЕННЯ лікаря (але документами, що посвідчують належність до перелічених категорій) прийти в лабораторію?

    2) Лаборати та лікарі вже поінформовані про цей документ? Бо часом є ризик виглядати дивачкою, коли "начитався в неті" про мудрі розпорядження, а в житті все по-іншому...

    :)



    ---------- Додано в 18:27 ---------- Попередній допис був написаний в 18:21 ----------

    Ну і навздогін ще одне некоректне питання: чи є якась різниця в якості аналізів у перелічених лабораторіях? Бо, наприклад, знаю, що деякі обстеження лікарі рекомендують проводити у певних закладах чи у певних спеціалістів. Ну а ТОРЧі довший час не робились в більшості державних закладів....мо ще не всі добре "вміють"....Чи то не той випадок?
     
  3. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Але краще сюди, всім цікаво :)
     
  4. DrValdemar

    DrValdemar Active Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Скерування не обов’язкове, хоча варто мати скерування з жіночої консультації для економії часу при здачі аналізів (щоб при безпосередній здачі аналізів не розтлумачувати що вам потрібно)
    Якість аналізів однакова бо приватники використовують ті ж самі реактиви.
    Ця програма діє вже кілька років, але такий фактор як інертність жіночих консультацій щодо поширення інформації та не завжди регулярне забезпечення (за державний кошт) реактивами призвело до того, що ми не використовуємо ті речі які держава дає нам безоплатно.
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    я пам*ятаю як здавала ці аналізи коли була вагітна, але це було безкоштовно тільки для вагітних, а для плануючих то коштувало щось 150 грн. То тепер я можу піти і як "плануюча" здати аналізи безкоштовно? Цікаво...
     
  6. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Цікаво б було почути чи хтось з плануючих вже обстежувався по цій програмі, бо в мене така підозра, що безкоштовно то не буде , і коли прийду в поліклініку то там зроблять великі очі, що не знають, не чули про таке... :girl_in_dreams:

    Найбільшу довіру серед переліченого викликає Діагностичний центр на Пекарській, ви як скажете?
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Я планую вискочити сьогодні в обід на Симоненка з тим документиком прикріпленим бо підпадаю мінімум під дві категорії. Напишу як пройшло.
     
  8. DrValdemar

    DrValdemar Active Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Надійними є всі установи, найнадійніші це діагностичний центр та центр репродуктивного здоров’я на вул. Короленка.
    Якщо при вашому звертанні на обстеження будуть якісь відмовки, чемно попросіть у них телефонний апарат і телефонуйте на "гарачу лінію" Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА 260-19-18. Успіхів Вам !
     
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Також пам"ятаю, що коли мала здавати аналізи, спитала гінеколога чи то є варіанти безкоштовно це зробити, а вона мені відповіла: "Та так звичайно, здаєте зранку ... реєструємо вас у книзі, ля-ля-ля, а потім тільки ви знаєте, то буде результат десь до місяця. Так безкоштовно ми швидко не робимо, то взагалі відсилають в ін. лабораторію ....". Стала, подумала та й заплатила гроші в ін. мед. установі уже не державній. Ото класно, ну добре як все добре, а як питання серйозне і треба швидко приймати якісь рішення, а за місяць хто знає .... Таке медичне обслуговування. Добре, якщо змінилось усе на краще !
    А ще щодо цього маю кілька слів. У нас з чоловіком АВО конфлікт (це вже тепер постфактум). З певного терміну погнали здавати аналіз крові на гемолізини у поліклініці. Нічого не виявили. Паралельно здавала у ПБ, бо лікар дотошна, а я слухняна. Виявили. І потім за час здавала повторно, поліклініка ---, а ПБ +++ ???
    І будь мудрий щодо надійності.
     
  10. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    На реєстратурі попросили пояснити що таке TORCH інфекції, щоб знати до кого скерувати по інформацію. Відповідно нічо не чули і не знають. Пішла до Завідуючої з питань материнства і дитинства - її нема; Завідуючої гінекологічної консультації - її нема; приватний кабінет завідуючої гінекологічної консультації - прийом з 16 год; кабінет природнього батьківства (і ще 3 таблички в тому ж роді) - зачинено. І це в 14-30 коли робота ще мала б кипіти. Отак "багато" я дізналась :sad:
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Сьогодні якраз була там, то і запитала в лікарки чи в них роблять безкоштовно обстеження на ТОРЧ інфекції. Сказала, що так. Хочеться вірити, що і на практиці воно так буде:) Так що з часом відпишу що і до чого.
     
  12. DrValdemar

    DrValdemar Active Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Можливо це тонізує реєстратуру і поверне їм пам’ять.

    ---------- Додано в 15:49 ---------- Попередній допис був написаний в 15:47 ----------

    А видите, ше не всьо потєрьяно :)
     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Я, звичайно, нікого не виправдовую, але, оскільки туди зараз ходжу, то мушу сказати, що зараз багато лікарів у відпустках, плюс в гінекології терапевт (здається, кабінет природнього батьківства) працює в першу зміну лише. І у багатьох кабінетах з 14 до 15 перезмінка. Аналізи ніби приймаються зранку в гінекології (і навіть у тих двох приватних лабораторіях, що є в тій поліклініці).
    За торчі тут не знаю, чи їх роблять у самій поліклініці, чи просто беруть кров і везуть кудись. А от на снід та рв зараз не роблять, бо нема реактивів і нема бензину, щоб завезти кров в лабораторію. Теж "весело".
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    телефонувала в діагностичний (мені туди найближче), з реєстратури поспіхом і невдоволеним голосом переправили на лабораторію, там спокійніше але теж якось не надто охоче відповіли, що потрібно направлення від лікаря саме до них:)
     
  15. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Я там стою на обліку, і двічі там же ж здавала аналізи на ТОРЧ. Безкоштовно. Аналізи приймають у самому гінекологічному відділенні, з 8.00-9.00. Результати приходять десь за тиждень. З витрат - лише гроші на пробірки.
     
  16. Kocja

    Kocja New Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення»
    79008, м.Львів, вул.Короленка, 9
    Тел.: (032) 276-80-61.
    В четвер здавала там аналізи. Треба було мати направлення та шприц №5. Записують в реєстратурі до лікаря, а лікар направляє на аналіз. Але чомусь сказали через 2 тижні пройти повторно. Хтось знає чому?
     
  17. DrValdemar

    DrValdemar Active Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    "При визначені IgM-, IgG-антитіл під час вагітності часто з різних причин спостерігаються хибнопозитивні реакції. Тому в таких випадках лише динаміка та авідність титрів IgG-антитіл у сироватці крові, узятих з інтервалом 10 - 14 днів (парні сироватки), з наростанням титрів у 4 і більш разів, буде підтверджувати наявність інфекції" - це кавалок наказу про перинатальні інфекції.

    ---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 11:23 ----------

    Людський фактор.

    ---------- Додано в 11:27 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

    Якщо іти шляхом меншого опору- тоді на Короленка, там менше морочать голову.
    Якщо є бажання погиркатися з тими цьотками- можна довести що спеціального направлення не потрібно.
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Шприца можна не мати, але кинути в скриньку 1-2 грн)
    Я вже другий раз здала (правда зробили мені такого синячиська), тепер чекаю ще два тижні, щоб забрати аналізи.
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    та то зрозуміло, понеділок-ранок-слово безкоштовно:girl_haha:

    гиркатись не питання, але не цього разу, мої нерви мені важливіші:) але хочу саме там здати, реально свого лікаря з жк з Стецька попросити направлення саме туди? чи то залежить від лікаря? чи є "закріплені" місця хто куди направляє?
     
  20. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Сдавала теж там, від повтору просто відмовилась, гінеколога попередила, та одразу в направленні в лабораторію написала щоб за результатами вже тоді - то прийти. Тоді в мене вийшло 3 тижні і я отримала аналізи. Сдавала в березні.