Обов'язки і традиції

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Siania, 23 Січень 2009.

  1. Veselivka

    Veselivka Member

    я вважаю ті подарунки зайвими. бо деколи приходиться потратитись, якщо велика родина. Знаю випадки, коли сестра нареченого замовила собі конкретний золотий набір, хоча коштував він дуже дорого. І не розумію, чого дорувати подарунки тільеи родичам молодого. Або всім, або нікому, імхо
     
  2. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Так само не розумію цієї традиції з подарунками, була на таких весіллях, але сенсу так і не зрозуміла. Всі ж розуміють, що це примусово, нашо тоді це робити? Весілля має бути святом для молодих, а не панщиною. Якщо людина і хоче зось подарувати, має щирі наміри, нащо влаштовувати для цього показуху?
     
  3. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Найчастіше це хочуть батьки, які, на відміну від молодят, мають інше уявлення про весілля. От деякі фрази, які мені доводилось чути:
    "Весілля для гостей, а не для вас, молодята", "має бути по-люцки, шоб не обсуждали", "чому ви, молодята, посадили бабцю не біля себе, а на 5 крісел дальше, то кровна образа моєї родини", "ви ше молоді, ви ніц не знаєте", "майте повагу до старших (шо автоматично означає "робіть як я скажу")" і т.д.
    Зрідка це хочуть самі молодята з приблизним формулюванням "легше зробити, щоб потім все життя нам це не згадували". Особливо це стосується тих, хто живе в селі чи в невеличкому містечку, де всі одне одного знають.
    Найбільше люблю молодят, які живуть закордоном - вони приїзжають, запрошують кого хочуть, святкують як хочуть і не зважають на сторонні думки. Це тоді справді свято для молодих.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1