Обов'язки і традиції

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Siania, 23 Січень 2009.

  1. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Весiльнi торти

    поясніть мені як то має бути за традицією, бо я вже шось нічо не розумію-
    є 2 короваї, яких приносять старости. то їх взагалі не чіпають? для зустрічі молодих треба ще один або хліб?
     
  2. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    В нас було так: коровай молодого залишили в церкві, а моїм зустрічали, і потім в кінці весілля роздали гостям додому. В кожного по різному, взагалі спитайте свого тамаду, як він проводить обряд зустрічання молодих.
     
  3. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Весiльнi торти

    Як правило тамада підлаштовується під вимоги родини молодят. Мені, до прикладу, абсолютно немає значення з чим будуть стояти батьки - короваєм, спеціальним хлібом чи звичайним. Що батьки візьмуть в руки - те молодята і відщипнуть, а як захочуть, то і посолять. Ось вибране з сайту традицій:
    Але загалом, офтоп ми тут розвели, мабуть модератори перенесуть дописи в гілку про традиції:)
     
  4. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Ми один з короваїв залишили в церкві. Другий розрізали на поправинах.
    А крім того була печена домашня хлібина з якою нас батьки зустрічали в ресторані.
     
  6. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Обов'язки і традиції

    обручки купував наречений, хоча обирали їх разом.
    і у нас так було, а наречений купував мені туфлі.
    музиканти і усі інші витрати - оплачували батьки з обох сторін порівну.
    я обдаровувала сім'ю нареченого+бабу, а також мої батьки робили подарунок молодому, а його батьки - мені.
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Обов'язки і традиції

    А скільки має бути старостів на весіллі? З боку нареченої, і нареного чи лише з боку нареченого?
     
  8. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Обов'язки і традиції

    У нас пара від нареченого і пара від нареченої (пара- маю на увазі - староста і старостіна)
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Обов'язки і традиції

    А скільки хлібин має бути в ресторані для зустрічі молодят: одна чи дві?
    І це повинна бути якась спеціально випечена чи може бути купована? І що потім з нею роблять?
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Обов'язки і традиції

    В нас була одна, замовляли там де і коровай і солодке. Після весілля батьки поділили здається короваї і хліб і все з'їлося мабуть. Точно не скажу:)
     
  11. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Обов'язки і традиції

    Не має жодного значення. Якщо хлібина одна, то доведеться вирішити, хто з мам її має тримати або щоб мами разом тримали ту хлібину.

    Іноді замовляють, але найчастіше це просто білий хліб з магазину, інколи булка-плетенка.

    Та нічого, це просто хліб, без якихось символів. Якщо після "зустрічі" вона матиме товарний вигляд, то можна порізати навіть на весільний стіл.
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Може хто знає, при повторному загсі/вінчанні мають бути свідки? І якщо мають бути, то вони повинні бути неодруженими? Чи можна жонатих вже брати?
     
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    свідків жодного разу не треба
    свідки як і молодята мають бути стану вільного
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    В загсі дійсно не треба свдків. А от при вінчанні свідки можуть бути як вільні, так і одружені. Так нам казали на передшлюбних науках. Але припускаю, що це може залежати від конфесії.
     
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Свідки можуть бути одружені, або стану вільного, різниці нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Я була свідком при другому шлюбі , при тому була вже заміжня. Ніяких зауважень не було. Свідок з боку нареченого теж був одружений .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка - після танцю нареченої з батьком нареченого, чи батько дарує подарунок нареченій? Дякую.
     
  18. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    А що це за танець такий? Якщо ви маєте на увазі танцювання з родиною молодого в процесі вручення "дарів", то ні разу не бачив, щоб родина "віддаровувала" щось у відповідь. Хоча коли женили брата дружини кілька років тому, то ми всі щось віддаровували, в т.ч. і я. Просто вирішили, що це буде красиво. І робили це як було заведено колись, під час третього застілля. Тобто, з мого досвіду, традиція віддаровувати є, але не дуже поширена, принаймі у Львові.
     
  19. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Саме це мала на увазі. ))) Може не так висловилась. Чесно скажу, давненько не була у Львові не весіллі, весілля власне буде в Самборі, а там з традиціями зовсім не ознайомлена)). Тому допитуюсь.
     
  20. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    То краще у місцевих питати, в родини зокрема, щоб косо не дивились, якщо раптом традиція є, а подарунку нема)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1