Обмін пазлами

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем dollymom, 4 Лютий 2012.

  1. dollymom

    dollymom New Member

    Не знаю, у який розділ розмістити цю темку, шановні модератори, перенесіть при потребі. Виникло таке питання - чи є серед форумлянок любителі складати пазли? Пропоную обмін непотрібними пазлами - а то коли складеш, виникає проблема - і діти нікуди, і складати вдруге нецікаво. Давайте мінятися! Це я про дорослі пазли - 1000 1500, 2000 і 3000. В мене є 2 коробки по 1500 з малюнками фентезі. Будь ласка, пишіть, можливо в когось є щось на обмін! Зараз складаю малюнок на 3000 за кілька місяців буду мінятися!
     
  2. Altera

    Altera зачарована птуха

    Відповідь: Обмін пазлами

    А-А-А!!!
    ми не одні такі у Всесвіті, виявляється!!:girl_flag_of_truce:
    "Каждый год 31-го декабря...(с)" - вірніше - починаючи з 1-го января ми з сім"єю проводимо тиждень раком на підлозі, складаючи пазл!:girl_dance: - то така собі новорічна сімейна традиція:girl_claping:
    (новорічний подарунок без великої коробки під ялинкою інакше не сприймається)
    Але ми їх наклеювали на ватман і вішали на стіни...вже завісили всі кімнати...пару штук віднесли на роботу...ще по дному лежать під кожним ліжком...

    Мені навіть в голову не приходило, що його можна розбирати..та ще й мінятися! В нас тільки пейзажі, замки, краєвиди.. - краса неймовірна!
    Шкода тільки, що часу на пазли стає все менше:girl_sad:
     
  3. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Обмін пазлами

    я чоловіку подарувала пазл на 1500 на день армії, спочатку стояли раком двоє, але він защемив собі нерв в долоні і зараз не збирає, думаю за тиждень десь складу. Але так як це його подарунок то треба його спитати за обмін, але ідея супер, бо клеїти його на стіну не планую.

    ---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------

    до речі, всі долоні болять, коліна в синяках, дупця теж болить. А я як наркоман не можу відірватись, вчора до першої ночі сиділа.
     
  4. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Обмін пазлами

    Дуже файна ідея, де був форум коли я була маленька ))) Пазли - моя слабкість з дитинства. Але в мене от таке питання виникло - а якщо помінятись і хтось загубить кілька штучок. Що будете робити? Ніхто ж мабуть не планує перераховувати всі частинки кожен раз перед і після передачі.. Чи плануєте?
     
  5. dollymom

    dollymom New Member

    Відповідь: Обмін пазлами

    В нас тільки я маю таку хворобу як пазли! :) Зате хвора за всіх. :)
    Дівчатка, якщо складаєте не роками як часом я - то складайте на столі! Я роблю так: Беру ватман (або склеюю кілька листів, якщо велика картина) - і розкладаю на столі, і збираю. Ну тут звичайно якщо є маленькі загребущі лаписька, то це не пройде :) В мене мала 5,5 років то не чіпає. І 2-3 тижні стіл зайнятий.
    Коли зберу звичайно шкода розбирати, дуже-дуже, просто рука не піднімається. 2 картини повішала, одну розібрала, одну мамі в рамочку на 8 березня наготувала... Ще 2 є розібрані вже, ну куди їх? І ще 3 нові лежать - одну в подарунок, 1 планую на стіну і ще одна "Суничні дерева"- піде на обмін разом з двома іншими.
    На рахунок цілісності - так, я вже думала і так і так - ну що поробиш. Перераховувати, звичайно, не буду, навіть не знаю. Загубилися, то загубилися. Це ж просто для проведення часу. Якщо хочеться повішати на стіну- напевно треба просто нову купувати :) А просто для себе - ну нехай буде без 2-3. Інакше просто напевно ніяк не вирішити? Чи в когось якісь ідеї?
    Якщо хтось має якісь пазли на обмін - виставляйте фотки і вказуйте кількість ну і стан (наприклад, повний копмлект, або можливо, кільки втрачено). Якщо такі маньяки як я то це не зупиняє. Склала-розібрала-поміняла.
    Я зараз не можу виставити, до вечора будуть фотки двох малюнків.
     
  6. dollymom

    dollymom New Member

    Відповідь: Обмін пазлами

    Як обіцяла, витсавляю фотки на обмін!
    [​IMG]
    і
    [​IMG]
    обидва пазли по 1500, стан - хороший, раз складені. Мають бути всі бо це ще до народження малої, але не гарантую.
    А, і ще - дівчатка, я щось собі це уявляла як обмін не туди і назад, а склала- і міняєш далі з кимось іншим, але це все можна домовлятися в кожному конкретному випадку.
    Виставляйте свої, будемо мінятися!
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2012
  7. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Обмін пазлами

    Я було цілий рік складала пазли, по 1000 й 1500 (далі не змахувалась) мала їх штук 10....й всі викинула 3 дні назад((( побачила б я цю тему раніше - віддала б на обмін. тепер я засмучена
     
  8. dollymom

    dollymom New Member

    Відповідь: Обмін пазлами

    Нічого, я теж випадково буда натрапила на таку практику і здивувалася, що ще такого у нас не запровадили. Краще дізнатися пізно, ніж ніколи!
     
  9. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Обмін пазлами

    О, класний обмін! і ми пазли складаємо!
    колись обмінювалась з друзями, хороша практика! а зараз буду з вами!