Обмін листівками "Великдень 2013"

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Квітень 2013.

  1. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    Листівку змогла забрати тільки вчора, бо до того часу постійно були в батьків, та й мала захворіла, немала як залишити. Фото зараз зроблю і покажу. Подячну надішлю завтра. І вислала повторно ще листвку, бо таки сумнівають, що вже дійде, а як дійде, то буде форумчанка мати дві листівки від мене)))
     
  2. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    а я подячну надішлю вже коли буду здорова. найближчий тиждень точно ні, але надішлю обов"язково.
     
  3. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    Отже, моя великодня листівочка і подаруночки від Vika
    [​IMG] [​IMG]

    І подячна від AlbinaK
    [​IMG] [​IMG]

    Дужжжжжжжжжжже дякуюююю дівчатка за чудові листівки і подарунки !!!!!!!

     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    я отримала подячну ще в понеділок. дуже дякую за листівку чудову і корисні подарунки
    [​IMG] [​IMG]
    свою подячну відправля завтра. вперше після вітрянки виберуся в люди. але так як свята давно минули зробила просто літню листівку.
     
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    Дівчатка, признавайтесь хто мені листівку слав!! Я зараз не у Львові, а на пошті мене чекає листівка. Заберу аж через тиждень півтора((( Хочу відправити подячну, бо вже давно готова!!
     
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    Забрала я свою листівочку. І знаєте то подячна))) А тої що мені відправила формулянка М нема))) а я вже відправила свою подячну))) отакі казуси з нашою поштою бувають)) фото краси, яку отримала виставлю на днях. Віка, велике дякую, дуже класна листівочка і додаточки.
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    Подячна від Віки
    [​IMG]
    і додаточки
    [​IMG]
     
  8. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    Ну і як то так, так мені шкода. А вам добре дивились чи нічого більше нема на пошті? Стільки часу пройшло, я думала, що то вже всі подоходили, і подячна і основна. Виявилось що нічого не дійшло. Аж розстроїлась. Зараз буду шукати чеки з відправки, щоб подивитись по номерах.
     
  9. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    Якщо маєш на увазі мене, то мені не приходила. Але це реально перший випадок, що мені щось не дійшло, тим більше рекомендованим. Шкода(
    Я вигладаю щодня)
    Але переробляти, відправляти заново не треба, бо думаю маєш чим зайнятись і без того, мені все одно приємно, що не забула і відправила:girl_tender:
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Обмін листівками "Великдень 2013"

    Та я їх там аж до сказу довела)) заставила передивлятись весь їхній журнальчик. А вам моя ще не дійшло, бо вже давненько, як відправила?