Обмін АТС №1 - Любов

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 24 Січень 2012.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    і в мене ще немає. Але так як нема ще і в Оксани, то думаю, що поки переживати не варто.
     
  2. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    І до мене ще не дійшло. Але знаючи нашу пошту, то скоро не буде.. А як є в мене щось міжнародне, то аж додому дзвонять, щоб прийшла.
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    А я вже маю пакуночок від Лілі! Нині прийшов. АТС просто неймовірна! І дуже-дуже дякую за приємні доповнення до неї :kiss: Дівчатка-львів"яночки, зголошуйтесь як вам маю передати ваші конвертики. Може яку здибанку організуємо?
     
  4. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    а хоч і завтра в центрі :) погода гарна, малюків вигулювати тре :)
     
  5. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    і я маю! сиджу і любуюсь тією красотою! сонечко, дякую! :girl_in_love:
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    Я б здибалась із задоволенням, але в будній день
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    Які гарні новини!! Дуже рада, що майже всі АТС-ки вже на місці. :radist: :radist: :radist: Танцюю на стільчику. )))
    Ще тільки до Каті одна має приїхати... :girl_in_dreams:
     
  8. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    Я на здибанкеу завтра не можу- в місті не буде мене. Хіба якость на наступному тижні.
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    Я сама ще не знаю чи я завтра можу - ймовірно маю сімейні плани ;) В випадку чого, я живу в центрі, плюс щодня на Володимира Великого, мій телефон має більшість, хто не має - стукайте :)
     
  10. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    Мала сьогодні (тобто вже вчора) приємну здибанку з Мар'ясею , і отримала надзвичайно красиву Ліліну АТС-очку, а з нею ще й купка висічок. Дякуюююю!
     
  11. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    І я стала щасливою власницею неймовірно акуратної і ніжної АТС від Лілі. Окреме велике дякую за висічки. Покажу знимку, як тільки зупинюся в тому шаленому вирі, що зараз навколо мене крутиться.
    Мар"ясі дякую за посередництво:)
     
  12. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    І я отримала свою красуню від Лілі, дуже дякую за висічки! І дякую Мар"ясі :) завтра вдень сфотографую і виставлю фото. Тепер до закінчення серії ще одненької не вистачає :)
     
  13. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    А моя атс від Лілі таки десь загубился, або що. Бо вже стільки часу пройшло, а нема ні на пошті, ні в поштовій скринці.
    Але я таки надіюсь, що котрась таки атс від Лілі до мене долетить, з майбутніх обмінів. :girl_wink:
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    Це ж треба. :sad::sad::sad: Якби знала, вислала б до Львова. Так мені прикро, що ну. :sad:
     
  15. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    Там-та-там!!!!! Коли не очікуєш вже нічого, то пошта творить дива!
    Сьогодні зранку знайшла в поштовій скринці такий довгоочікуваний конвертик від Лілі.:girl_tender: З такою гарною атс і такими гарнюніми висічками!:girl_curtsey:
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    А-а-а-а-а!!!!! Ура!!! :radist: А я так сумувала, що вона загубилася... Ой, дякую, що написала! :kiss:
    Довго ж вона йшла...
     
  17. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін АТС №1 - Любов

    Я вже майже забула, що немаю ще однієї АТС з цієї серії. То тільки до мене ще не доїхала, чи то так гарно наша пошта працює, бо щось останнім часом маю з нею пригоди :)