Облік вагітності у приватних клініках Львова

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Madeira, 15 Листопад 2015.

?

Клініки Львова для обліку вагітності

  1. Альтернатива

    16,7%
  2. Інтерсоно

    20,0%
  3. Паренс

    0 голосів
    0,0%
  4. св.Параскевії

    63,3%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  2. lovikova

    lovikova New Member

    А чего там не хватает? Единственное что у них нет - это осмотра стоматолога и лора. А все остальное по плану. Или я не права, просветите, пожалуйста.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2017
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та ну, це купа купезна послуг, ще і за нестрашні гроші.
    то залежть що вважати "нормальним перебігом" :)

    з тим НОВО мінусяра для мене - локація і не видають лікарняного.
     
  4. lovikova

    lovikova New Member

    А если мне понадобиться больничный по беременности, я могу его взять в ЖК по месту прописки?
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    маєте повне право. У свого дільничного гінеколога
     
  6. lovikova

    lovikova New Member

    Отлично, тогда это вообще не проблема))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Стою на обліку в Диби в залізничній, вже 2 раз. Ставала б в Ново, якби не місце розташування, з Сихова трохи далеко їздити. А УЗД роблю в Ново, теж в Диби, в принципі все влаштовує.
     
  8. lovikova

    lovikova New Member

    Спасибо, тоже слышала хорошие отзывы о ней. Только вот я не знаю, стоит ли мне платить пакет за 1 триместр, но я думаю приду к ней на прием и все распрошу. И Диба, вроде бы принимает только в НОВО. Раньше работала в залізничній, а теперь только в НОВО. Или нет?
     
  9. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    В залізничній теж буває, в четвер і п'ятницю після 17
     
  10. Sophi

    Sophi Member

    Всім привіт,
    планую ставати на облік,
    обстежувалась в Алтернативі у Босяк Ю.,
    але у неї вже все зайнято, не бере на облік.
    Можливо тут є дівчата які стоять у інших лікарів в Альтернативі:
    Пурпура / Коник / Корчинська,
    кого порадите ?
    Дякую!
     
  11. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я на облік вдруге, першого разу ставала на 28 тижні в ЖК на Сихові. Зараз уже теж пора. Як варіант - Параскева: задля економії часу і нервів. На облік візьмуть з третього триместру (рахують з 29 тижня), листок непрацездатності і обмінку дають, ціна влаштовує.

    Питання лиш, чи бракуватиме мені чогось в їхньому пакеті для обмінки (або навіть просто для нормальної зустрічі в пологовому). Чи то вже лікаря з пологового питати? :)

    Ось що пише їх сайт про те, що входить в пакет ведення вагітності в 3 триместрі. Правда, то київський сайт - на нашому не знайшла.
     
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Стояла на обліку в Параскеві, з другого триместру. За весь час недостатньо лише було однієї консультації гінеколога.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Nett

    Nett Member

    Дівчата, читала по відгуках, що в державних клініках кожні 2-3 тижні певні аналізи треба перездавати. А як є в Параскеви?
     
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    То, певно, від лікаря залежить. Загалом у мене склалося враження, що в Параскеви пильніше стежать за виконанням всіх формальних норм, ніж в ЖК звичайній. Єдине, що не було бігання на огляд до спеціалістів, хіба культурно мені нагадали, що здалося би зайти до лора і до стоматолога (але я з третього триместру була на обліку). Ну і здавати аналізи в Параскеві - то не до порівняння з поліклінікою :) Я би казала, що мені навіть подобалося, особливо в Сихівському відділенні :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Була на обліку в Параскеви. Приблизно раз на місяць здавати. Ну є перелік які аналізи здавати. То перед наступним прийомом маєте здати. Взагалі вони діють згідно рекомендацій МОЗ України. То і перелік аналізів і строки здачі всюди приблизно однакові. Але ніхто не буде вас ганяти міліон разів і не буде черг, антисанітарії і хамства як у державних. Прийшов, все в одному кабінеті здав на раз і до наступного разу. Те ж з візитами до лікаря - як правило, на той час що записувалися приходите и без нервів потрапляєте. В них в пакеті є майже все. І навіть більше ніж роблять безкоштовно в державних. Є і експрес аналіз на СНІД - не треба буде їздили. Я дуже боюся таких державних закладів… раніше було простіше - здав той аналіз у жіночій консультації і ніяких нервів…
    Взагалі облік у приватних клініках річ недешева… Але це значна економія вашого часу та нервів. А як підберете лікаря - ще й емоційних комфорт. В цілому я лишилися задоволена. Були звісно деякі моменти, що мене обурили, але в цілому норм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Selfless

    Selfless Member

    Стою на обліку в Параскеві з 2-го триместру.
    Впринципі якістю обслуговування задоволена,єдине,що не вистачило мені консультації гінеколога ні в другому ні в третьому триместрі.
    Ціни на лабораторні дослідження в них теж на порядок дорощі ніж в приватних лабораторіях.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я ставала на облік в Параскеву з 3 триместру. У них так можна. Але перші два спостерігалася у того лікаря в якого планувала ставати на облік. Аналізи сдавала в Сінево, УЗД робила в Параскеви. Вийшло набагато дешевше! Просто всі аналізи і заключення після візитів, огляди спеціалістів носила в папці замість обмінної карти. По суті те ж саме.
     
  18. Nett

    Nett Member

    @Deidra @Selfless @kiciatlo
    дуже дякую за відповіді! Тепер остаточно вирішила, що таки в Параскеву на облік стану. Бачу, що всі не з першого стають. Може теж аналізи здам сама, плюс на консультацію піду. Я так зрозуміла, що в них це нормальна практика, щоб поза обліком консультуватися?

     
  19. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Не знаю. Ставала в приватну задля спокою, комфорту і економії часу. Не бачу сенсу стояти в і там і там на обліку. Нащо тоді в приватну ставати? Тільки зайві трати. Параскева оформлює документи на лікарняний і декрет. Може не всі приватні то роблять…
     
  20. Nett

    Nett Member

    мені офіційні бланки не потрібні для декрету, на роботі без них можна. Вот що спокій буде, то по попередніх візитах в цю клініку знаю )
    @kiciatlo дякую дуже за роз'яснення) Трохи спокійніше стало з тим вибором, що, як і куди податися ))