Облік вагітності у приватних клініках Львова

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Madeira, 15 Листопад 2015.

?

Клініки Львова для обліку вагітності

  1. Альтернатива

    16,7%
  2. Інтерсоно

    20,0%
  3. Паренс

    0 голосів
    0,0%
  4. св.Параскевії

    63,3%
  1. Riba

    Riba New Member

    а яка вартість триместру в Альтернативі?
     
  2. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Там ціна не по триместрах, є пакет ведення вагітності. Але багато чого в нього не входить. На облік просять ставати до 12 тижня.
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я недавно дзвонила, то сказали постановка на облік 10 тисяч. туди не входять узд і консультації лікаря. все разом вийде десь 16 тисяч
     
  4. Riba

    Riba New Member

    Ну нічого собі, то типу за одні аналізи?
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ще, напевно, консультації всіх лікарів при постановці на облік.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. lKartoshkal

    lKartoshkal New Member

    Дівчата хто в інтерсоно зараз стоїть на обліку? які умови та ціни?
     
  7. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member


    Можу по вартості зорієнтувати Вас (цікавилась минулого місяця) - один триместр +_ 6 тис. грн.. По особливостях самого обліку сказати нічого не можу, бо просто ходила на консультацію декілька раз, та й вартість для мене наразі непідйомна. Умови самої клініки (тобто організація приймання клієнтів, увага до пацієнтів) мені сподобались більше, ніж в Параскеві.
     
  8. Kamilla kiss

    Kamilla kiss New Member

    стою на учете в интерсоно с 12 недели сейчас 31-ая, за этот период потратила 8500, очень нравиться нет очередей, хорошо относяться носят на руках так сказать есть електронная мед карта где можно посмотреть результаты анализов , в каждом кабинете аппарат узи. Для примера подруга стояла на учете в гос больнице за узи платила столько же потому что ездила в частную - уних нет даже узи, за анализы приска тоже нужно платить. Из минусов то, что на сохранение пришлось ложиться в мединститут- нет стационара. Оплата по факту оказанных услуг.Узи -300 грн, прием с узи 600 грн, постановка на учет 500 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Breathe

    Breathe Member

    Планую ставати на облік у Параскеви (6,5 тижнів). От думаю чи варто перед постановкою і оплатою робити УЗД щоб перевірити чи вагітність маткова. Все ж вартість 1 триместру немаленька, але і робити лишнє УЗД не хочеться. Як було у вас?
     
  10. phobika

    phobika Well-Known Member

    Мені на першому прийомі в Параскеві глянутли на кілька хвилин УЗД безкоштовно (суто серцебиття подивились і розмір дитинки). Крім того оплату я вносила вже після прийому. Думаю, що в разі чого довелося б оплатити лише 1 прийом лікаря. Але не думайте краще про сумне!

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Breathe

    Breathe Member

    Дуже Вам дякую за інформацію. Оплату знаю, що після прийому, прекрасно, що ці відвідини одразу вписують в пакет, і не потрібно додатково оплачувати.
    Моя психосоматика дуже яскраво реагує на всяке прочитане. А з першою вагітністю неможливо ніц не читати))

    @phobika а у кого Ви на обліку в Параскеві?
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. Moza

    Moza Member

    Мені здається, вже не варто - якби було щось нетак, ви б вже відчули. Я робила, відразу коли зрозуміла що в мене затримка, і аналіз крові теж відразу, але в мене був занизький рівень прогестерону, тому я переживала.
     
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    У Голубки Н.М.


    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Breathe

    Breathe Member

    Стала на облік у Параскеви до Радецької Л.М. Лікар при перших відвідинах сподобалась, спокійна і обережна. УЗД таки зробили, трансабдомінально. На кріслі хіба взяла мазок. Потрохи здаю аналізи і ще пройти офтальмолога, терапевта, ендокринолога і лора. Трохи незручно, що на Сихові можна попасти хіба до терапевта та ендокринолога, інші на Заводські. На рецепції спланували мені візити так, щоб до усіх потрапила в один день.
    До речі у них з'явився додаток для Андроіда, де можна дивитись попередні і заплановані візити, результати обстежень і аналізів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Narcyshalja

    Narcyshalja New Member

    Чи хтось стоїть на обліку в Паренс? Я на 8 тижні, із самого початку мала проблеми із вагітністю. Поки що просто ходжу на консультації і узд в Паренс. Думаю чи вставати туди на облік чи ні?
     
  16. Riba

    Riba New Member

    Теж у неї стояла на обліку, непогана лікар, але інколи бракувало від неї ініціативи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Всім привіт! Вагітність 6 тижнів. Хочу стати на облік у Параскеви. Кого б ви могли порадити? Можливо у когось був досвід? Перша вагітність проходила з ускладненнями, тому хотілося б толкового спеціаліста…
     
  18. ladygossip

    ladygossip Member

    Дівчатка, обдзвонила сьогодні приватні клініки з питанням ставання на облік. Можливо, комусь інформація буде актуальна:
    1. Альтернатива - 20 тис. грн. Вставати потрібно до 12 тижня. Веденням обліку займаються: Корчинська, Коник, Костів, Пурпура, Босяк.
    2. Інтерсоно. Комплексних пакетів немає, платиш за конкретно надані послуги. Якщо вставати у другому триместрі, то вартість одного триместру орієнтовно 5-6 тис. грн + ще додаткові аналізи з першого триместру орієнтовно 1 тис. грн. Тобто в загальності мені порахували 13 тис. грн. З плюсів: маєш доступ до своїх аналізів в онлайн кабінеті, а також маєш координатора (в разі, якщо лікар не зможе відповісти на тел. дзвінок, координатор зв*яжеться з іншим лікарем і надасть тобі консультацію)... мені цю опція сподобалась, не відчуваєш себе кинутою на призволяще. Веденням обліку займаються:Надіжко, Конофольська, Піцик, Лобозинська, Хоботна.
    3. Параскеви. 1 триместр - 6700 грн., 2 - 3412 грн., 3 - 3635 грн. Разом - 13 747 грн. Веденням обліку займаються: Білобривка, Юник, Голубка, Радецька.
    4. Парентс - більше такої послуги не надають(((
    Висновок: як не парадоксально, але по моїм підрахункам, в Параскеви виходить найдешевше.
    Але для себе остаточного рішення не прийняла. Вагаюсь між Параскеви та Інтерсоно.
    Якщо маєте зауваження, пропозиціі чи просто коментарі - діліться)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Якщо не помиляюся, в Параскеви на облік можна стати також до Пелиха і не важливо в якому триместрі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ladygossip

    ladygossip Member

    Оооо! Дякую! Я б до нього дуже хтіла.... Була в нього раз до вагітності, то дядько дуже позитивний і проявляє зацікавленість, сподобався) то може буду його атакувати.... Бо шось я зовсім у лікарях і відгуках загубилась)