Облік вагітності у приватних клініках Львова

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Madeira, 15 Листопад 2015.

?

Клініки Львова для обліку вагітності

  1. Альтернатива

    16,7%
  2. Інтерсоно

    20,0%
  3. Паренс

    0 голосів
    0,0%
  4. св.Параскевії

    63,3%
  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    я просто ставала з другого триместру. Сказали доздати тільки печінкові і ниркові проби (дешевше здати в синево).
    З того, що мала на руках за перший триместр, і знадобилось: цитологія, флора, віл/рв, флюшка чоловіка і скрінінг першого триместру.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Емм, я не здавала ні печінкові, ні ниркові проби. Ставала теж з другого триместру. Від скринінгів відмовилась в принципі.
     
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Мені через затягнувшийся токсикоз назначив. Там дійсно показники були не дуже. А який сенс від скрінінгів відмовлятися? Вони ж все одно в пакеті.
    (Я так розумію, ви маєте на увазі кров? Узд все одно ж робите?)

    Мені цікаво, то всім замість тесту, де треба пити глюкозу якийсь простіший роблять (без пиття глюкози)? В мене Пелик
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    А, ну тоді ясно. Я просто подумала, вас змусили здавати як обов'язкові. А як додаткові, куди дінешся, як треба.
    Про сринінги - так, не здавала кров. Ну від УЗД куди дітися :)

    В мене теж Пелик. Теж просто кров здавала. Не так давно вони то поміняли, бо коли коліжанка була на обліку, то пробувала ту глюкозу пити, ніц їй не вийшло, то замінили їй теж на кров.

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
  5. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    І я ставала на облік з другого триместру. Була попередньо у лікаря на консультації, то вона теж наполягала на тому, що потрібно брати все одно перший пакет (хоча більшість аналізів+УЗД я мала), або ж приходити вже з обмінною картою з поліклініки і переводитися до них. Мені це здалося дивним (і взагалі лікар не сподобалася), тому я спробувала щастя у іншого лікаря. Здавала окремо ЗАК, ВІЛ/РВ, цитологія/флора (принесла, що мала) + лікарі (у терапевта була їхнього, стоматолог, окуліст, ЛОР - приватно).

    Якщо не помиляюся, то глікований гемоглобін замість того пиття глюкози дозволили з січня цього року. Єдине, що між цими двома аналізами таки є відмінність (деталей не пам'ятаю, але на ДП хтось вже пояснював).
     
  6. Veranda

    Veranda Member

    Роз'ясніть "зеленій-нетямущій" - на облік до другого триместру взагалі не ставали, а просто робили потрібні аналізи? Чи справді потрібно ту обмінну нести з поліклініки і переводитися чи можна просто з потрібними аналізами прийти? Лікар мені дуже сподобалася, до якої ходила на консультацію, але від неї я тої інформації не "витягнула")) Тре пакет і гаплик :)
     
  7. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    То все обговорюється облік у медцентрі Св. Параскеви?
     
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    просто йти з другого триместру і все. Бачите, і я, і Чортеня у Пелика на обліку - той їх зав.відділення. І нормально нас взяв з другого триместра. Мені навіть на думку не спадало йти на перший триместр, ще й платити за той пакет. Я у першому триместрі була ще у свого репродуктолога в Інтерсоно, тому мала деякі аналізи. Але обмінной карти не мала. Здаєть, у ЖК вас і на обліік до 12-13 тиждня не поставлять
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. MissCherry

    MissCherry Member

    Зробіть всі основні необхідні аналізи , а в 12 т. прийдіть з тим , що маєте ,станьте на облік і йдіть по пакету тай все ))
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Угу. Пелик і так казав, що здебільшого з другого триместру стають, і казав, що тих лікарів можна пройти будь-де. Тільки просив, щоб терапевт був їхній.

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
  11. Veranda

    Veranda Member

    Поділюся враженнями від обліку вагітності в медичному центрі св. Параскеви.
    На початку вагітності дуже шукала інформацію про заклад, але знаходила хіба дуже загальну.

    На облік вирішила стати на початку 2 триместру, на перших тижнях була в них на огляді в лікаря (в якого потім і залишилася). Перед вагітністю робила певні аналізи в Синево, то частина з них були ще дійсні і я їх вже не перездавала в 1 триместрі. Але довелося пройти кількох лікарів та дещо доздати, вирішила то все робити в них на місці. В результаті вийшло хіба трохи менше ніж вартість пакету 1 триместру.

    Оплата проходить комплексно: перед початком триместру оплачується пакет послуг (аналізи, консультації, УЗД, скринінги... ). Нічого більше не доплачуєш, якщо все ок. Якщо ж потрібно додатково обстежуватися, то вже за додаткову плату.

    Плюси:
    - чисто, привітний персонал, ніякого лікарняного запаху;
    -відсутність черги, оскільки прийоми тільки за попереднім записом, поки не пішла в декрет то спокійно встигала перед початком робочого дня сходити на огляд чи здати аналізи. Не було потреби відпрошуватися і чекати під кабінетами;
    - хороша лабораторія, кров беруть дуже акуратно. Результати приходять на електронну пошту через кілька годин після здачі;
    - нічого зайвого наче не нав'язували.

    Мінуси:
    - Ціна. ставала на облік ще коли ціни були нижчі, недавно помітила в них на сайті,що вони добряче виросли. Як на мене, то надто дорого;
    - Пакет 3 триместру НЕ передбачає достатньої кількості консультацій та аналізів (планових!). Про це ніхто не попереджає поки якимось чудом вони не вичерпуються і тебе ставлять перед фактом, що від тепер потрібно знову платити. Якби жінка потребувала додаткових послуг з певних причин, то на рівному місці влітаєш в чималі гроші.

    Загалом враження позитивні. Лікаря оцінити важко, бо не знаю як би поводив себе при якихось складних моментах. Хоча в розмовах дурниць не радив і кіпішу на рівному місці теж не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    Теж стою на обліку в центрі св.Параскеви.
    Пішла вперше на 9 тижні, тому і пакет першого триместру оплачувала. Пішла так швидко, бо мала заплановану поїздку і хотіла мати контакти лікаря при екстренній потребі.
    Не дуже мені подобається, що мій лікар приймає на Сихові лише 1 раз на тиждень і не завжди є змога записатись на зручний час, навіть при умові запису за 2-3 тижні, але я про це знала відразу.

    Може знаєте таке: невикористані послуги переносяться при оплаті наступного пакета? Я поки другий не оплачувала, але вже в понеділок буду брати з нього послуги, деякі аналізи залишились невикористані з першого, то чи зможу я ними скористатись при потребі?
     
  13. Veranda

    Veranda Member

    Тут не підкажу, бо з таким не стикалася. Найкраще уточніть в їх контакт-центрі. Може і справді є така можливість.
     
  14. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Я в Параскеви здавала всі свої аналізи під час вагітності (по страховій) а на обліку була в Третякової на Симоненка - в приватний кабінет ходила, де платила 200 грн./місяць, незалежно від к-сті консультації в лікаря.
    Так мені було дуже зручно, оскільки щодо страхових випадків у нас є ліміт коштів, які могла використати.
    Не сподобалось мені в Параскеви те, що результати аналізів досить видимо відрізнялись від результатів в інших лабораторіях. Скажімо, гемоглобін в св.Параск. був стабільно 101-106, ще не є аж так багато під час В, а коли перездавала в держ.лабораторії і Медінституті - то становив 115-125. Та ж історія була при бакпосіві сечі.
    Тому, якщо будете бачити сумнівні для себе результати аналізів - рекомендую для переконливості їх перездати деінде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Вже вияснила: всі послуги зберігаються і можна буде їх використати.
    --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2016 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, хто стояв на обліку в Альтернативі, скажіть, будь ласка, а при постановці на облік тих обов'язкових лікарів де проходили? і аналізи де здавали?
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    В альтернативі роблять.
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    І в Інтерсоно, і в Пвраскеви роблять. В Інтерсоно точно експрес аналіз. У шкір-вен повний (не експрес). Параскеви відправляє свої аналізи кудись у державну.
     
  20. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    В Альтернативі всі аналізи роблять. І терапевта проходила теж в них, мені так було зручно. За інших лікарів мені поки що нічого не говорили.
    Треба було ще Ехо і УЗД вен (суто для себе) - робила не в них.