Облік вагітності у приватних клініках Львова

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Madeira, 15 Листопад 2015.

?

Клініки Львова для обліку вагітності

  1. Альтернатива

    16,7%
  2. Інтерсоно

    20,0%
  3. Паренс

    0 голосів
    0,0%
  4. св.Параскевії

    63,3%
  1. Madeira

    Madeira миється в бані

    Постало питання обліку, от тепер думаю куди саме, як варіант "Інтерсоно", "Альтернатива","Клініка св.Параскевії", "Паренс". Цікавлять відгуки :
    1. Хто де стояв з цих клінік
    2. У якого лікаря
    3. Чи були задоволені
    Бо ціни немаленькі, цікавить чи вартує, не хочу іти в поліклініку, бо це зимово-весняний період, багато вірусів і т.д.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. darysj

    darysj Active Member

    Стою на обліку у центрі св.Параскеви у лікар Радецької Л.М. Її роботою цілком задоволена(але варто вказати,що у мене й жодних проблем не виникало за весь період).Завжди привітна і усміхнена,готова дати відповіді на всі запитання.Вона з ряду тих лікарів,що не приписують будь що вагітним,а лиш по необхідності.
    Хоч гроші у таких клініках і справді не малі,та ми з чоловіком не шкодуємо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    1. Параскева.
    2. Пелик А.С.
    3. Дуже задоволена - і лікарем ,і обслуговуванням.
    Якщо ще колись надумаю - з радістю знову туди звернуся, маю лише позитивні враження.
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А яка ціна в Параскеви?
     
  5. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    пелик андрій степанович?він мене вів першу вагітність я була на обліку в інтерсоно і я була ним задоволена. З третьою вагітністю теж стояла на обліку в інтерсоно, але тепер не задоволена їх роботою, бо наставили купу неправильних діагнозів і непотрібних ліків. За весь період заплатила 12 тисяч.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    Пелик тепер зав гінекологією в Параскеви, дійсно хороший лікар.
    Я ставала на облік з 2го триместру, то за 2 і 3 разом вийшло 5000 грн
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    В цю суму входять усі аналізи та УЗД, скринінги? Чи щось треба робити і оплачувати окремо?
     
  8. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    Гляньте на сайті параскеви "річні програми обліку", там детальний перелік.
    Від себе додам, що 1й триместр в них не брала, то за своі кошти робила скрінг 12 тижня, і 2 аналізи крові (бо це в пакеті 1 триместру). Все решта оплачено, і ходиш- не переживаєш)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. darysj

    darysj Active Member

    Все входить в пакет. Додатково нічого не оплачується. 1-й триместр- 4460 грн,2-й-2866грн ,3-й- 2063грн. Якщо залишаються якісь не використані послуги,то їх можна і згодом використати(типу крові,сечі).
    Доречі,Пелик справді дуже толковий лікар,завжди цікавиться як справи у мами з немовлятком. Думаю він профі свого діла,Та нам принципово було жінку-гінеколога
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
  11. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    так. я ставала на облік, обдзвонила параскеву, інтерсоно, ще оксорд медікал (там взагалі 1 триместр 5000). параскева найвигідніше)
     
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Це з постановкою на облік? А лікарю можна дзвонити в будь-який час?
     
  13. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    Сюди входить все. аналізи, облік, дзвінки лікарю) також оформили декрет (для отримання коштів у соцстраху).
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    1. Альтернатива;
    2. Пурпура Роксолана;
    3. Більш ніж задоволена: являлась я раз в місяць, бувало і рідше, від всього писала відмови без проблем і лекцій, здавала кров і сечу і пару УЗД. Постановка супер -лиш їх терапевта пройти теж на певну годину. Люкс! Але дорого і на наступну теж хочу туди (ну як мінімум не в державну), але зараз ціни піднялись ого. З мінусів - до них можна стати на облік лиш до 16 тижня. Якщо більший вже термін - па-па.
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А я взнавала, так сказали "до 12 тиждня. Бо паталогії можуть бути виявлені до 12 тиждня. Зрозумійте нас вірно"

    Так що альтернатива відпала. В інтерсоно багато якихось консультацій "психолога, лора, окуліста" і тд. Так, може це і буде треба, але я так бачу, що мені треба буде багато ще зовсім інших аналізів. Мабуть, зупинюся на параскеви. Хоча і їхати через все місто. Пелик дійсно толковий? Боюся, щоб не був занадто зайнятий
     
  16. Ashlie

    Ashlie Member

    напевне тому, що в договорі передбачено, у разі народження дитини з патологією, яку вони могли діагностувати, але не зробили цього, то повертають 75% витрачених коштів.
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. teeneger

    teeneger New Member

    які аналізи чи скриніги потрібно провести, щоб дізнатись чи є патологія?
     
  18. Ajgyl

    Ajgyl New Member

    1. Клініка Альтернатива
    2. Босяк Юлія Василівна
    3. Дуже задоволена, толковий лікар, завжди на звязку, аргументовано відповідає на запитання, заспокоює, що важливо, при паніці коли "начиталась"

    Надіслано від мого HTC Desire 600 dual sim, використовуючи Tapatalk
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А чи мають право приватні клініки давати лікарняний у випадках проблемних вагітностей?
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    мають. Інструкцією 455 про порядок видачі листків тимчасової непрацедатності передбачено, що право на видачу листків непрацездатності мають лікуючі лікарі закладів охорони здоров’я незалежно від форми власності та лікарі, які провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи-підприємці, але лише за умови, що ними пройдено акредитацію Міністерства охорони здоров’я України".

    Відповідно до п. 1.5 Інструкції № 455 не мають права видавати листки непрацездатності лікарі:

    • станцій швидкої медичної допомоги;
    • станцій переливання крові;
    • закладів судово-медичної експертизи;
    • бальнеогрязелікувальних, косметологічних та фізіотерапевтичних лікарень і курортних поліклінік;
    • будинків відпочинку;
    • туристичних баз;
    • зубопротезних поліклінік;
    • санітарно-профілактичних закладів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1