Об'їзд заторів і ремонту доріг

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 7 Вересень 2010.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Пасічна і так завжди в корках, страшно подумати що буде робитися,
    мені літом якраз через Личаківську треба буде їздити
    цікаво чому так на довго будуть закривати, там ж відстань не велика
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Тому що робитимуть не лише дорожне покриття, але і мінятимуть підземні комунікації.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Дівчатка, хелп. Вул. Личаківська проїзна? Якщо перекрита, то на якій ділянці і як об'їхати?
     
  4. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Перекрито перехрестя Личаківська-Мечнікова, об'їжджаєте або через Рєпіна-Круп'ярську або по Некрасова Document-page-001.jpg

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Люди, а щось чути за вул. Стуса? Там тепер ..опа страшна. Коли то розрулиться..
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ніхто не в курсі - здається знову повністю перекрили Богданівську. Сьогодні зранку їхали, то вже за нами авто не пустили. Виглядає так, що мають там покласти ще один слой асфальту. А мені завтра зраненька тудою іхати. От і думаю - ризикувати чи відразу об'ізжати? Якраз час пік(((.
     
  7. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Можливо, Вам вже не актуально. Вчора ввечері була перекрита, об'їзджали.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @MakarOnka, дякую. Але я таки не ризикнула. А от чоловік зранку їхав, то казав що кладуть другий шар асфальту. Є надія, що таки скоро відкриють вже всю вулицю.
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, відкрили таки перехрестя Личаківська-Мечнікова. Але, як і все у нас, трохи через дупу). Не організували проїзд перехрестя Мечнікова-Некрасова. Ну і там, хто нагліший, той і правий). Я зараз нагла, то проїхала нормально, але це напрягає. От чим вони думають???? Так важко знаки повісити?
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Людоньки, що там робиться на Личаківській?? Хтось може толково пояснити? Бо сьогодні такооого наслухалась, але так нічого і не зрозуміла що там і з маршрутками і з авто?