Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 16 Жовтень 2011.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені така теж дуже подобається, мала змогу тиждень користуватись. Найбільше сподобалось те, що можна застеляти поруч газету, на приклад, при смаженні, щоб не забризгувати все навколо. А ще вона дуже відрізняється від простої електричної, за відчуттям нагадує газ.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та які заморочки? Просто має бути метал, а не алюміній. Наші всі баняки підійшли, не підійшли сковорідки, але ітак були вже старі, то треба було змінити. І кавоварка, яку теж вже пора було міняти. Я також думала спочатку , що то заморочки і треба спеціальний посуд, але то не так складно
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    В нас багатокваритирний не газифікований будинок. Раніше був нижчий тариф. А зараз платимо так як і усі.
     
  4. Nadija Sunshine

    Nadija Sunshine New Member

    Дівчата мене от в скляній поверхні турбує не догляд, а сам процес готування. Може власниці таких поверхонь щось порадять. Адже буває, що недогледиш - молоко втече, чи вода почне витікати і куди воно все тече (адже у скляних поверхнях немає бортиків) на підлогу, на стільницю? І чи з часом стільниця на стику із поверхнею від такого не псується? Просто дуже мені подобаються ті поверхні, але от через такі сумніви зупиняю себе, що б її взяти.
     
  5. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    В мене скляна поверхня в електричній плиті. Поверхня чорна, миється дуже легко, протираю її одночасно з кухонною поверхнею. АЛЕ коли молоко втече з каструлі то дійсно треба витирати аж по підлозі ;))) Вода мені так не википає, протру губкою і все ок. Мені ще тим зручна, що слугує продовженням кухонної поверхні, так як площа кухні невелика.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)


    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  7. Nataliaforum

    Nataliaforum New Member

    Я от вагаюся чи чорне скло легке в догляді, здається що на ньому видно все і сліди води і порох. А якої фірми у вас поверхня?
     
  8. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    В мене чорна поверхня фірми Гореньє, щодо слідів то видно буде на будь-якій, я мікрофіброю протираю і краса.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  9. Nataliaforum

    Nataliaforum New Member

    Частенько приходиться протирати?
     
  10. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Не рахувала :) , протираю кухонну поверхню та й відразу варочну терну )

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, експрес-питання: газова поверхня на склокераміці чи емальована? Треба чорну.
     
  12. Enn Gamchuk

    Enn Gamchuk New Member

    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2017 ---
    У тебе індукція? Бо моя горєніє, щось не правильно працює. На нижчих після восьмої працює спалахами, по пару секунд то максимум то нуль. Це нормально чи треба везти в сервіс.?
     
  13. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

  14. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Ні, електрична. Працює як годинник, без перебоїв. Певно тре в сервіс

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  15. Enn Gamchuk

    Enn Gamchuk New Member

    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2017 ---
    А вона як працює рівномірно чи спалахами?
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2017 ---
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2017 ---
     
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчатка, от такі думки. Зараз варю на склокераміці, газу в будинку немає. В майбутньому житлі буде газ, але я хочу і далі варити на склокераміці -дуже мені подобається іі мити, в порінянні з газовою, та й інші плюси. І ось думки наступного характеру, що якщо не буде електрики, то так би на газу хоч чаю зробити, хоч їсти, а так я сама себе прирікаю на незручності. Що скажете, хтось думав в цьому напрямку, вагався? Що надумали?
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В нас минулого року відключали електрику пару тижнів підряд, вибивало пробки, рвало дроти, то я відчула переваги газу. Правда котел то не рятує ( притомна температурм тримається тільки добу якщо не нижче 5 градусів, тоді нам так не пощастило), але пару годин пережити і не лишитися голодним цілком реально. Не в порівнянні з зимою в багатоквартирному будинку, де аварія - ні тепла, ні світла, ні води. Мій чоловік був категоричний, і я і не мала сил напирати, хоча індукцією регулярно користувалася в готелі, все одно зараз не хочу чомусь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Диверсифікація в будь-якому випадку це краще. Якщо дуже хочеться - колись бачила комбіновану- кілька комфорок газ і кілька - електричних, правда, не скажу чи індукція. Врахуйте ще те, що тариф на електроенергію в будинках без газу здається нижчий, ніж з газом. Тоді при користуванні електроплитою треба прорахувати й економічну складову...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Колись, але останні 2 роки точно однаковий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене зараз газова, в майбутньому житлі газу не буде, а світло не стабільне. Для себе вирішила взяти комбіновану і купити газовий балон. Коли будуть перебої зі світлом - готувати на газі.
     
    • Подобається Подобається x 1