Обіди, перекуси в школу дитині.

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Arapeta, 18 Вересень 2018.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Подивилася, що нема такої теми. Є про тормозок чоловіку на роботу, але то трохи не те. Не розігрієш і не всі страви "дитячі".
    Пішли в старші класи і почалися проблеми з перекусами. Їсти хочуть, в їдальні черга, не встигають купити щось на перерві. Печива чи шоколадки вже замало, та й не хочуть солодкого. Канапки кожен день не будуть їсти. Термоси носити не будуть.
    Робила пиріжки з слойоного тіста. З солодким творогом не дуже їли, а з шинкою/тв. сиром/кукурудзою (типу міні-піцци) пішли на ура.
    Сьогодні дала булочки маленькі/по дві сосиски (беру якісні)/яблучка і молочний коктейль з трубочкою.
    Завтра замовили знову пиріжки міні-піцци.
    Думаю над відбивною, помідорками черрі (зручно, не течуть), бананами (зараз не хочуть, редиски!) і котлетки, зрази, в лавашики позагортати всякого... Це ж на вихідні бажано тим закупитися на 5 перекусів!
    Ділимось ідеями, мамочки! Пора!
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 6
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мої поки в школу не ходять :) але з нашого ''поїздового'' меню для школи підійдуть ще: картопляні зрази (можна з різними начинками і вони й холодні смачні), відбивні, кексики ''закусочні'' (з перцем, ковбасою, бринзою, кукурудзою, оливками... ), пиріжки з картоплею (смажені чи печені, печені можна в формі ''квіточки'' робити [​IMG] )
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ви тісто купували чи самі робили? пиріжки закриті чи відкриті?:)

    я в ідеалі думаю над "ящиком", де складатиму запаковані перекуси і дитьо собі вибирає що йому нині хочеться більше. але терміни зберігання і т.п... тому поки це з розряду ідеї фікс на стадіїї розвитку.
     
    • Креативно Креативно x 1
    • Баян Баян x 1
  4. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Сосиска в тісті, млинці з різними начинками (в фольгу завернути зручно), лаваш з усяким різним, пиріг (я люблю плавлені сирки + яйця+кріп) з слоєного тіста, дріжджовий пиріг (сир, яйця, шинка), можна ще мафіни несолодкі робити з сиром-шинкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Та де сама... "Віденські булки" мене цілком влаштовують. Нарізаю на квадрати, трохи розкачую, накладаю начинку і конвертиками закріпляю міцно (з'єдную протилежні кутики). Яйцем хочу змазую, хочу - ні.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2018 ---
    Ціхо, тут детальніше, будь ласка. Солодких маю рецепт, але не хочуть солодкої випічки в школу чомусь.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2018 ---
    Ділитися рецептом треба. І так, про млинці я забула!
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2018 ---
    В мене так приблизно і було. Накупляю твіксів, енергетичних батончиків, крекерів, печеньок, горішків, і брали після сніданку що хотіли. А зараз того не хочуть, а як беруть, то кажуть дай ще щось, бо ми не наїдаємося. 5 і 9 клас. Дівки ростуть. Не буду ж їх шоколадками пічкати. Мушу якусь домашню їжу дати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Моя в третьому класі, ще ходить в їдальню снідати/обідати. Але в дні басейну даю з собою ланч-бокс. Бо після плавання готова мене з‘їсти:girl_crazy:Даю термос з чаєм/йогурт/воду, булочку/круасан/міні-піцу кусок класичну чи на лаваші і овочеву/фруктову нарізку. Все не з‘їдає, але має з чого вибрати, бо дуже перебірлива в їжі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Мені також цікаві рецепти мафін, детальніше про лаваш, ви його обсмажуєте чи просто завертаєте в ньог і все?
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Вчора робила рулетики з лавашу з такою начинкою - домашній сир (жирний, або додати масла, щоб був пастоподібний), яйця (сирі), тертий кабачок, кріп, сіль, намастити тонким шаром на весь лаваш, скрутити, запекти в духовці, змазавши жовтком. Зручно нарізати маленькими шматками, тримають форму, нічого не розлазиться і холодні теж смачні.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я намазюкую лаваш майонезом, кетчупом. Додаю якесь м'яско, тв. сир, кукурудзу, помідорки. Замотую рулетом чи конвертом і на гарячу сковорідку без нічого. Один бік притискаю, на другий перевертаю і накриваю кришкою трохи. Виходить хрумкенький. Головне, щоб лаваш дуже не тріскав, був свіженький. І не робити багато начинки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Еммм, в інтернеті, певно, рецепт десь є, але я робила по звиклому рецепту "для солодких" :girl_blush2:: кефір, олія, борошно, розпушувач, просто цукру давала не склянку чи скільки там в рецепті а столову ложку, потім замішувала туди ж в тісто зелень, порізаний кубиками перець, філе куряче відварене чи ковбасу, сир твердий... короьше що знайшлося в холодильнику:girl_crazy:
    О, полізла до себе в закладки то згадала ще про кабачкові мафіни :)
    Кабачкові кексики
    і булочки з морквою і цибулею
    Булочки з цибулею і морквою
    О, а ще ж є модні тепер пироги-галети (я їх правда ще не пробуала готувати :) )
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Приблизний рецепт мафінів . Я не готую по конкретному одному, накалатаю з того, що маю +- ці інгредієнти:
    • Шинка – 100 грамів;
    • Сир (краще твердий сорт) – 100 г;
    • Молоко – 150 мл;
    • Вершкове масло – 100 г;
    • Яйця – 3 шт;
    • Борошно – 300 г;
    • Розпушувач – 1 ч. л.
    Приготування не займе багато часу:
    • Шинку і сир порізати маленькими кубиками;
    • Яйця збити, для пікантності можна додати паприку або запашний перець;
    • Влити молоко;
    • Додати м’яке масло;
    • Висипати борошно і розпушувач. Замість розпушувача можна додати ложечку гашеного соди;
    • Замісити тісто, всипати начинку. Розмішати. Довго місити не потрібно. Тісто по консистенції має нагадувати сметану;
    • Духовку розігріти до 180 °C;
    • Тісто розкласти у формочки для кексів. Тісто накладати трохи більше половини обсягу, тому що при випіканні воно піднімається;
    • Час випічки близько 30 хвилин;
    • Перевірити готовність зубочисткою продукту.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2018 ---
    І ще я колись собі робила канапки в бутербродниці на роботу. То вони як вистигають, все одно смачні. Це як варіант, коли щось швидко, і ніби й цікавіше за звичайну канапку.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2018 ---
    І ще як варіант. Я деколи купую круасани без начинки, туди сир, шинку, майонез-масло-плавлений сир хто що любить, помідор і на сковорідці присмажую. Так, як ви лаваш. Теж смачний перекус.
    Ой, ці перекуси, то моє все. Мені вже в тему для похудання пора йти))
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А ще сирники можна спробувати теж робити не солодкими :), а додавати ту ж зелень, оливки, перець... Але то наразі лише теоретична ідея, треба буде якось і собі таке спробувати.
    І маю ще студентський рецепт із серії ''як одним яйцем 2-3 чоловік нагодувати'' :) Грінки. Ріжеться дрібно цибуля (багато - на одне яйце невелика цибулина десь такого ж розміру або більше) + солене сало чи ковбаса, додаються спеціі, зелень, вбивається туди 1-2 яйця, добре перемішується, маса має бути досить густою (тобто ''начинки'' давати багато). А тоді ложкою на скибку хліба викласти отриману масу і швидким рухом покласти вниз начинкою на гарячу сковороду з олією, трохи притиснути виделкою щоб яйце добре схопилося з хлібом. Коли обсмажиться з одного боку - перевернути щоб хліб трохи підрумянився з іншого. Вийдуть такі собі гарячі бутерброди, але вся радість в тому, що вони смачні і холодні :)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  13. Lyubba

    Lyubba Member

    Я готую гарячі бутерброди (тостовий хліб, всередині сир і ковбаска і т.п.) в електробутербродниці. Має кілька таких трикутничків, воду плюс гроші на круасан у шкільній їдальні. (9 клас). П'ятикласнику поки що вистачає круасана.
     
  14. Fast

    Fast Well-Known Member

    Актімелька, яблучко, ківі, горішки, соленики, або солені палички. Інколи фітнес батончик (до актімельки супер)
    Мафіни тре спробувати, але я така хозяйка, що може через років 2 спробую.
    Налисники з підтушеним яблучком ідуть супер (але то як мама мені принесе)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я теж такі роблю тільки на сухій сковорідці. Бутербродниці не маю. Теж добре йде. Люблю такі булочки до гамбургерів зі смайликами, там три шт з сезамом. Смачні, м'ягенькі і дешеві. Їх теж розрізані на сковорідці підсушую, бо додаю скибку помідору, щоб менше розмок.
     
  16. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Я роблю несолодкі сирники :girl_blum: Мої їх люблять, навіть більше, ніж звичайні. Оливки давати ніколи не пробувала, а от з кропчиком - смакота.
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Якої фірми термос маєте? Добре втримує тепло? Влазиться в бокову кишеньку рюкзака? Питаю, бо нам теж актуально.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Маємо два: один з трубочкою, якийсь американський - тримає дуже добре. Другий - термокружка Lessner - тримає трохи менше, але теж добре. На день в школі вистачає. Обидва влазять в бокову кишеньку.
     
    • Подобається Подобається x 1