Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Freedom UK , найперше - вітаю! Щастя і здоро в'я вам усім!
    А історія Ваших пологів заслуговує, щоб про неї Ви розповіли "Природні права". Вони є на ФБ і мають сайт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Freedom UK дуже співчуваю, що довелося пережити пологи в такому місці і з таким "супроводом".
    Також думаю, що Вам варто написати в Природні Права, бо це не ПБ, а якийсь концтабір.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    доречі - остання розповідь про пологи дуже гарно показує, які заходи безпеки вживають деякі медики і де вони мали той Ковід, а особливо здоров'я людей. Де вони мають гідність нам не втомлюються демонструвати. Батькові на спільні пологи - ні-ні, він ж заразний, а чужа жінка в пологах по коліна в біорідинах, то всьо нормально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  4. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    От, чесно мене це дуже дивує. Тобто чоловікові на пологи не можна, бо в нього може бути Ковід. Але він і дружина живуть в одному приміщенні. Значить і в неї може бути з такою ж ймовірністю. Який тоді сенс не пускати?
    Хоча таке не лише в Україні.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене був шок кілька днів від цієї розповіді. Не знаю навіть, що з цього всього вразило найбільше. @Freedom UK у вас мабуть ангельський характер, що ви ще їм якісь віддяки вручили. Але, чесно, краще вже вдома народжувати, ніж в такому пологовому і з таким медперсоналом. Дуже сумно, що такі умови і таке ставлення ще досі присутнє в нашій медицині. Відверте вимагання грошей, навіть не натяки. Це ідеальний приклад для скарги.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а поясніть мені про активне ведення третьої фази пологів. Окситоцин тут колять уколом чи підключають капельницю?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    уколом переважно.
     
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Всім щиро дякую за слова підтримки! Я пару днів думаю що ж тут відповісти і прийшла до висновку, що поки мені достатньо було написати розповідь (зібрати свіжі спогади в єдине) та поділитися пережитим. І відпустити як пройдене. Очевидно, що я побувала в пологовому, де не єдина акушерка неадекватна (моїм уявленням про пологи та моєму досвіду), а в цілому система там так працює. (Мені комфортно було без чоловіка раніше народжувати (він був тільки на перших пологах), а після четвертих пологів я задумалась, що можна було б його взяти - і впевнена, частину недоречностей я б уникнула :)). Негативний досвід - теж досвід, і якщо в мене будуть питати рекомендацій де народжувати - туди я і ворога не відправлю :).

    Вчора говорила зі знайомою, яка була в ситуації, коли в неї викликали пологи, бо на 20 тижні ЗВ. В тому ж пологовому (на території є гінекологічне відділення). Вона поступила в п`ятницю. До вівторка її ніхто не чіпав, не заходив. У вівторок чоловік заніс гроші завідуючому - і знайома стала зіркою: і анестезіологи, і аналізи, і лікарі...

    Я думала про домашні пологи і прийшла до висновку, що мені важливіше не так вдома, як «група підтримки». Тож, раптом п’ята вагітність - буду шукати доулу. Може б, вона і порадила в який пологовий краще їхати :).

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Freedom UK я би дуже Вам радила післяпологове сповивання. Це допоможе відпустити, і фізично дуже допоможе відновленню
    Після таких пологів це дуже потрібно.
    Розповідь це добре, але насправді вплив пережитого зараз відчувається ще не в повній мірі. Я не страшу, просто як "колега" - мама_4 дуже раджу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    До того як в мене було КР я не розуміла наскільки важке і довге відновлення після операції. Я десь собі уявляла як після апендициту.

    а тепер я просто захоплююсь жінками які після операції ще дбають про дитину, а в умовах карантину коли ніхто не допомагає - це взагалі космос!

    п.с. Ви знаєте про мобілізацію шраму? Я українською ніде не бачила. Якщо вас цікавить інформація - напишіть мені в пп, я вам відео вишлю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а що це таке?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це така штука (ніби масаж) щоб між всіма шарами тканин (шкіра, м‘язи, жирова тканина, матка) - не утворювалась суцільна вертикальна спайка. і щоб живіт потім над шрамом не нависав (це косметичний бонус).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    термін давності є в мобілізації??
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    О, не чула про таке. Буду вдячна за відео в пп. Але то вже більше як пів року пройшло, допоможе через такий проміжок часу? Живіт ще трохи є. Планувала поробити вправи, але ще не ма можливості зайнятися собою (чи скоріше стимулу...)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нема - в цьому і радість. Краще звісно чим раніше, але можна і через роки. Там прості рухи. Я вам в ІГ скину.
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2021 ---
    Мажете профіль в ІГ? Бо там те відео і є - мені буде простіше скинути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Живіт може бути. Встигнуться вправи. Просто якщо є злуки (спайки), то живіт не просто собі живіт ))), а так характерно нависає над шрамом.
    Маєте профіль в ІГ? мені туди найпростіше.
     
  18. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Подобається Подобається x 3
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Можна і мені?
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2021 ---
    Погоджуюся. Біля мене безперервно була мама. Я нічого сама не могла зробити :girl_sad: Навіть вже коли виписали додому, для мене пуста чашка була важкою :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1