Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    перерозтягнуті м язи матки, які не можуть нормально скорочуватися.
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось не знаходжу інформації, то може мені тут хтось підкаже. Чи може змінюватися і які нормальні діапазони серцебиття у дитини під час пологів?
    Питаю, бо часто лікарі кажуть: серцебиття дитини падає і роблять ЕКР. Хочу орієнтуватися в конкретних цифрах. Дякую всім хто зможе підказати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    в протоколі ведення пологів є, здаєтться 130-170 норма
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    До речі, про протокол... На днях шукала - знайшла тільки протокол при веденні пологів у жінок з проблемами серцево-судинної системи... Де знайти звичайний протокол? :)
     
  5. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А чи є якийсь спеціальний протокол де описані ВПКР? Чи тим загальним користуються?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    оцей протокол:
    https://z-l.com.ua/upload//moz docs/976.pdf
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. meduzka

    meduzka Member

    Дівчата, якщо їхати на чергового в пологовий, і якщо розкриття йде повільно, то чи черговий передасть породілю іншій зміні, чи таки він "мусить" мене "вродити"? Дуже хочу природні пологи, і не знаю, чи в нас , взагалі таке практикують (передача пацієнта іншій бригаді)... Може хтось стикався. Планую максимально сидіти вдома, але пологи перші, можу і не вгадати ...
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Звичайно, що може передати. Але чи захоче? Бо ж гроші повз його кишеню підуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Залежить від лікаря, завантаженості пологового і чергової бригади, часу до завершення зміни і вашої обізнаності і наполегливості.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    я читала в фейсбуку у вагітній групі в розповідях про пологи, що деяких жінок які приїхали на чергову і «не впорались» за їхню зміну, передавали наступній черговій бригаді
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Взагалі мають передати наступній бригаді. Але звісно, не люблять цього робити і стараються "розродити" на своїй зміні
    Протокол "нормальні пологи" у поміч. Лікарі мають робити те, що в тому протоколі написано. Навіть якщо це "не поміщається" в їхню зміну
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2020
    • Подобається Подобається x 2
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені дуже шкода (((

    Я була в окремому родзалі, але за стіною народжувала інша жінка, і я чула як дитинка народилась-заплакала. А в мене якраз пік перейм, і мені було важко навіть через стіну. То я тільки собі можу уявляти весь психологічний треш.

    Таке може відбуватися хіба в бомбосховищі під час нападу люфтваффе - це єдине виправдання може бути. А так завжди можна розвести жінок - но може тоді доведеться посунути лікарів, але ж вони божки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Цікаво, а після того, як вже оформили в пологовий то "втекти" не вийде?
    І чому ніхто не пише у відгуках про той пологовий що там такий треш? Журналістів місцевих не підключає? Картинка може бути гучна, тому їм цікава. Невже купу людей місцевих все влаштовує? Я розумію, що хочеться народити і забути. Ну але ж 21 ст надворі, а історія як про часи наших мам а то й гірше :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Akina з одної сторони так, а з іншої шум могли б підняти патрнери які могли б бути присутні на пологах, а їх зараз не пускають.

    з іншої сторони травматичні пологи( фізично чи психологічно) викликають бажання забути це як страшний сон. Для мене це чимось схоже із згвалтуванням, вибачте за порівняння. А жертвам насильства часто важко звернутись і піблічно заявити про свій біль, чи почати вимагати справедливості і покарання.

    Для мене перші складні пологи пройшли як в мареві, і перші дні після них просто хотілось втекти додому. І ресурсів не хватало ні на що як на потреби немовля.


    тут просто часом виникає відчуття відчаю через що жінка наперед має думати як маєш захищати себе і свої права в найвразливішому положенні, під час пологів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Зараз не пускають не причина, бо судячи з опису, в тій лікарні це може бути цілком стандартна ситуація, а не новинка чи ЧП на честь карантину. Про те, що пологи - не підходящий час воювати - вірю і згодна. Але так, в українських реаліях йти в пологовий, бути "квіточкою" і не отримати зайвого навіть в +- адекватному пологовому шанси, нажаль, досить малі і це жахлива ситуація :sad: Добре, що потихеньку про це починають говорити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В Пустомитах спарені родзали, між якими чисто символічні двері.
    І одним з найгнітючіших моментів в моїх пологах був момент, коли в сусідньому родзалі заплакала дитина, а в мене йшла 4-та година потуг, і в моїй голові вже малювались щипці і вакуум і я була в розпачі, що не можу витужити свою дитину.

    в той момент мені захотілося померти.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вперше народжувала у 2005 в медінституті. Родзал був на 3 (здається). Народжувало одночасно 4-ро. Мені було легше), бо я народила перша. Коли мене туди привели там була одна жінка, яка народила після мене. А вже після мене почали підтягувати інших. Конвеєр ще той був). До того ж я досить компанійська), мала додаткове спілкування. А вже після народження мене залишили за ширмою з малим десь певно на 4-5 годин. І через той родзал тоді пройшло десь 7 чи 8 породіль.
    І пологи були шоком, але я тоді взагалі не знала що й до чого. Зараз би точно отого балагану не хотіла б.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я народжувала у 2004 році на Рапопорта. Не знаю, скільки породіль перейшло в той день через родзал, але я лежала в одній палаті з шістьма з них.:girl_yes2: Перші три дні приходила медсестра підмивати породіль - щипцями брала шматок вати, поливала ту вату з чайничка над відром, робила роботу, потім ту вату викидала, брала щипцями новий шматок вати - і до іншої жінки. І смішно, і грішно... Зараз би хотіла окрему палату.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Freedom UK , дуже рада за Вас, за здорову доцю, але самі 4 пологи у Вас - повний треш :girl_cray:. Хочеться просто обняти й тихо помовчати, бо тут навіть слів не знайдеш. Я аж кипіла , поки читала. Й вони ще мали наглість щось там вимагати?!!! Я б ще як мінімум скарги накалякала у всі можливі органи, які мають до того відношення. Нехай не зараз, пізніше...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2