Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    І ще я тепер знаю причину тих своїх дивних потуг. 99% що пласкі плідні міхурі були в дівчат. Тому передніх вод і було до склянки, і тужитися зовсім не хотілося, а коли вже треба було, то це були нереальні зусилля.
    З Дмитриком все було інакше, я на все життя запам'ятала, як він пер і яке полегшення було, коли підтужитись хоч трошечки. Ті пологи почалися з вод, тому міхура не було і малюк тиснув головою і цей тиск був страшенний.
    Втім, такі повільні пологи мають свої переваги - менший ризик травматизму. І я коли їх "програмувала", то в списку "того, на що можу погодитись" була, власне, тривалість. Хай довше, але ціліше :) Так і вийшло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Розривів не було, була кровотеча, але якась лайтова, бо окситоцину не кололи. Я трохи описувала в темі про відмінності між пологами
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене чомусь стійке відчуття, що ошукали саме Вас. Обіймаю і бажаю Вам впевненості у собі). Усе добре! Синочок з Вами! Здоров’я вам!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Абсолютно не підвели. Ви у складний момент мусили швидко прийняти рішення. І поставили своє маля вище своїх планів, вище свого перфекціонізму, вище усього, що довелося витерпіти. Ви повелися як справжня Мама. Це дуже тяжка перевірка на міцність, і Ви її пройшли.
    О, ні. Тепер застосовуйте все, що знаєте про відновлення, про ГВ. Про природну гігієну маляти, зрештою. Пологи - це один важливий день. Після нього ще безліч не менш важливих.
    Кожне слово мені болить, це кожне моє слово, коли зі мною стався КР.
    Ви пройшли СВІЙ шлях. Пожертвувавши багато чим. І отримавши багато
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Все ви зробили правильно. Головна ціль досягнута - ЖИВА, здорова дитина! Про найгірші варіанти і думати не хочу. Яка різниця кудою і як? Чи ж то я теж двіччі недомама, бо в мене 2! кесарських пологів?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    величезна.

    Але до повноцінності материнства - це дійсно не має жодного відношення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вітаю! Як сама щойно народила )))

    а що хто там каже, то Ви не зважайте. Вони цього не можуть збагнути, це словами не описати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    @Тетянка приєднуюсь до вітань, читала на одному диханні! Ви молодець. Здоров‘ячка всій вашій сімейці!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    @Тетянка, ви молодець! Герой! Такий холоднокровний розум.
    Стільки «постраждалих»: двері, чоловік, лікарі швидкої.
    Забийте на всіх оточуючих. Наведіть приклад покалічених психологічно/фізично жінок в пологовому.
    Жаль чоловіка, що клему дарма шукав, треба ж було йому сказати, що не тре, хай пуповина відпульсує.
    Питання: а куди старших дітей діли?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я теж тебе ще раз похвалю!! Чесно, ти супермолодець!Я в тому, що все буде добре не сумнівалась ні на хвилину і тобі то казала! Правда, не думала, що буде така неочікувана розв'язка з родами вдома.
    Але ж з іншої сторони, як все круто получилось!!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    @Тетянка не могла не написати - ви Герой, читала про ваші пологи, ви все зробили якнайкраще, нехай малеча росте здорова і щаслива
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Всі в селі в бабусі вже 2 місяць оздоровлюються :girl_crazy:. Я радо використовую поміч всіх бажаючих й радо підкидаю дітей комплектом то одній бабусі, то другій. Сьогодні всі вже у Львові - знайомилися з братиком, то він меншим як лялька .
    Дівчата, мені приємно все читати, але я ніякий не супер-герой :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Тетянка, буду сперечатись відносно геройства). Треба бути відважною, не кожен може). Я розумію, що коли припре, то виходу нема. Але взяти ситуацію і не вимкнути розум - то таки треба вміти.
    Я поки читала розповідь про пологи, в мене реально дитина з подвір’я втікла), настільки захопливо написано. Ніби сама то все пережила). Потім ще чоловікові розповідала. Гарний початок життя! Гарна історія! Надихаюча така. І одразу згадуються свої пологи. Мені з донею дуууже повезло, що реально довго чекала лікаря. Так довго, що й не помітила того процесу. У коридорі крім мене ще двоє чекало, і одна співчуваюча). Так затеревенились, що в родзалі була мінімум часу. А ще розумієш, які всі люди різні). З першим малим мене завели в якийсь такий індивідуальний родзал в Меді. Там було ліжко, приглушене світло. Пропонували поспати), відпочити, почитати. Та я не могла. І тоді перевели в такий ще груповий), де було 3 чи 4 родзали, перегороджені ширмами. Я весь час ходила, балакала зі всіма, мені так було легше. Не могла зупинитись ні на хвилинку. З другим малим я була одна, мені було скучно). Але було теж не довго. Тому не встигла знудитись).
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Тетянка історія класна, якась така легка, хоча звісно розуміється, що може не так і легко було вам бути головною героїнею ))
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Та ні, щодо самого процесу- то він був реально найлегший й найкрутіший. Я якось так всі перейми спокійно передихувала, біль був абсолютно терпимий, я знаю точно , що могла б витерпіти й сильніший, але сильнішого так й не було. Навіть оте відчуття печіння - воно було, але я все порівнюю з першими пологами - то все одно терпимо.
    Ну але в мене ще й малята по вазі середньостатистичні - найменшенький народився з вагою 3300, 52 см
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  16. Lilichil

    Lilichil New Member

    Привіт. Дівчата, кому при вагітності (40 тиждень) виписували свічки ОВЕСТИН
    ? (Діюча речовина естріол) ... буду дуже вдячна за відповідь
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ц ісвічки люблять виписувати деякі лікарі у якості "дородової підготовки".Стероїдний гормон стимулює згладження шийки матки. Є стимулятором пологів
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Є невелика історія.
    (Я не знала що так буває :girl_crazy:)
    Отже, 12 пологи
    День після пдп, почались перейми, почалось відкриття. За дві години - відкриття 10см і діяльність зупиняється. Все. Навіть не підтягує, про потуги взагалі не говориться.
    Через годину такого стану було прийнято рішення підключити крапельниці (склад нажаль не знаю...). Дитина народилась приблизно через хвилин 20-30. Матку буквально заставляли працювали і якісь маніпуляції проводились - не витискання, не видавлювання, а саме мама собою витужувала на ледь вловимих переймах.

    - що це? Матка "зносилась"? Не працює?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    1, 2, 3...10, 11, 12. Дванадцяті :girl_impossible: