Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    При плоскому міхурі (міцній навколоплідні плівці) голова дитини не може опуститись, і тиснути на шийку матки. Шийка матки тоді не розкривається.
    Звісно його пробивають - і це вже є стимуляція пологів.
    А окситоцин то вже для супер-стимуляції вводять.
    Якщо ситуація повториться з плоским міхуром, то не спішіть зі стимуляцією окситоцином. Потрібно почекати.
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    я от не можу зрозуміти чи мені його пробили при огляді чи просто вручну шийку матки відкрили, але води не текли:dntknw:
    як довго можна з таким чекати, тобто коли йдуть схватки досить регулярно, скільки воно так може тривати?
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Плоский міхур - це не товстий міхур. Товстий, як і плоский ні на що не шкодить. Це як пряме волосся чи кучеряве.

    Чекати можна довго. Я четверту дитину народжувала більше 10 годин (це вже від досить активних перейм почала рахувати). Що вас хвилює в чеканні?

    Дитина може не опускатися з багатьох причин. Головна з них - ще рано, вона повертається і підтасовується під «вихід».

    І зважайте, що після проколювання вод в ПБ вас ставлять на лічильник - починають вам рахувати безводний період до 6 годин.

    І без вод перейми болючіші набагато.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Якщо проблема лише у міхурі, то процес відкриття шийки матки, мав би пришвидшитись сам по собі.
    Лікаря Вам треба терплячого, і, взагалі, розумного...
    Процес запущений... Перейми йдуть... Де проблема? Нормальна родова діяльність, то навіщо втручатись? Навіщо прискорювати окситоцином?
    Я народжувала з плоским міхуром вдома. Процес перейм іде сам по собі і з плоским міхуром.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    мене то нічого не напрягає, але якщо я вже буду в пологовому напрягатися будуть всі решту))
    от думаю доки то чекати щоб вдома не вродити)), бо то другі пологи, вони можуть бути стрімкіші
    як довго у вас йшов процес перейм до потуг?
     
  6. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Активні перейми почались близько 12 ночі, а донька народилась в 4 ранку. Виходить 4-5 годин. Потуг таких, як при перших пологах, не було.
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    як їх розпізнати, бо я так розумію що активні в мене були під дією окситоцину
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не факт). Тим більше різниця між дітьми не маленька. Всяке звичайно буває, але якщо до ПБ 30 хв, то краще бути дома по максимуму. Бо в ПБ «вродять» на будь якому етапі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ох який не факт. Я вже після третіх пологів (4 години від активних перейм) розкатала губу, що четверті будуть швидші, або хоч такі. Ага щаз - більше 10 годин.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    о тааа :girl_crazy::girl_crazy:. я так провела соц.опитування серед всіх своїх подруг, хто родив вже 2 дитину й налаштувалася подовше бути дома. в 12 ночі почалися такі легесенькі перейми, але я ж навчена, я ніде не спішу...Заледве мене муж вмовив десь в 3 годині викликати таксі. в 3.30 ми були вже в пологовому, поки оформляли, те, се, вже й 4 година...Й тут я чую, що все, я народжую вже. Така паніка й кіпіш - ми ледве встигли на той 3 поверх ліфтом виїхати. Я весь час падала рачки, бо тужило. Й останні метри до зали таки повзла. Тепер то мені дуже смішно виглядає, але тоді було зовсім не смішно. Малий родився в 4.10.
    Втретє то я вже не хотіла ризикувати так й приїхала десь з більшим запасом.

    Різниця між 1 й 2 дитиною - 5, 5 років
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я заздрю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    вибачте, що вклинюся, в мене було 15 год + пів го затшшя і потуги
     
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    яка у вас в цей час була регулярність перейм?
    розумію що факт, але хочу бути готова до всього)
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я вже не пам"ятаю :girl_crazy:, але в таксі я передихувала перейми так інтенсивненько :connie_pull-pigtail
    --- дописи об"єднано, 4 Березень 2019 ---
    а я почитала оце
    й мені тааак страаашно.....я навіть не знаю що мене більше піднервовує - terra incognita №4, знову боротьба з мед.персоналом, щоб не заважали мені, чи просто сам факт, бо знаю як це, ілюзій нема.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Тут я Вас підтримаю.
    В мене різниця між пологами 7 років, і на другі, як і на перші, я була настроєна не спішити.
    Поїхали в пологовий вже коли добре води відійшли і інтервали були десь 4 хвилини , а вони мене там сварити почали, що я до них раніше не приїхала. Правда, потім прийшла моя лікарка і всіх заспокоїла, щоб мене не рухали))))
    А я відчувала оті легенький перейми ще з минулої ночі і дуже тішусь, що таки вдома їх перечекала, бо не мала геть ніякого бажання, щоб мене знов стимулювали.
    Другі пологі відчула по справжньому, бо все боялась, що я їх пропущу.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене треті були вдома і з четвертими я нікуди не збиралась, вже в 21 було ясно що це пологи, я така «ну ура, якраз діти сплять я собі спокійно народжу». А потім шоста ранку і мені хочеться покричати, діти сплять, але скоро встануть, а я вже не дуже можу стримуватись. Кажу чоловікові, що їдемо в ПБ. Приїхали і я як почала кричати, лікар «чого так кричати?», а я вже говорити не могла тільки подумала, що я тільки того до них і приїхала щоб мати можливість кричати скільки влізе.
    Ми в Жовкву поіхали. Там спокійно, дуже боротися з ними не треба було.

    П.С. Це ж четверта у вас дитина?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    п.с. Так, матимемо четверте малятко-сюрприиииз. п.с.2 Дякую всім за вітання в пп й відгуки :).
     
    • мімімі мімімі x 15
    • Подобається Подобається x 3
  19. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    От в мене був той плоский міхур.
    З 38 тижня відкриття 2 пальці, лікарка сказала сидіти на чемоданах, бо вже от-от.
    В результаті я ще майже 4 тижні носила. Навіть не дзвонила до неї, щоб в паталогію не відправила.
    Ну але 42 тиждень, я маленька-худенька, плацента постаріла - сказала все, більше чекати не варто, збирати манатки і в ПБ.
    Напередодні скористалася чоловікотерапією, щось там трохи потягував живіт, але зовсім лайтово.
    Ітого, 41+6, мене оглядають - відкриття 6 см. Питаю, чого нічого не болить? Бо ти щаслива жінка.
    Замість паталогії відправляють напряму в родзал, я ще останню серію Гри Престолів на телефоні дивилася)
    Пробили мені води. Очкувала що зараз як потече, а реально десь третина склянки була. Перейми самі гарно наростали. Стимулювали вже перед самими потугами, бо почали схватки слабшати (я знаю, що треба було дати організму відпочити, але хто там буде в ПБ чекати? Та й в третьому періоді всеодно б окситоцин кололи, тому погодилась. Ну і сили мене вже покидали).
    От коли дитина вийшла - води добряче хлюпнули (вони ніби десь там вгорі були).
    І от пояснення було - плоский міхур. Не було тиску на матку, тому схватки не починалися. Але тепер собі думаю, що якби не пробивали води, то може б ще день-другий походила.
    Цього разу спеціально на всіх УЗД кажу термін на тиждень менший, щоб потім не діставали з тим переносом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Або дитина голівкою закрила прохід, тому води не витікали
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1