Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тут така штука, що комусь витиснули дитину і нічого поганого не сталось, хтось мучиться в невропатологів все життя, а в когось ДЦП. Така собі нехороша лотерея.

    З Петром в мене було повне відкриття мінімум чотири години (це відколи я перевірила і до народження). І це четверті пологи. Уявляєш якби мені помогли в ПБ. А йому для чогось вони були потрібні, може якраз щоб шию гарно повернути.

    З окситоцином те саме. Він просто збільшує скорочення, комусь нормально швидше, а хтось хотів ще 15 годин розкачуватись. Тому наслідки стандартного набору можуть бути від #дякую_анков а можуть бути летальні.
    --- дописи об"єднано, 4 Жовтень 2018 ---
    це мода. Нічого масажі особливо стандартні не лікують. А неврологію так точно. Можуть знімати прояви, і то не всі і не у всіх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    стандартні чи не стандартні, конкретно малому вже треба прояви трохи полегшувати. ну бо йклмн, росте дитина, і щороку щось новеньке з можливих "опцій" вискакує
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не є прихильником втручань заради гарного протоколу. Я вже мільйон раз писала тут, що втретє до цієї лікарки не йшла. Але це тому, що до третього разу я вже була інша людина - готова слухати своє тіло і брати відповідальність. В перших пологах того не було і ту прогалину прекрасно компенсувала Мала-Гресик. Може з того часу щось кардинально змінилося в львівських пологових (ну там доул почали брати з собою, може десь рухнувся лід і лікарі схильні чекати, дозволяти вертикальні пологи і т.д.), але 7 років тому того не було. І так чесно, я не знаю, який би я на той час робила висновок, якби мені дозволили хоч висячи на стелі народжувати і в дзеркало за прорізуванням голови дивитися. Що я знаю точно, що дуже добре є перечікувати перейми в тиші і без сторонніх людей. Я собі таку розкіш дозволила аж за третім разом. А щодо защемлень в пологах, я маю підозру, що абсолютно природні пологи від них не врятують на 100%. Мабуть, ризик менший, але шанс для мами десь затиснутися на переймі невдало є завжди. Тому оце "неправильне ведення пологів" мені не до кінця зрозуміле, якщо нема конкретики (тиснули, за голову тягнули, я не знаю, які там варварські методи ще є). Моїй кумі ця ж лікарка прийняла двійню, коли більшість крутили пальцем біля скроні. Другого малого повертала в процесі, бо став чи то косо, чи то впоперек. Це з т.з. всяких защемлень дуже ризикова процедура. Про дати час на повертання знаю, чи хтось ризикне то робити в пологовому з двійнею - не впевнена.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сто відсотків.
    Як і стан жінки після пологів. Можна бути повною розвалюхою після ідеальних пологів без втручань. А можна після КР бодрячком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    для мене особисто в "неправильне ведення пологів" включаються не індивідуальні пологові зали (але скажіть мені, що таких вже нема), купа народу на пологах, які шастають туди сюди, неприязне ставлення персоналу, будь-яке насилля (положення, огляди і тд)...
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я можу тільки про свої пологи говорити. Ні, я не могла «не так затиснутися». І ні, я не контролювала все що може піти не так. Але конкретно це «не так» могла.
    «Неправильне ведення пологів» = будь-яке ведення пологів. Не треба їх вести і все.
    Щойно жінка починає задаватися питанням «коли пора їхати в ПБ» - починається неправильне ведення пологів. Бо вона не про те думає. Поїздка в ПБ (сам процес транспортування) - теж ще та розвага. І весь цей час жінка думає не про те. Замість того щоб не думати взагалі.

    @Haidee наскільки я пам‘ятаю твої перші пологи, то нічого тобі не було крім того що це було довго.
    Мої перші пологи теж стали для мене сюрпризом із серії «довго» хоч я ніби й читала про пологи по 40 годин, але думала, що то одні на мільйон, і мене реально вибили мої триденні , при тому що особливо страшного мені нічого не робилося, але я себе жахливо накрутила. До чого це я, не знаю. Напевно до того що ніхто не веде процес перетравлення їжі, чи ковтання, а пологи - обов‘язково, хоча кількість патологій у всіх цих процесах (припускаю), однакова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Orman тут варіант один: не їхати в пологовий. Або їхати після трьох діб перейм. Мені жоден на той момент нн підходив, тому "ведення пологів" цілком влаштувало. То можна писати багато, але я не схильна надто копатися в тому, чого не зміниш. Я зробила висновки і змінила наступні пологи. Мені так дуже ок.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Я теж. Стимульована спочатку пігулками, потім ін єкціями. Витиснута і ще і перевернута в пологах. Проблем по неврологіі не було. Зате мене так усєрдно витягували за плечики, що над ключицею утворилася 2 см внутрішня гемангіома,яку дрвелося оперувати в 2 міс.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @UlyanaKlumchuk, спробуйте вибрати з тих лікарів, кого радять в цій гілці форуму (вище є тема) - і хоча б з трьома-чотирма зконтактуйтесь, переговоріть щодо пологів.
     
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Народила моя сестричка, перша вагітність в 31 рік. Вчора ввечері почались схватки інтервалом 30 хв. Біля дев'ятої вечора поїхали в роддом. Відкриття було на два пальці. Пробили їй води (сказали, щоб швидше було). В шостій ранку відкриття було таке ж саме, два пальці. Прийшов завідувач і ще один лікар, почали давати точні інструкції, щоб було більше відкриття. Головка дитини пройшла, дальше самі проштовхнули. Дівчинка народилась біля дванадцятої ранку, більше 12 годин схваток. Їхнє резюме проблеми - слабка родова діяльність. Як це? Як збільшити чи покращити свою родову діяльність? Мені через чотири місяці народжувати, в мене паніка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та бо ще не час був народжувати. От і слабка родова діяльність. Просто боляче таке читати.... Моя думка - не треба було ще іхати в пологовий. Я б по максимуму сиділа дома. Пологи - процес довгий). Як покращити родову діяльність? Не втручатись!!! Слухатись свого тіла! Намагатись не панікувати і не вестись на страшилки лікарів. Ну і бути впевненою в тому, що жінка здатна народити без втручань і «полегшень». Все у вас буде добре), ви ж на ДП), все будете знати)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Просто біжіть в теми про пологи і лікарів і все перечитуйте. На жаль, ваша сестра потрапила в класичну «м‘ясорубку» наших пологових.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Корисно Корисно x 1
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    то ви не в ту тему прийшли. в пб треба їхати, коли 4 перейми за 10хв, ось це і є пологи, все що менше - тренувальні)))
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Jusi

    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2019 ---
    Не факт, не факт. Я другого разу до самого кінця мала перейми і потуги що 4 хв. То за 10 хв всього 2 назбиралося б :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ну це умовно, я також вдруге народжувала без регулярних перейм, а почалось зразу з 3-5хв по 20сек
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви «обговорюємо пологи», чи взагалі щось про пологи читали?

    Ваша сестра рано поїхала в ПБ. В мене перші пологи (в 30 років, хоча це не має значення) тривали три дні. Відкриття два пальці - з ним можна місяць ходити. Інтервал - 30хв - це не інтервал. Це рідкі тренувальні перейми.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2019 ---
    Знати будете, якщо будете читати. Про пологи, ГВ і взагалі.

    В Франківську є «Мілагро» і Катерина(?) Лейцюсь (є в ФБ) підіть до них на курси @Jusi
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Хочу трохи поговорити про пологи, бо перші мої 8 років тому були стимульовані, других таких не хочу(.
    Перейми (скоріш за все тренувальні) почалися у вівторок в обід, я почала засікати було десь що 20 хв. але досить регулярно, під вечір я подзвонила лікарю і він мені сказав випити щось (вже не пам'ятаю що) і сказав що якщо це не справжні перейми то вони припиняться... я випила, але повністю вони не припинилися, час від часу хапало без регулярності, вночі досить так поспала...

    В середу перейми теж то були то не були, а вже під вечір стало хапати частіше (десь що 7-10хв) і я знову набираю лікаря, він каже їхати в пологовий на огляд до чергового і якщо що набирати його... ідемо, огдяд, відкриття півпальця (це так сказав черговий), запропонував їхати додому бо до ранку не народжу або ж за моїм бажанням залишатися в пологовому, я поїхала додому... вночі майже не спала, регулярність залишалась така ж 7-10хв

    В четвер зранку я з сумками приїхала в пологовий, вже був мій лікар, взяв мене на крісло і питає коли в мене відійшли води? я трохи в шоці кажу що не відходили, він каже вод немає, є плоский плідний міхур а відкриття не збільшилось з вечора, тому треба стимулювати, я звичайно погодилась бо лікар сказав що незнає скільки дитина вже без вод і що це може бути небезпечно... Ну і стандартна картина - капельниця, перейми одна за одної без передишки, я вимучена, і все це триває від 11 ранку до 16:00...
    Коли я потім почала аналізувати трохи ситуацію то шукала відповіді - коли ж мені ті води відійшли? Перед пологами я приймала вагінально свічки від молочниці, вони були водянисті і я ставила собі прокладка, перша думка що може це мені води підтікали так. Трохи почала цікавитись тим плоским плідним міхуром, але ясної відповіді в неті для себе не знайшла... Ще думаю під час огляду лікар мені або пробив міхур або вручну трохи шийку відкрив або і те і інше бо дуже болючий був огляд...
    Часом думаю що може зарано поїхала у пологовий, але я вже не дуже могла ходити з тими переймами...

    Ще одне згадала: перед випискою з пологового я була на УЗД і лікар сказав що мене дуже швидко закрилась шийка матки і не всі згустки вийшли і якби не шви то він би мені відкрив вручну шийку матки і почистив а так сказав тиждень зачекати, якщо само не вийде то треба буде таки відкривати... десь за кілька днів ніби все вийшло, принаймі на огляді через тиждень все було ок... і лікар сказав що в мене дуже "міцна" шийка матки (може він вжив якесь інше слово) і це дуже добре, але через це в мене погано йшло відкриття...

    Дуже не хочу щоб цього разу все повторилось і хочу більше дізнатись/прочитати про цей плоский плідний міхур
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну в мене з другим взагалі була ціла історія). Перейми почались у неділю, вродила у вівторок). В ПБ вибралась з переймами що 2 хвилини по 40 сек. Коли подзвонила лікарці і розповіла про періодичність, вона спитала чому я ще не в родзалі)? А я не спішила, і сиділа б і далі якби води не відійшли))). Після цього я встигла помитись, вдягнутись, заїхати за лікаркою, оформитись в приймальному і аж за годину в родзалі народити))). Тобто можна ще купу всього переробити))).
     
    • Подобається Подобається x 1