Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Травмується канал, є імовірність занести інфекцію, та і взагалі неприємно а часом і боляче
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені двічі перед КР ставили - обидва рази найгірший спогад, хоч пологові різні.
    Після першого КР був уретрит після катетера.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене, в принципі, щаслива історія з тим катетером). Ніхто не питав, штрикнула і все. Не боліло. Якби спитала, то я б була категорично проти, бо перед тим з хлопцями такого не робили. Наслідків теж не було. Таки, напевно, була вправна акушерка. Дуже така людяна, чи що). Потім вибачалась, але пояснила, що такий порядок. Метеликів не ставили. Мені страшенно повезло попасти в родзал вже на фінальну сцену). Я так розумію, що чим пізніше туди попадаєш, тим менше отримуєш сюрпризів). А найсміливіші взагалі народжують дома).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я би посперечалася: третій раз так боялася того ж "метелика", що бракувало 10 хвилин до того, щоб малу чоловік ловив в машині десь між селами Пустомитівського району:girl_crazy:
    В мене комедія була, яе ставала з другою дитиною на облік. Я страшно не люблю здавати кров з пальця. Короч сиджу там, блідну, лаборантка починає розпливатися. Каже до мене: "Йоооой, та як ви родити збираєтеся, як боїтеся кров з пальця здати? Шо то буде, як до пологів дійде?" Я їй кажу, що то друга дитинп взагалі-то, ну і пологи не така стрьомна штука, як тикання голки в пучки пальців. Трохи цьоця була в шоці)))
     
    • Смішно Смішно x 9
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Та і я в родзалі була 1,5години, до останнього вдома сиділа, але метелика всерівно встигли поставити, нічого не капали, і не кололи до народження дитини, хіба після пологів можливо щось ввели, вже цього не памятаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
  8. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а бажання було ?" Плюс " того, що колись всім клізми обили перед пологами- прочищало так, що тиждень бажання не виникало йти :). А за той час заживало все, що можна :)
    так, катетер підвищує і травматизацію і ризик запальних процесів. А от ліплять його по іншій причині-оскільки багато пологів йде під стимуляцією, там внутрішньовенно встигають ще ввести достатньо рідини. Плюс фізіологічне збільшення рідини, яке було під час вагітності , і яке під дією вже пологових і післяпологових гормонів сходить на "нєт"Т. Плюс нефізіологічний набір води ( у багатьох перед пологами йдуть набряки). Тому треба, щоб дійсно вона вивелася і не переповнювався сечовий. Бо тисне на матку, після пологів то погано відчувається через слабкість м язевої системи,пережаті нервові закінчення- погано вона скорочується і утворюються згустки. Тобто по факту там треба, щоб в перші години після пологів вивелося якомога більше рідини. А не завжди в перші 2 години , особливо, якщо жінка не може встати, вона може сама опорожнити сечовий ( реально на судно сходити, коли ще і так м язів не відчувається після пологів- то важко буває. Мені в лежачому положенні аж ніяк не вдавалося :). Зате як перевели у палату- то відмовилася від послуг санітарок супроводжувати в туалет чи катетер ставити. Вже коли свобідно можеш до туалету рухатися, то у вертикальному положенні це легше самій зробити. А так, як багато перші 2 години лежать ( а то і двше не встають), то і пхають той катетер
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @сніжна, бажання було в перший день, але страх пересилив:) ну в мене є просто досвід не дуже приємний. Після однієї гінекологічної операції я через пару годин пішла в туалет. І чи то якось засильно потужилася, але почалася кровотеча. Добре, що чоловік стояв на коридорі, я йому крикнула, то він покликав лікарів, і поміг мені дійти до операційної. і так саме дійти, бо напевно не було часу, щоб каталку везти за мною) то так тягнувся за мною всю дорогу кривавий слід. То ще було вечером, коли тільки чергова лікар була, вона не дуже знала, що робити, затиснула пальцями, і кликали лікаря з іншого поверху. То вже той інший лікар шив)
    Тому то згадую, як страшний сон, от звідти і страх.
    А клізму перед пологами не хотіла, відмовилася, хоч пропонували)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я собі на хвилину задумалася - це ж люди-медики!! Ну от яка з них відповідальність за несення таких глупот?! Їх якось переатестовують, перевіряють актуальність їх знань? Ну чесно, я би дуже хотіла , щоб була якась служба, куди можна звернутися зі скаргою на ось таких і щоб їм дали в чоло, перевчили або відправили геть з медицини!
    Я розумію, що ще років 10 тому, коли інтернетом толком ніхто не міг користуватися, джерел де взяти знання був мізер, а нині самі жінки мають бути більш начитані і підготовані , щоб дати їм відсіч - ну то нащо вони там?
    Та і з лікарями так само... хоча мені здається, що навіть якщо хтось і підівчиться десь, то всеодно йому легше діяти по завченій схемі і не піддавати ризику в першу чергу себе і свою репутацію, тай і колять жінкам всяке-різне...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Тут все сказано, трохи люди, трохи медики?!!
     
    • Смішно Смішно x 3
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @rununkulos, прочитала вашу розповідь про пологи, мені цікаво то ж на узд мало бути видно таку велику гематому? Чи ви не ходили на узд?
     
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ні, я так зрозуміла, що пішло відшарування плаценти і щось десь натерло. Можливо, вже в дорозі до пб. Потім, грубо кажучи, відпало. Востаннє була на УЗД 35т, все було добре, плацента піднялася майже до норми.
     
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @rununkulos , а який лікар приймав пологи? Часом не Анна Мала?
     
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ага, вона. Ви вгадали?)
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я теж з розповіді подумала про неї:) в принципі, типова для неї поведінка, коли є якісь нестиковки. Колись тут на форумі був дуже негативний відгук, що вона жінку в пологах послала в мед, бо не прослуховувалося серцебиття. Я ще дуже здивувалася, бо вона мої довготривалі перші нормально витягнула, кумі двійню прийняла, хоч її кесареве прогнозували. Не вгадаєш з настроєм тих лікарів.
     
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Можна конкретніше, по чому видно?
    Хвалила вона себе ого, це я помітила, ніби за мене народила.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    По "легкій руці" - теж не знаю, як то можна так легко щось там колупати, щоб не боліло і дало результат. По "нагнітанні" - третій раз власне через те не пішла до неї, але в мене по відчуттях взагалі не було причин нагнітати. По окситоцину - по багатьох знайомих зробила висновок, що вона в суперечливих ситуаціях (де можна конкретно нашкодити дитині) таки його уникає (в звичайних - як усі ставить). Та й просто по атмосфері нагадало мої перші пологи, хоча в мене не було таких ускладнень. Я прям бачу, як вона одночасно по-коліжанськи підтримує і по-лікарськи робить строго-лякаючу міну на обличчі))) навряд чи є ще одна така)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1