Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можете докладніше розповісти ? Які відчуття. В мене і треті були зовсім не швидкі. Дуже цікаво.
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Ой. Навіть і розповісти нема що. Настільки швидко. Якщо в других пологах все було поступово, свідомо, з розумінням. То в третіх тіло просто закрилось. Вже з перших перейм періодичність була частою. Якщо не помиляюсь 3-4 хвилини. Перейми зразу були глибокими. Наповненими. Я не встигла ввійти в процес тої болі. І так, ніби, закрилась. Все в тумані. Дико все пекло. Таке відчуття, що то вогняна голівка дитини була. Тої пекучості в попередніх пологах не було. Вже при потугах взагалі хотілось закритись і заховатись.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В третіх коли я зрозуміла, що це вже точно воно ( бо тренувальні були дуже відчутні вже місяць), то перерва була 2хв. Але я ще сама собі чай зробила. І від того часу до народження дитини пройшло 3,5 години. На переймі я вже нічого не могла, але в перерві я повністю була як новенька (в кінці я вже собі нагадувала не затискатись, а бути новенькою). І так до самого моменту народження.

    Але я була дуде добре захована фізично. В темній кімнаті ))) Потім у ванній вже ввімкнули світло, але я очі майже не відкривала і було нормально. Не хотілось вимикати світло.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Про сильні пекучі відчуття на потугах у стрімких пологах читаю не вперше.
    @Женічка , а без розривів обійшлося?
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мій організм от пози собі вибирав вдалі. А дихати не хотів. Хотів затримувати дихання
    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2017 ---
    Це, напевно, не залежить від інтервалу. В мене і перші і другі пологи починались відразу з перейм з інтервалом 3 хв. Перший раз народила через 10 годин, другий - через 6
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    На перших лікарі чікнули. Постарались. Що тут скажеш. Другі - малий 4300 тріснув попередній шов. Але ніяких особливо неприємних відчуттів небуло. В третіх була незначна тріщинка. Практично одразу я могла нормально сидіти. Ну і Аня була стандартним дівчиськом - 3600. Але пекло нереально. На потугах я просто підняла таз догори і затиснула все, що можна. Лиш якось не знаю як розум взяв верх над тілом. І я відпустила потугу. Точніше впустила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    мені дві різні акушерки в обидвох пологах казали: ніяких "собачок", дихати глибоко і не швидко.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Прийшло в голову питання.
    Преамбула :)
    Останні пологи (другі) були 2 роки тому. Година девята вечора - початок перейм, о 3й ночі вже сама приїхала в пологовий з відкриттям 7.5см, о 6.00 тримала дитину на руках.
    Це стрімки пологи чи ні? (Перші пологи - перейми так само десь з 21ї, народила о 16 наступного дня після стимуляцій, епідуралки і ще невідомо чого, бо тоді була сліпа довіра до акушерів).
    Другі пологи - мені тільки після народження простимулювали відходження плаценти. І от, читаючи про вибір лікаря прийшло у голову: а коли казати, щоб відходження плаценти НЕ стимулювали? Їснує якась "етика" коли таке казати чи як це назвати... Дасть Бог, планую їхати теж самостійно, до чергової бригади, як при других пологах. При других пологах я максимально вдома вичікувала, щоб у лікарів не було "спокуси" стимулювати, а просто почекати - так і відбулось, в принципі.
    Але оце питання з плацентою непокоїть... наскільки розумію, ізза стимуляції є ризик, що часточки можуть залишитись і прийдеться в цьому випадку чистити?
    Підскажіть ще на що звертати увагу у діях лікарів після вже виходу дитини, щоб пологи таки можна було назвати природніми?
     
  9. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Freedom UK, мої другі були максимально схожі з вашими: теж почалися під вечір, так само чекала "до останнього", о 7-ій тримала дитятко. Але от закінчилися кровотечею. І чистили, і шили....ну і не знаю чи стимулювали вихід плаценти (швидше всього, що так), бо бачила, що лежав укол окситоцину. Запитала чергову бригаду, для чого, як і так гарне відкриття. Відповіли, для 3-го періоду.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А Вам кололи його? Чи просто лежав для підстраховки?
    Я просто кричала, щоб мене не рухали. А що? Мені ж можна було кричати))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вам дають на підпис документ, або при поступленні, або в родзалі. Згода на активне ведення третього періоду пологів.
    "щоб назвати" - цікаве формулювання :) а щоб все було максимально доброзичливо для Вас і малюка, потрібно звертати увагу на відпульсування пуповини, тепловий ланцюжок.
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2017 ---
    не виглядає на стрімкі. Такі собі недовгі гармонійні повторні пологи. Після 7 см, особливо в повторних, повне відкриття може взагалі за пару перейм настати. Тож нічого надшвидкого
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Freedom UK

    На жаль навіть відмова підписати папір на згоду про активне ведення третього періоду, не гарантує, що не вколять. Мені вкололи ((( при чому в стегно, я не бачила що до мене хтось йде з шприцем. А потім такі "Упс, ми забули".

    Відпульсування пуповини, мінімум дві години на мамі (голенькі), нічого нікуди не капати (очі дитині), слиз відсмоктувати прекрасно можна на мамі теж (з Михайликом так було).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Хотіла запитати, а чи було в когось таке, що не відійшла сама плацента після пологів? Як це в нас все виглядає? Що робили лікарі? Я перший раз народжувала в Кракові, то в мене от така штука сталася, але на щастя, мене завезли в операційну, я заснула і прокинулася без неї, тому незнаю навіть як вони її витягували. А от як це в нас роблять в таких випадках? Готуюся до других пологів і хочу знати всі нюанси.
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Blondo4ka, я цього не знаю. Дуже важкі були потуги+кровотеча і все решту, що я дякувала, що жива лишилась. Нічого не хотіла вияснювати(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так :), бо деякі розрізняють КС і природні (все інше, тільки не кесаревим). А хочеться, щоб назва "природні" відповідала дійсності.
    Та напевно, треба налаштовуватись, щоб діяти по ситуації, бо всі 100% перестраховки не існують))
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є вагінальні і КР.

    І те що пологи вагінальні зовсім не означає, що природні, на жаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо не відходить сама узагалі -відділяють інструментально під загальною анестезією теж. Бо там велика ділянка+сильна кровотеча можлива.Якщо відходить сама, але залишаються частинки-"пелюстки" ( у мене так було)- роблять остаточну чистку прям на кріслі і без анестезії
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2017 ---
    у них по протоколу так є- активне ведення третього періоду з метою профілактики можливих кровотеч після відділення плаценти
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2017 ---
    для других пологів-ні
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2017 ---
    ні. це не із стимуляцією пов язано. Часточки лишаються в основному із-за певних дефектів вже старіючої плаценти, коли вона місцями вже кальцинується і "щільно" прикріплюється до стінок матки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я не сперечатись, а висловити думку.
    Оскільки відділення плаценти прямо пов'язано з процесом закриття судин між плацентою та маткою, яке запускається гормональним процесом, - то маю підстави вважати, що якщо пологи або гормонально викликані з нуля, або гормонально стимульовані, - то це ризик або неповного відділення плаценти, або нескоординованого з відділенням закриття судин (товщина яких подекуди досягає товщини мізинця) і як результат - післяпологової кровотечі.
    При втручальному відділенні плаценти (тиск на живіт, витягання за пуповину) також є ризик суто механічно щось "обірвати" та лишити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене за УЗД були кадьцинати в плаценті (з усіма дітьми, до речі), а єдина плацента яку я бачила (після домашніх пологів) була просто ідеальна "запакована" і взагалі дуже естетично виглядала. Бо я вже була готова до картинок з нету.

    Відійшла за години дві, і мені треба було прикласти зусилля. Весь цей час дуже сильні були скорочення.

    До чого це я - до того що завжди. Якщо дати час, то вірогідність того що "саме пройде" збільшується.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. ризик є.але тут є свої нюанси
    а тут реально високі ризики. особливо, коли акушер каже: ""Простимулюйте собі соски", а в той момент дійсно вручну тягне за плаценту на переймі
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2017 ---
    у мене була повністю кальцинатна плацента ще за 2 місяці до пологів ( не поодинокі інфарктні місця, а обширні. Образно то називають "мертвою" плацентою). То власне було неповне відділення. Але і 7 годин під стимулюючими теж було.