Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Dominika Стрімкі - це коли з нуля (довга шийка, нема перейм) за дві (три) години все розганяється, розкривається, і народжується дитина. Зазвичай зразу з дуже інтенсивними переймами. Мені казали що це дуже важко для мами фізично. Вони не обов'язково небезпечні. Як кажуть, що дитина не встигає розкачатися і адаптуватися - дуже інтенсивні скорочення і які її швидко просувають, можливе травмування, і можливо кисневе голодування. Але це зовсім необов'язково. Знаю жінку в якої всі три дитини так народились, все з усіма добре.

    Легкі, це коли процес йде, але жінка його не відчуває зовсім, або відчуває як потягування, легкий дискомфорт, а потім її починає вже тужити. Або період болючих перейм дуже короткий. Насправді процес був довгий все поступово відбувалось, просто має таке щастя ))) і за суб'єктивними відчуттями все сталося "швидко".

    Без ускладнень , не означає, що легко, чи швидко. Другу дитину я народжувала 10 годин від початку перейм. Без ускладнень, окситоцинів, і чогось такого що б могло налякати лікаря.

    Коли жінка 6 годин сидить вдома з переймами, а потім приїжджає в ПБ і народжує за 10хв - це не стрімкі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    Я от не знаю си в мене стрімкі чи просто порівняно швидкі? Від першого дискомфорту, болі в спині, до появи малюка - 5 годин. В роддом приїхали за півтори години до появи малого, годину моніторили, з відкриттям 4 сказали йти в родзал ( думали на ранок народжу) поки перейшла коридор, повне відкриття і потуги. Лікар прибіг і прийняв мацьопа, вони шось не сподівалися що так швидко пройде все, ну і води не відходили :). Єдине що лікар потім сказав, щоб на наступні пологи вдома довго не чекала.
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відкриття 4см до повного за кілька хвилин - це ніби стрімкі, особливо для перших пологів, але 5 годин до того з поступовим наростанням, то ніби й не стрімкі. Можна записати в легкі )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    Так і знала, що легко відстрілялася:) Дуже боялася стимуляції, тому сиділа вдома трохи, ну і моя історія з відмовлянням від епідуралки закінчилася щасливо, вони потім навіть не встигли би:)
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. fillette

    fillette Well-Known Member

    Мені записали що пологи були довгі, бо порахували що перейми йшли від ранку до вечора, просто я їх не відчувала. Води почали відходити на повному відкритті. Також казали з другою дитиною вдома довго не сидіти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Мені води не відійшли, малюк народився в сорочці, але сказали, що це рідко буває, (навіть кликали акушерку стажерку, щоб подивилася) тому не факт, що на наступні пологи так буде.
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Dominika в в
    До речі, в мене тільки треті пологи були з цілим міхурем. Набагато менш болючі ніж попередні. Міхур порвався коли дитинка виходила.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    До речі, і в мене так. От тільки щойно прочитала, і зрозуміла, що таки з водами не так боляче було. Бо коли вони витекли, стало болючіше. І акушерка це підтвердила. Попередні пологи - води відходили дома, і лиш після цього їхала в пологовий. В третіх - відходили вже з майже повним відкриттям.
    І ще питання. В мене з другим були брудні зелені води. Зі слів лікарки. Малий народився в меконіі з ніг до голови. Чомусь думала, що це через це води такі. Але води відійшли дома, народила десь за 2-3 години. То може бути, що він там так довго обкаканий був?
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і в мене. І справді болить значно менше
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо води були зелені, значить покакав перед тим, ну і відповідно був там покаканий, поки не народився. Це ніяка не проблема якщо дитина не вдихає брудні води. Ну в меконіі - помили і не в меконіі.

    А ви бачили сина зразу як він народився? Бо в мене як Варвара народилася, то лікар теж казав, що води бруднющі, а вона була красива і рожева (її зразу на мене виклали, я сама бачила).
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Він був у тому меконіі ще пару днів). І голова, і вуха. Я то так в пологовому легенько відчищала, вдома вже відмили.
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моя менша така була :girl_crazy:. Як в жабуринні зеленому. Ледве відчистили волосся в пологовому вологим серветками. А дома вже відмили як слід.:girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    буває
    зі старшим в мене на окситоцині тужило так, що очі на лоба лізли.
    А з донею просто "настав момент, коли треба тужитись", і потуги були дуже болючі, а тужити "саме" стало напевно на останніх 2 зусиллях
    Буває так, що на доношеному терміні вод лишається зовсім мало, і вони густі, "жирні" це полегшує дитинці шлях назовні.
    у мене всі три рази вод було небагато. Але з хлопцями відходження вод було тільки передвісником, а з донею вийшли вже на потугах. То "хлопчачі" водички були ріденькі, і склянки з півтори їх було точно. А з донею на потугах витекли краплі, а вже після неї вилилось - і то небагато.
     
  14. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    В мене були стрімкі: о 6.00 вийшла пробка, о 7.30 приїхали в пологовий з відчуттям, що просто підтерпає живіт, 0 8.00 було відкриття 7 см і відійшли води, болючі перейми тривали десь півгодини і вже 0 9.00 народилася доня.
    Води були дуже брудні, лікарка сказала, аж гнилі. Після пологів в донечки носик був приплюснутий і скривлений в правий бік, ще кривошия.
     
  15. iragonzales

    iragonzales В декреті

    що і привело до
    @Ligymunka перепрошую, що знову піднімаю обговорення місячної давності, але дозволю собі висловити гіпотезу, у Вас сильно впав цукор....Просто пачкою цукорків різко піднявся цукор, що привело до викиду великої кількості інсуліну, глюкоза падає швидше за інсулін. Маємо низький цукор. В мене таке було кілька раз, я навіть дзвонила своїй лікарці думала що якась в мене кровотеча чи що...Але я свідомість не втратила врезультаті, це все супроводжувалося мерехтінням в очах і якби сповільненням картинки...Я тоді не була вагітною. Цікаво перенесла тест толерантності на глюкозу, бо випивши купу глюкози прийшла додому і дуже хотіла жерти( вибачаюсь інакше то не назвеш).То все від надлишку інсуліну....До чого веду,цукорки то не їда( каже мій чоловік).Думаю буде гарна наука для дівчат, думаю більше толку було від печенька Марії чи ще якого складного вуглевода чим від рафінованованого цукру, який нічого, крім як скачку цукру не дає, - особливо коли родите.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Так з'їли, і різко піднявся цукор. Це стимулює виділення інсуліну, гормон який відповідає за транспорт глюкози в клітину. Вся глюкоза швиденько перейшла в клітини, а інсулін ще в крові зберігається, і його дуже багато , а глюкози вже нема..Таке буває в тих хто любить поголодувати, або споживає багато енергії( наприклад родить).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене ще там серйозна підозра на "дуже добре передихування". Могла початися гіпер вентиляція і тоді організм "вмліває" щоб дихання відбувалось природньо, а не форсовано.

    І таке дихання теж жере глюкозу, тобто могло накластись.

    Я проти отих всіх дихальних технік. Більшість жінок вони просто збивають з пантелику. Організм прекрасно знає в яку позу ставати і як дихати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Якщо слухати організм))
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    )))
    Якщо не слухати, то жодна техніка не допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    У мене треті пологи були стрімкими. З трьох пальчиків до повного відкриття максимум хвилин 40. Ох. Це жесть була. Я не могла себе взяти в руки. Тіло було як не моє. Перші перейми відчула приблизно о 16 год. Доня народилась 18.10