Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

 1. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Ми ж не знаємо, як відбувалися ці пологи.
  Наслідки прикрі. Про гематому підозріло - вони самі собою не утворюються.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  Та от тільки недавно обговорювали домашні пологи в Ужгороді на зйомній квартирі з закінченням в ПБ. Я про те, що люди не готуються грунтовно, а складають собі романтичний образ своїх пологів з почутих/прочитаних розповідей.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  @ruda kishka я думала, Ви зовсім про інше. Наприклад про те, що мама категорично відмовляється в процесі пологів від кр, якщо підтверджений ризик для життя дитини чи її. Чи легковажить кровотечею, чи не їде в пологовий, якщо є реальні проблеми зі здоров'ям в неї чи дитини.
  А те, що Ви думали, а що буде, як щось піде не так, то є Ваше право і нормальна опція для жінки - робити вибір. Але навіть в Вашого лікаря були випадки, коли йшло не так і він нічого не міг зробити. І ті інші мами теж думали і перестраховувалися.
  Словом, я так і не зрозуміла, що мають описані Вами випадки до "вумності" жінок в пологах. Я свою третю народжувала в районному і підхід лікарки і медперсоналу був нічим не менш професійним, ніж у Львові. І так, я цікавилася, чи є там можливість провести екстренний кр і яке є обладнання, хоч і не було ніяких передумов цим цікавитися. І в тому ж районному одній нашій форумлянці так спокійно і оперативно зупинили післяпологову кровотечу, що злякався тільки чоловік, який побачив, а вона навіть не зрозуміла, в чому річ. Я реально не розумію, що Ви мали на увазі під зарозумілою поведінкою вагітної.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 4. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  і цілком нормально в процесі відчути, що потрібно в пологовий. Незалежно від того, які пологи планувались. Це не означає "невдачі" чи "непідготовленості"
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 5. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  Нічого не мають. Випадки окремо, вумності окремо :)
   
 6. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Звичайно, що свідоме. Я знала, що можу народити сама. Але не тут, не зараз, не з цими людьми. Я мала ключі від дому і думала про домашні пологи, але в дитини є двоє батьків - мама і тато. І тато згоди на ДП не давав, а робити щось за його спиною я не вважала нормальним.
  Крім того, після відходження вод мене вже оглядали кілька разів на кріслі, вже помістили у холодну незручну кімнату, де перейми дуже послабшали. Мені складно брати на себе відповідальність за пологи, в які вже втрутилисплюс неможливість партнерських пологів через карантин.
  Тому в тій ситуації КР був кращий для нас, ніж пологи за чужими правилами.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1