Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ось повна цитата опису ситуації форумлянкою.
    а воно було, голодування? Лікар це озвучила? Форумлянка назвала тільки одну причину.
    ну але, можливо, зараз ще щось виясниться, а я знову монстр.
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    І де Ви там прочитали що вона втратила свідомість і в той момент говорила з лікарем?
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2017 ---
    А воно проявляється вже потім. У вигляді дцп
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Тут двояко. Знаєте, теж так не можна. Бо в жінки можуть бути реальні ускладнення, а вона начитається тут і буде проти всього протестувати і ні на що не дасть згоду. А наслідки можуть бути плачевні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ти мій герой :) не через термін, а через те, що все по правді говорила і в документах все по-чесному.
    Я навіть не уявляю його реакції
    патамушта страшно :)

    їм не віриться і в те, що великих дітей без розривів родити можна. Сюзі спеціально для того на огляд кликали, бо не вірили.
    В терміни теж.
    От нецифрові пологи, нелінійні, - і це дуже незручно для спостерігача. А тим більше - для того, "хто за них відповідає". Перейми можуть бути 2 доби до відкриття 5 см, і 20 хв до відкриття 10 см.
    а те, що 10 см не дорівнює потуги - це для всіх така прям новина-новина. Як же, "треба" ж тужитись
    ага, а потім зашивати хрестиком і гладдю.

    жахливі і ужасні. тут важливо відділити обставини від людини. Ми не осуджуємо ні людину, ні рішення.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    як не можна? Я написала ЯКІ мають бути висновки?
    Щоб жінки вірили, що в них реальні ускладнення лікарі мають говорити правду. А так нема їм віри, і в цьому, звісно, винна я, а не те що вони, в основному залякують, нічого не пояснюючи. Логічно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А великих, то яких?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    вона має розуміти, що Є ускладненнями, а що НЕ є.
    Серцебиття має цифри і норми. І сприятливі та несприятливі положення для прослуховування.
    від слів "безводний період" у мене починається алергічна висипка.
    Якщо пологи йшли без втручань і почались самі, то мають бути ДУЖЕ переконливі (у т.ч. за протоколом) симптоми того, що потрібні якісь дії ззовні.
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2017 ---
    4,5 кг наприклад
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Говорити, що стимуляція була невиправданою і що
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну та якщо кажуть, що 7 годин без вод небезпечно, то яка віра може бути?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я такого НІДЕ не написала, я якраз другий день намагаюсь з'ясувати причини. Те що озвучила форумлянка - затишшя і нелінійний прогрес , описане акушерами-гінекологами (Сірз і Оден), як норма.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    середня голівка 33 см, велика 39 у обводі. В діаметрі це невелика різниця, і значно більшу роль тут відіграє ЯК відбувається це народження, ніж ЯКОГО РОЗМІРУ дитя виходить.
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Власне застосування окситоцину спричиняє ще гірше надходження кисню до дитини. Тому в даному випадку ок, пронесло, але то якийсь настільки ризикований маневр, що просто було б цікаво почути, що ж саме керувало лікарем. Може там і не було нічого серйозного і загрозливого для дитини, мама ж не була без свідомості тривалий час. Ну а твердження, що має бути прогрес за скількись там годин перейм... Та воно то має бути, але якщо нема, то таки треба брати до уваги стан мами і дитини, а не просто ставити крапельниці. Ну але в нас таким не заморочуються переважно, як і поясненнями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Але ж, погодьтесь, не всі готуються аж так до пологів, щоб знати всі тонкощі. В основному читають на форумах розповіді про інші пологи :) максимум ще відео подивляться. А, ну і курси для вагітних, де все розкажуть досить поверхнево
    І, знову ж таки, треба слухати СЕБЕ і своє тіло. @Ligymunka саме так і зробила. Ніхто не може знати, ЩО саме вона відчувала в той момент.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це не привід для лікаря по-одному приймати пологи в "умних", по-іншому - в тих, хто на лікарів повністю покладається
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я чому питаю. Бо моя співробітниця власне в Левицької народила велику дитинку, поза 4 кг без розривів і розрізів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    @ruda kishka @Ligymunka ніхто не звинувачує. Вона молодець і ми тішимося, що в них все добре. Насправді. Взагалі то мова йде про Левицьку.
    Ви праві- всі готуються по різному, але от такий розбір польотів якраз допомагає розібратись що до чого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я погоджуюсь. Але бувають ситуації, коли втручання дійсно потрібне, а жінка аж така "умна", що ні на що не погоджується. Ну бо ж природній процес і все таке. Але є ще природній відбір :sad:
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от ми для цього і допитуємось, щоб бачити аргументацію
    у нас медичний відбір в пологових
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Де бувають? Жодного випадку ні в рнальному житті, ні в неті не зустрічала, щоб вумність жінки призвела до тяжких наслідків. От @cjomcjomka яка вумна, а на другий кр погодилася))
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, я не зі страху за дитину погодилася. то збіг обставин,