Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Так і є) Я домовилась з обома лікарями, і на Джамбула і на Мечнікова. То так бачу, тому що з Мечнікова все-рівно, ставлення не змінюється. А з Джамбула лікар на мене тисне щоб я оприділилась. Хоча він сам признався, що якщо народжуватиму в четвер або п'ятницю, то його не буде, так як веде жіночу консультацію. Тоді як ж я можу оприділитись...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    М-да... І це лікар-жінка... Мені Білобривка останні відвідування нагадувала:"Ви хоч напишіть мені коли там народите". Я їй написала у вайбері, що народила і вагу, ріст (мені дитину 3600 узд пророкувало. Народила 3110. Гарна похибка, правда?))). То вона мене гарно привітала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а УЗД було перед пологами?
    мені УЗД на 34 тижні показало маловагову дитинку, очікуваної ваги при народженні 3 кг.
    Доня народилась під 4,5 :)
    --- дописи об"єднано, 2 Жовтень 2017 ---
    тоді якщо Ви народжуватимете в четвер або п'ятницю, то з вибором буде простіше :)
    ну як це - лікар тисне, щоб Ви "оприділились"? Хіба би була потреба лягати в патологію - тоді бажано знати, до кого. А так...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну враховуючи, що в них там мало породіль, то може і хотіла заробити. Але дякую, що поділились. Я ще сама в роздумах куди поїду, але все таки більше схиляюсь до Пустомит.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    За тиждень-півтора. На 38 тижні, а я на 39 народила.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тоді справді суттєва похибка.
    Але в межах середньої - там 400 грамів в + і -
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А напишіть будь ласка Ви іхали на чергову бригаду?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ні не їхала , мені важливо, щоб лікаря я знала до того. Пологи це дуже непроста річ, тому я мала бути впевнена, що лікар достатньо професіний і в разі ускладнень зможе швидко прийняти рішення та допомогти .... В реальності не уявляю , чи зі мною і дитиною було б все добре , якби їхала на чергову бригаду.... Ризик був достатньо великий ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А кого обрали? Можна у відгук, буду вдячна.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я народжувала в Левицької Соломії . Мені її порадила перукарка, як одну з тих лікарів, яка горло перегризе за природні пологи без стимуляції і буде до останнього боротися , щоб не кесарити . Вже після того, як познайомилися , то чула про неї неоднозначні відгуки жінок, але на моє запитання, чи з дитиною і мамою все Ок, всі відповідали, що ніяких проблем зі здоров'ям ані в мами ані в дитини не було, але лікар дуже строга. Лікар не може сюсюкатися з жінкою на певних етапах пологів, набагато важливішим для мене було те, що вона моментально приймала рішення, коли в мене повністю припинилася родова діяльність на 7 год пологів. Схватки з інтервалом 2 хвилини зупинилися повністю.... Тому на сюсюкання і вмовляння в таких моментах часу нема...все треба робити чітко і швидко ...бо ціна життя мами і дитини...

    Надіслано від мого ImSmart C501, використовуючи Tapatalk
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую за відгук, народжувала в неі двох, теж задоволена! Якщо б мед був відкритий то йшла б до неі знову, але страшно боюсь лежати в коридорі, тому наразі більше схиляюсь до Пустомит.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант


     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2017
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну я надіюсь на те, що все буде добре, та й ускладнення можуть бути будь де, незалежно від пологового. На все воля Божа.
    Та й безводний період допускається до 6, а то й 12 годин наскільки я знаю, бо води оновлюються. Але то все залежитб від ситуаціі. Тішусь, що у Вас все добре.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Siania

    Siania Love Life

    Води відновлюються. Та й не могли відійти всі води, там ж голівка дитини заважає. Тому, навряд чи вона за природні горло перегризе))) Ніхто з лікарів просто так не колить окситоцином, у всіх є поважна причина, з якою можна іноді посперечатись.
    Але головне що у Вас все добре, це найголовніше :)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Наша пісня гарна й нова...

    За протоколом у вас було ще 9 годин "безводного періоду". І нескромне питання для чого дитині в пологах там вода, вона не риба і не дихає зябрами. Про те що води поновлюються вже писали разів мільйон ...

    І "води відійшли", і "підтікали помаленьку" теж є різниця.

    Припинення пологової діяльності на певному етапі - варіант норми.

    Вам було страшно, це зрозуміло. Ви вдячні, це теж зрозуміло, тільки нащо це все описувати як рятування вас і дитини? Оте що ви описали не вказує на жодну загрозу. Хіба ви не все написали.
    --- дописи об"єднано, 10 Жовтень 2017 ---
    В "затишному коридорі" ви лежите без дитини.
    І маючи з чим порівняти - цей перший день вартує кількох років. Тому якщо нема реальних причин (переповнений пологовий - це не та причина) бути мамі і дитині окремо, жінка має по-можливості собі організувати цей час разом. @Matvijko
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2017
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та чому ж ні? Мені нагло хотів вколоти " щоб то не було довго"))))
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Що значить "відключалася" - втрачали свідомість? Ви часом не на спині лежали? Якщо просто випадали з реальності, або засинали на кілька секунд, то це не нове слово в пологах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Почала втрачати свідомість , не лежала , в той момент стояла спершись на чоловіка .... випадання з реальності дещо інше, як і засинання, розумію що це таке ... . Чоловік одразу мив холодною водою лице ....