Обговорення: Спільне Придбання і комерція

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем levandivka, 23 Лютий 2011.

?

Збереження основних (мудрих) засад для Вас суттєве?

  1. Ні, мені ціна суттєва

    15,0%
  2. Ні, мені зручність суттєва

    6,2%
  3. Так, я не ведуся на гучні заголовки

    71,7%
  4. Та якось воно буде. Президент за нас всьо зробить...

    7,1%
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Виникло декілька конфліктів на Посиденьках, пов'язаних із комерційними гілками та СП.
    Думаю, не зайвим буде висловитися форумлянкам, що не бояться прогнівити товарок.
    1. Мартіні зробив оголошення Спільні покупки і комерція. Зловживання

    2. Ситуація друга. З правилами СП немає жодного конфлікту, але...


    Дівчата!
    А давайте спробуємо бути "правильними юзерами", не ображати і не ображатися марно, трохи довше думати, коли дописуємо, троха уважніше рахувати..?

    Пропоную висловитися. Тут, у цій гілці, а не в оплачених комерційних.
    Голосувалку зараз прикручу.
    Основне питання - здоровий глузд. Маємо?
    Готові порухати (звиняйте) дупцьою і жити трохи краще на нашому форумі?

    Додано згодом:
    Правилами уже обмежено можливість жУчити на СП. Щоб повністю позбавитися тої біди потрібно, аби форумлянки не пошепки плювалися і бігали на інші форуми.
    І тема створена для цього, а не "прянічних к чаю" оповідей про вдалі закупи.
    Здоровий глузд мав би витіснити хвору жадібність НА НАШОМУ ФОРУМІ
    (головна мисль)

    Шановні форумлянки! Нагадую про існування пункту 2.6 Правил форуму:
    Примітка: і дописів теж
    Хочете обговорити можливе сп - ласкаво просимо в чат. Всі подальші дописи в стилі "зробіть хтось сп по трусах/шкарпетках/майках" чи "а кому буде цікаве таке-то сп" будуть видалятися, а автор - штрафуватися. Шануймося.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Червень 2014
  2. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    тема максимум 5грн, доставка 5-7 грн на людину...
    Нуууу, давайте зголошуйтесь.;)
    Мені на Миколая замовлення прийшло, мушу виконати :)
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    казав чоловік візьмем!
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Якщо не в цю тему, то перенесіть.

    Соррі, коли комусь правда коле очі, але напишу ще тут, оскільки мій допис пані inka видалила зі своєї темки про сукенки, панамки і всяке, що на голову одягається. Ну та правильно, що я їй комерцію буду псувати. Я собі дозволила відгукнутися на допис форумлянки, яка правдиво підмітила в темі, що ціна на панамки і кепки для хлопчиків "А чому не % відношенні? 15грн на шапках для хлопчиків - це навіть більше ніж 40% від гуртової ціни. Зазвичай йде +20% від ціни на сайті, а 40% - це вже дуже багато!" Я висловила думку, що на сайті роздріб тих панамок = ціні, яка виходить у продавця, тоді не бачу сенсу в замовленні. Просто не розумію навіщо писати про гуртові ціни, якщо де-факто то вже є роздрібною ціною. Доставка, скажете? Та легше вже самим докупки скооперуватись і замовити, й та доставка не буде відчутна. Не варто підміняти поняття (роздріб на гурт), тим самим вводячи в оману покупців.
     
  5. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    я є модератор своєї комерційної теми, ви порушили правила супроводу ком. темок. Ваш допис не був змістовним, а продовжував думку іншої форумлянки. На її допис є вичерпна відповідь, невже я мала відписувати вам ту саму інформацію?
    Гілочка про капелюшки абсолютно з нормальними умовами. Покупець пернеплачує всього навсього 12грн за одиницю товару!!!!!Все!!!! І отримує замовлення в центрі міста. Покупець може купити по роздрібній ціні сайта, але заплатить 20 грн доставки. Не бачу логіки? Комерційна тема призначена для заробітку, вона також не безкоштовна, та й додаткові видатки присутні..
    Навіть якби капелюшок вартував 65 грн, я б попросила додати зверху ті ж самі 12 грн, незалежно від ціни. Я маю право не брати відсотки, а брати сталу сумму яка прийнятна для обох сторін.
    А також я не розумію вашого обурення, якщо ви і не збирались щось в мене купляти. Ви маєте вибір купити де завгодно і так як вам зручно, так само як і інші дівчата. Замовницям зручні і вигідні мої умови.
    Хіба комусь заборонено це зробити?
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Покупець переплачує 15 грн (на хлопчачі шапочки), що дорівнює роздрібній ціні. І моє обурення викликало
    Подальшу дискусію вважаю непродуктивною і так кожен вибере свій шлях, але бажаю бути покупцям уважнішими.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А гдє?
     
  8. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Прошу надати посилання на тему, де можна обговорювати із форумлянками можливе створення теми СП по конкретному товару( сайту)??
     
  9. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Нема такої теми, бо на форумі заборонено створювати теми для вивчення попиту.
    Читайте правила Правила розділу "Спільні закупівлі"