Обговорення конкурсів вишивки

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем хельга, 20 Серпень 2009.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    :) я б не проти якби солодкоїжка в мене на стіні висіла:girl_haha: вже писала, що мої фаворити то цвірінчик і солодкоїжка:girl_tender:
    а така схожа стіна ще ніби в тебе, Пупсику на фото була і здається в Касі:dntknw:
    я теж відразу вгадала мілітарію і христусю, ну і солодкоїжку Аделі приписала, дужжж стильно
    Всі дівчатка молодці, вітаю переможців:)
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    в Касі був фотошоп)))

    MYR ВІТАЮ!!! така молодчинка.

    а загалом хочу сказати, що конкурс виріс- усі роботи, фото дуже і дуже гарні. всі старалися свою роботу представити якнайкраще.
    я вгадала Мілітарі(ведмедик), Марьясю( по тканинці) і Адель (за стильністю).

    вагалася де Фіяна, чи соняхи чи цвіркун. і певно вона мені більше цвіркун))) хоча Хомка теж файна щебетушка і могла вишити соняхи)) от так не вірно я розподілила роботи

    Фею кави- зразу вирахувала наших з Гаммою - Людмилу Р, Оксанку Ф і Оленку М. навмання написала, і - не втрапила))

    Коти і решта картини - так і не розгадала. інтригантки)) молодці.
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Призи і переможці нарешті оголошені! Дякую Лілі, що не змушувала дівчат так довго терпіти. А я прошу вибачення за затримку - обставини непереборного характеру так сказати...

    Дуже хочу подякувати за те, що цей конкурс відбувся без різних закулісних інтриг. Я бачила що 2 роботи йдуть на третє місце і фактично між ними могла точитися боротьба, але зранку подивилася - нічого не змінилося - дівчата, молодці, що проявили смирення :)

    Усім дякую і за участь і за перегляди і вболівання. Сподіваюся що кожна з вас має якісь ідеї на наступні конкурси - з радістю вислухаємо їх в гілці про конкурси в теревенях :) Може щось заплануємо спільно, щоб усім було цікаво :)
     
  5. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Я буду дякувати :дуже дякую Умі за організацію чудового конкурсу, дякую спонсорам за відпадні призи, дякую усім хто голосував за мою роботу, я насправді не сподівалася на перемогу, дякую усім дівчатам котрі брали участь в конкурсі за чудові роботи, бо перемагати серед такх чудових робіт вдвіччі приємніше а також дякую за привітання. Якось аж незручно, що це другий рукодільний конкурс в моєму житті і дуга перемога, але я дуже полюбила цю картину, і вишивала її звеличезним натхненням. На відміну від "Паризького ровера", ця точно залишиться в мене, і буде прикрашати мою майбутню спальню. Я також хочу привітати всіх дівчат, котрі зайняли призові місця, ви молодці.
     
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    О, вже ми й роботку підігнала:khomyak:! Послухай, я ще своїх вісьмох ніяк не дошию, а ти хочеш, щоб я бралася за нових. Хочеш, щоб я м'явкати почала:girl_crazy:?
    Приємно, що так багато людей покладали на мене такі великі надії:xaxa:. Але все ж дуже погано мене знаєте ще. Ніколи би кітка на конкурс котів не вишивала (ну хіба-що би то був якийсь дуже чудернацький кіт, якийсь кіт Малєвіча:xaxa:,..... але ні, навряд чи).
    Я в Холмса не бавилася, але сама для себе відгадала три роботи: Мілітарію, Фіяну (чим дуже пишаюся:i-m_so_happy:) і Аделю.
    Про свого фаворита цвіркуна: виглядало мені на Хомку, але вона в мене занесена в моєму маленькому чорному блокнотику в чорний список чорною ручкою, бо перекинулася на папір, штампи, гудзики якісь пів кіля собі купила .......(жартуууууую:girl_tender::girl_crazy:, бо ще повірить). Хомулькін, я тебе викреслюю:girl_in_love:.

    Вітаю переможців! Призи - як завжди цікаві та вишукані:girl_tender:!
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Такий класний був конкурс! Дякую організаторам і дівчатам-вишивальницям за вишивальне свято!
    Велииииикі вітання МУР! Я в ті коти вже давно закохана, навіть в якийсь момент хотіла на конкурс саме їх вишивати. Знаєте, що мене зупинило? Кількість котенят:girl_haha: Бо на момент вибору моє перше і єдине ще сиділо в пузі:) До речі, дякую своїй донечці-сонечку, що помагала мамі вишивати - чемно спала на пузі. Ми справилися за 1,5 місяця) І велике дякую всім, хто голосував за мої киці, так приємно:girl_in_love:
    Картинку подарувала коханому мужу. Буде стояти на його робочому столі:)
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    І я вітаю преможців! Дівчатка - молодці! Я коли побачила роботи, то аж розгубилась, таке все файне було, голосувала за роботу, яка в той момент була близька по духу (ех, скільки можна по ночах цукерки тлумити???). В холмса не бавилас, але відгадала для себе роботи Мілітарії, Аделі, Христусі і була версія, що соняшники Фіянині. Свою роботу вишивала під Лілін наганяй і встигла ледь-ледь, тому оформляла в те, що вдома було і більш-менш підходило по кольоровій гамі, при тому чітко розуміла, що то, певно всі відгадають хто то має такі шматки :)
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Тааак, стільки всього хочу написати, що певно щось забуду:)
    Буду, як Мирослава, дякувати:) Організаторам нашим любим, всім вболівальникам, які не обминули цей конкурс увагою (особливо мого цвіріньчика)))), спонсорам щедрим-щедрим - дякуююю:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Мене вразив наш Холмс - Іруська! десять попадань! - круто:khomyak:
    Дуже втішилась, що розділила призове місце зі своїм фаворитом:drinks:, але аж до сьогодні не здогадувалась, що це Оленка:khomyak: Файно!))) А я думала що Люда:) Теж би було класно:girl_blum:
    А знаєте, чому я так мало робіт відгадала? То всьо Кітка з Касею - взяли і ніц не вишили, а ще тут дехто на кардмейкінг жене:xaxa: А я ж таким чемнющим вишивальницям по одній роботі на кожну приписала:girl_cool::xaxa: Але дійсно нашо Кітці стільки котів? Цього я не врахувала:xaxa: А Касі чомусь соняхи приписала, але ж відчувала, що то Фіяна, ух тре було слухати інтуїцію. Вгадала Мілітарію, Мар'ясю, Аделю і себе - рідненьку))) Справжні автори виявились для мене сюрпризом - але приємним:girl_smile: Тож вітаю усіх учасників з красивущими люстерками, і щасливців з перемогою!!!

    п.с. Якщо намагання нікому-нікому не натякнути, що той смішний цвіріньчик - мііііій, називається смиренністю, то я себе ще більше заповажала:) Дуже-дуже тішусь, що цей конкурс пройшов без нервів та ексцесів:girl_tender:

    п.п.с. От чесно, при запуску цьогорічних конкурсів навіть не збиралась приймати участь саме в цьому, думала ну ще мрія, подорож - таке я вишию, але люстерко - ніколи-преніколи - і от, все навпаки)))
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    я певно зле висловилась. Було так: Іра прислала лише 5ть припущень і всі поцілила (тому я написала 100% попадання). а решту 5 навіть не спробувала оприділити. Тому від загальної картини в неї 50% відгадувань Во... Ви ще не загубились у цифрах? :girl_crazy:
     
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Дівчата, вітаю з перемогою та участю в конкурсі взагалі. Ви-великі МОЛОДЦІ!

    Було дуже цікаво переглядати роботи, не тільки тому, що от прийшов конкурс, а й тому, що вже сама робота мала б наштовхувати на думку про автора. Тому моїм фаворитом є робота Аделі (хоча спершу в мене були незначні сумніви, гіпотетичним автором могла бути і JuniorSkeptic), але навіть з опису було зрозуміло, що то саме Наталя вишивала, чого вартує саме "пирожино" (с) :).
    Я ще відгадала роботу Мілітарії по тільді :lol:, христусі, Холлі та Мар"ясі (теж по тканинці :)) ну і Аделі.
    Більше навіть не стріляла. Коти-переможці мені пасували до хельги, але "кладка" хрестика інакша, коти у вікні - до вишиванки, але аналогічно хрестик підкачав, цвіріньчик-альбо Фіяни, альбо кітки. Фея кави-то схоже було на роботу Люди, але в Люди зовсім інші хрестики, от Соняшники я ніяк нікому не могла припасувати :).

    Коли обирала за яку роботу голосувати, то ще припала мені до душі Мама-киця..., збентежило те, що хрестики в різні сторони накриті :girl_blush2:, робота дійсно дуже гарна і чудове оформлення, відмінна якість фото і композиція першої загальної фотографії. Надіюся, що наступного разу я вже вгадаю роботу Мирослави, хоча б за цим :girl_tender:
     
  12. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Дівчата, вітаю з перемогою! Всі роботи просто чудові. Голосувала за "Просто мама", бо то дуже близька мені картинка. Я також поки, що просто мама, то ніби про мене картинка.А в Холмса, хоча і не бавилася, але відгадала роботи Мілітарії, Хомки та Аделі, ну не могли ці роботи мати інших авторів, там ніби підписано Мілітарія, Хомка, Аделя, а ангела-охоронця вагалася між Мар"ясею та Лілею. А справжнім сюрпризом стало те , що соняхи вишила Фіяна, хоча тепер коли я вже це знаю, то цілком вони мені до неї пасують.
     
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки



    О, згадала ще одну штуку. Знаєте, кому я ангела приписала? Марусі-мамі. А знаєте, чого:girl_crazy:? Бо в описі фігурують дюйми. Ну бо рідко хто в нас тут дюймами користується. Файна в мене логіка, правда:pardon:?
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    а я Марясі відразу, бо ангелик вишитий в тонах Марясиного подарунку Фіянці;)
    і вгадала ше їдну роботу - Аделіні кексики, бо мафіни вона ж вишивала:)
    Але в Холмса чомусь не бавилась, на наст раз обов'язково спробую;)
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    бо то картинки з одної серії :girl_smile:

    І без Марусі тут не обійшлось, бо міряла на "трофейному" килимку з конкурсу листівкового, а переводити в см не було коли.
     
  16. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Не знаю чому Ви так подумали, насправді всі хрестики в одну сторону, в мене як вишивальниці є багато "гріхів"але такого собі ніколи не дозволяю. Можливо то так сфотографовано, маю надію що попаду до вас на форумівку, то привезу картину щоб ви в живу на неї подивилися.
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    так мені побачилося :)
    жодним чином не хотіла Вас образити, тому щиро перепрошую
     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

     
  19. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    можеш собі пишатись, але то не рахується :girl_cool: - тра було свої Холмсівські припущення Умі надсилати! а то почала тут "Ван Гогівські ребуси" розгадувати - зайву увагу привертати, і тим самим позбавила мене шансу отримати почесний приз за останнє місце :girl_crazy:))))

    якщо сейрозно - всім дякую за вишивальне свято - було цікаво, спокійно, але не менш захопливо - вітаю переможців та усіх учасників! :girl_claping:

    я, як і Хомочка, розгадала 4 роботи -
    маму-кицю приписала Терезці (через наявність схожого набору та якість фото);
    Цвіріньчика приписала Одлі (була впевнена, що вона подала роботу на конкурс, і жодна інша робота їй не "допасувалась");
    тихий вечір Хомці (хоча тепер розумію, що Цвіріньчик - то абсолютно її люстерко);

    На кілька хвилин я впала в ступор, коли побачила морську німфу (бо образ трохи на мене схожий характером - вода - моя стихія, до того ж німфа - на пуантах (а я багато років танцювала в балетній школі). Не знала кому приписати цю роботу (навіть припустити не могла, що Христуся поміж своїх грандіозних сорочкових процесів спромоглась ще й таку картинку вишити), тому чисто інтуїтивно подумала, що може то Аріель (через додаткову відповідність ніку)...

    конкретна несподіванка та інтрига конкурсу для мене особисто - вже вдруге! МYR та Haidee! Браво! :girl_claping:

    ну і коротко про свою роботу - пара "Соняхи" та "Маки" Ван Гога в мене в планах вже була давно, тому вишивала не спеціально на конкурс, але образ мій змальований доволі точно - я дууууже люблю ці квіти і їх кольори, і вдома мене чоловік дуже часто кличе Соняхом - і не тільки, цитую - "через оптимістичну вдачу, переважно позитивний настрій чи сонячну посмішку та осяйний погляд :girl_spruce_up:, а й тому, що я люблю поспати" - отака гра слів і трактування мужа))))
    пришпильно, що мене ніхто не розгадав)))

     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    я теж думала що то твоя робота. Прям личком схожа. Мені була Фіянка і усе!