Обережно! Форумні злодії!

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем levandivka, 19 Квітень 2012.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    А не вгадала. Наступний допис буде мій.
    Як пішла така п*янка то розкажу свій випадок.
    Скинули мені лінк на групу де дівчинка робить мила з моїх фотографій. Ну я попросила подругу в неї тих мил поназамовляти (а шо класно, в неї "Серце Кая" - 10.00грн., "Наречена" - 12.00грн.). Думала вже бізнес на перепродажі робити (як людина по собівартості віддає, може то вона ради задоволення робить і тільки). Але не тут то було... Вона написала мені, аби я поділилась з нею технологією виготовлення мил, засипаючи мене компліментами і розповідаючи про своє щире бажання навчатись миловарінню... Написала після того, як на моїх знимках позатирала мій підпис і написала свій
    Коментарі зайві...

    Я це пишу до того, що просто є такі люди. Їх не змінити, їм добре такими бути і це їхні проблеми. В мене був той випадок коли підписування знимки не допомогло (а у мене майже всі підписані).
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    А не смішно, бо є форумлянка , яка була ображена на нік jalatan. І виставила конкретні претензії. Претензії були враховані, але продовжились вже ненормальними претензійними наїздами. Так що перед тим як ставити підписи на своїх фото, потрібно ще попілінгувати ВЕСЬ ринок запатентованих ТЗ,ТМ, іт.д. , авось хтось має назву ідентичну ніку на форумі, і у него обрушиться/вломиться весь бізнес, в зв"язку з використанням деким такого самого ніку. (с)(с)(с)
    І ще було наголошено , що нік jalatan не має права прописуватись ні в підписі, jalatan не повинно бути в дописах, jalatan не має бути в домислах , і слово jalatan не повинен згадувати ніхто з форумлян! Так що вважайте: jalatan- це табу!
     
  3. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Ото ж, блін.... А я хотіла йти шити вже... А тут тре ринок прочісувати .. Ну його, з тими підписами... А якщо підписувати "Вам це не треба" - пройде?:)
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Насправді пишете свій нік ,не задумуючись. Бо юридичної сили такі претензії не мають. Це так собі, возня.))Але то їхні проблеми. Перед тим , як реєструвати свою ТМ, нехай прочісують всі форуми, щоб переконатись, що ніхто і ніщо не завадить розвиватись їхньому бізнесу)).
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Але можна змінити дистанцію до них....
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Тю....а що з тим ніком jalatan:girl_cool: не так було?
     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    А зміст? Просто пополивати?
    Мені дані поливалки не принесли нічого. Може хтось думає, я отримала якусь сатисфакцію - я отримала лиш купу неприємних емоцій.
    І, доречі, хтось з дівчат писав, що буде/не буде брати костюми, чи як хто ставиться до клієнтів... На мою думку жодного відношення до цієї теми це не мало би мати. Бо відносини з клієнтами, мабуть таки зовсім інший бік того всього. І в жоднім випадку на клієнтах не мусить відбитись. І в будь-якому випадку у кожної будуть свої клієнти, бо у людей різні смаки і потреби.
    Я також " не люблю, когда мне дышат в спину. И не люблю, когда в неё плюют...", але напротязі майже двох років дихання відчуваю постійно, а от що назвати чи не назвати плюванням, то я ще подумаю. Краще то все сприймати стимулом до роботи. Правда мій чоловік тепер каже: "А навіщо ти сидиш оті ночі, колупаєш то все, коли можна значно простіше". Ну нічо, не буду я йому того пояснювати))
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    я з Вами повністю погоджуюсь, але якось мала проблеми з ніком. вибрала вже запатентований нік!!! навіть таке диво є!!!і потім мене ще десь місяць дзьобали що я поступила не законно, як посміла....і пішло поїхала. Є сайт, який "патентує" ніки..брєд-брєдовий..але навіть до такого додумались...Не можете прибумати- генератор букв вам придумає!!!!
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Клас! Ото мозги у людей варять !
    Гм, піду, створю темку, в якій ,за невелику мзду, буду патентувати ніки!!!))
    ну чому так пізно в голову приходять геніальні ідеї?)))))
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!



    Взагалі тема мала би бути певно більше загальною.
    І у Тані, і у Іри, купувала неодноразово лашки, забавки тощо. Обидві кобіти дуже приємні і дуже файні.
    Але, є якась ситуація. Було б добре, щоби такого роду речі не поторювались, хоч думаю, що це не зовсім реально. Люди всі різні. І хтось вважає щось наглістю, а для іншого це звична річ. Ну шкода, ніц з тим не зробиш.
    А ще у кожного своє бачення ведення бізнесу. І це включає і методи ведення бізнесу. Шкода, що рідко пердбачають "урізноманітнення" надання послуг, про яке можна навіть домовлятись, це вигідно всім, але про це мало задумуються. А дарма. От ми з оксою товаришувати почали власне з конкуренції по меблях і нам це пішло на користь. Про все можна поговорити і домовитись, було б бажання;)
    Конкретним дівчатам, з незрузомілої ситуації яких, виникла дана тема, бажаю все ж порозуміння. Бо все переходить... а основне - люди і вони залишаються:)
     
  12. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    До болю знайома тема :sad:
    Не стосується конкретного випадку, але часто сама отримую такі відповіді від "позичальників": "я небуду перепитувати чия це робота кожного разу зараз таке життя кожен заробляє хо що вміє робити я невкрала плаття а просто виставила фотографію для реклами ось і все"; "ЯКЩО Б БУВ ХТОСЬ ІНШИЙ ТО ДАВНО Б ВАС ЗАБЛОКУВАВ І ВИСТАВИВ БИ ВСІ ВАШІ ФОТО.РОЗУМІЄТЕ?ВИ ПОДИВІТЬСЯ В ІНШИХ ДІВЧАТ––-ПОВСЮДУ ДИЗАЙНЕРСЬКІ РЕЧІ ЯКІ ВОНИ КОПІЮЮТЬ"; "МЕНІ БАЙДУЖЕ ДО ВАШИХ СКАРГ. ЗАХОДЬТЕ І ЗЛІТЬСЯ ЩО ХТОСЬ КОПІЮЄ. А ЩЕ КРАЩЕ ПОЖАЛІЙТЕСЬ НА МЕНЕ.МОЖЕ ВАМ ДОПОМОЖЕ"; "Мій альбом - роблю що вважаю за потрібне. Я не збираюся під когось прогинатися і підлаштовуватися" (якщо цікаво - можна глянути, що то за альбом на Однокл. - Іванна Кедик)... З тими, хто веде бізнес більш-менш офіційно, ще можна домовитись, а соцмережі зараз кишать такими "майстрами", що чомусь результат своєї роботи показати не можуть, а паразитують на чужих. Підписи мало хто читає, багато хто затирає/відрізає, обличчя на фото теж замальовують/відрізають. На форумі з цим можна боротися. А взагалі? Чи варто?
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Я розумію, бізнес-бізнесом, але починалася тема з фото, і фото дитини, яке мама дала форумлянці, з певною метою, і точно та мама не думала, що фото її дитини піде гуляти, ще й з різними написами, добре що нормативними.
    Я також давала фотку своєї дитини в костюмах, розраховуючи на те, що воно далі не піде і точно б не хотіла бачити свою дитину з замальованим лицем незнати на якому сайті. Багато з нас хто - мами, і думаю що кожна так думає... а якщо не бажаєш чогось собі - не роби цього іншим. Якщо б притримувались цього і в бізесі,і просто по житті, думаю всім було б краще.
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Варто. Треба. Бо то Ваша праця. Треба принаймні говорити про це. Всюди де можете. ІЗ конкретними іменами, посиланнями на конкретні альбоми.
    Так, інтернет - то велике болото, але не мусимо у ньому грузнути. Інтелектуальну власність в мережах певно складно захищати, але треба пробувати.
     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Та чого ж тільки забанити, пропоную публічно спалити на вогнищі! :girl_haha:

    Довго думала чи варто писати сюди, але все-таки вирішила. Дівчата, ну чого ви зробили з Іри якогось монстра-злодія? Що такого страшного вона зробила?
    Як писала вище Зорянівонька, в гуглі на першій же сторінці є фотка тої дитини в костюмі Білосніжки (щойно перевірила сама, дійсно є). І ніде на ній не написано,що то Катруся, що мама її не дозволяє використовувати ту фотку, що костюм шила Таня і тому подібне......Нікому в голову не приходило, що може Іра дійсно взяла ту фоту з нету, не знаючи, що то робота Тані?
    Та і взагалі, то не наша справа. Дівчата повинні розібратися самі. Знаю, що всі зараз чекають публічного пояснення Іри, але ,на мою думку, вона не зобов"язана тут нічого писати. Не в залі суду ж...


    До слова, колись давно, проходячи повз весільний салон на Городоцькій, я побачила на вітрині....наше весільне фото:girl_flirt: Поняття не маю звідки воно там взялося, але і не виясняла. І не було мені неприємно. Хай собі люди подивляться, хіба мені шкода:girl_haha:
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Процитую Богданку:
    Бо ж написано української мовою:
     
  17. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    О! Можна я доєднаюсь до такого девізу?:)

    Ага, але якщо натиснути на ту фоту, то поряд є така штучка:
    Для заїжджих може і незрозуміло, а от для своїх мало би бути.

    Не рада. І навіть не планувала бути радою.
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Іра не зобов"язана писати, я не збираюсь розбиратись (масло-масляне). По-перше - дуже неприємно, по-друге, маю інші плани на проведення часу, по-третє - то всеодно ніц не дасть. Я в жодному випадку не маю намірів підсиджувати, викурювати чи робити пакості конкурентам. Ми абсолютно мирно співіснували на одному форумі майже два роки. Жодних претензій я тут ніколи не озвучувала, хоча вони і були. Я біла, добра і пухнаста, переживаю цю всю фігню мабуть не менше за Іру. Можливо з цієї теми буде толк хоча б в тому, що перед тим як брати фоти в неті, будемо зважати, звідки вони.

     
  19. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Говорили-балакали, сіли і заплакали. :girl_crazy:

    Пояснюю на пальцях. В вас є костюм Білосніжки, який ви здаєте в прокат. Ви хочете виставити знимку того костюму, би люди виділи яка в вас краса є. Ви маєте два варіанти.
    Варіант 1. Вдягнути свою дочку/внучку/племінницю/похресницю/сусідку/... в нього, зазнимкувати, і викласти в інет.

    Варіант 2. Залізти в інет, стягнути чужу фотку (причому знаючи, що вона чужа), підписати, а потім викласти як свою власну.

    Варіант 2 є крадіжкою, той, хто так робить є злодієм. Шо неясно?
     
  20. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!