ОАЕ - особливості відпочинку в кожному еміраті

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Пташечка, 21 Березень 2018.

  1. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Вирішила створити тему, бо дуже хочу в Емірати, подивитись на казку в пістелі. Тимпаче цього року відмінили візи.
    Інформації в інтернеті багато але от як обрати емірат, тип харчування і тому подібне наразі не знаю. Так як це дуже релігійна країна і як на мени специфічна, то хотілось би почути враження тих хто там був, а саме:
    -в якому еміраті були, чому обрали його;
    -в якому місяці були, особливості погоди в цей період;
    -який тип харчування і всі особливості самостійного харчування;
    -екскурсії та пересування містом на різних видах транспорту;
    -одяг, маю наувазі - прикривали усе, чи як зазвичай влітку;
    -пляж, в основному цікавить одяг для купання та жіночі дні на пляжах;
    -ну і як там справа з алкоголем, я не фанат, але на відпочинку від мохіто би не відмовилась :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. lunti

    lunti Member

    Я відпочивала в Дубаї в 2012, були в кінці листопада - погода прекрасна, не дуже жарко, комфортно на екскурсіях в такий час, море ще тепле. Дубаї вибрали, оскільки хотіли не тільки пляжний відпочинок, а тут всякі цікаві місця поруч. Брали оглядову екскурсію по місту (оглядово по цікавим місцям, потім де сподобалось, їздили самі), екскурсію в Абу Дабі, і на джип сафарі. Решта їздили самі. Бажано обирати готель біля метро, щоб зручно було пересуватись по місту, деколи їздили на метро+таксі, таксі не дороге, їздить багато по місту. Ми жили в 2-х зірковому готелі, зі сніданками, до моря возив готельний автобус, по розкладу, в дві сторони. Пляжі звичайні, нічого не чула про жіночі дні, купальники звичайні, одяг дуже відкритий не носила, досить часто відчувала на собі погляд індійських, чи то пакистанських мужчин (їх багато жило в нашому районі), чоловік сказав, що я расистка))), а мене це просто напрягало...
    З харчуванням проблем ніяких, купа кафе на будь-який смак і гаманець, і на вулицях, і в молах, самі не готували.
    А от з алкоголем пєчалька... Не продається, ніде, ми не вірили, але так і не знайшли. В магазинах веееличезний вибір пива, і все безалкогольне. Були на екскурсії, в нас була вечеря в пустелі, то там брали по склянці віски, ціну не памятаю. А, і в готелі в холодильнику був алкоголь, дуууже платний. Тому беріть по приїзду в дьюті фрі.
    Взагалі відпочинком задоволена дуже, не проти повторити)) ще й малий підріс, і проситься в Лего ленд туди. Тому мені теж цікава ця тема про відпочинок в різних Еміратах.
    Якщо ще щось цікавить пишіть, відповім, якщо згадаю.
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Ziben

    Ziben :)

    відпочивала на початку квітня- температура повітря +30+35, ввечері трохи прохолодний вітер температура опускається до 25. Вода досить тепла, в прогнозі писали що +23.
    Відпочивала в Шарджі, буквально 500метрів від кордону з Дубай. По транспорту- найзручніше на таксі. Графіку автобусів я не знайшла, гід казала що розкладу у них немає. Метро є лише в еміраті Дубай, потрібно придбати карту і поповнити її, вартість поїздки залежить від к-ті зупинок. Перший вагон поїзда- для власників золотих карток (проїзд по цих картках коштує значно дорожче), 2,3- тільки жінки і діти 4,5- вагони для чоловіків. В метро заборонено їсти, пити, навіть жувати жуйки, за порушення правил- величезні штрафи, також штрафують за проїзд не в тому вагоні. По цінах написати не можу, бо такий вид транспорту мене не цікавив, тож не запам"ятовувала.
    Користувалась лише таксі, вартість, впринципі, досить адекватна, всі машини обладнані лічильниками, головне вибирати час, коли немає корків, бо можна простояти годину, а лічильник то не вимикається)). Важливо- при перетині кордону двох еміратів потрібно оплатити податок 20 дірхам, тому ми ходили пішки в Дубай і там вже брали таксі. Таксисти з одного емірату не мають права працювати в іншому, тому якщо вас везуть з Шарджі в Дубай потрібно заплатити 40 дірхам (відшкодувати таксисту повторний перетин кордону)
    Вибирала готель лише зі сніданками, бо часто їздили на екскурсії або просто на прогулянки, тому на обіди та вечері в готелі не встигали.
    Одяг- закриті плечі, шорти/сукні що прикривають коліна, оскілька Шарджа- найбільш строгий емірат. Також в інших еміратах можуть не пустити в парки в надто відкритому одязі (за словами гіда).
    На громадських пляжах розділення на чоловічі та жіночі дні немає, всі відпочивають разом.
    Якщо ще є питання- пишіть)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Дякую, дуже цікаво, але наразі емірати перенесені на осінь, тому ще напишу вам.