Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    :haha::haha::haha::blush:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Легко))
    Перепілки натираю сіллю, перцем на 2 годинки. В середину пташки кладу 1/4 яблучка ( більше не поміститься:))
    В рукав викладаю розрізану на 4 частини картоплю трохи замариновану в приправах для неї. Докладаю 2 порізані яблука і пару кусочків сала. Поверх цієї красоти викладаю перепілки, замотую рукав і в духовку. Спочатку при 200 градусах 15 хв, потім допікаю при 180 градусах 20 хвилин.
    Швидко робиться і завжди смакота.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    і мені і мені

    штоллен я роблю вже кілька років за цим рецептом -омномном,мені найкращий з 4х які пробувала пекти:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Без проблем) попереднє повідомлення ;)
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    пішла розморожувать перепйолок:)сенк ю!
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Всі мої чудо плани накрилися мідним тазом. Точніше - барахольним тазом, коли встало питання чи кільо м"яса-риби за 40 злотих чи куртка:connie_pull-pigtail. Думаю, всі зрозуміли, що куртки перемогли - вони не скиснуть, не стухнуть і не зіпсуються.:girl_haha:
    По сусєкам поскребла, а я люблю запаси на "чорний" день робити - якщо щось смачненьке купую, то "жменьку" закидаю в морозилку:crazy: і вимальовується мені цікава "солянка". Є консерви з тунця, мідій, печінки тріски, шпроти. В Польші купила повно різної трави по 7-10 грн за упаковку . Авокадо, манго, перець, чері. Трохи морожених креветок, 10-12 мідій в мушлі, хвости лосося, 3 тушки кальмара і парочка стейків. Закруток повно
    ТОму, основа буде така
    1. "тортик" з слойки (морожене тісто маст хев на крайняк), авокадо і сир купила в П, рибу дістану з хвостів. Ікру приніс Миколай.

    [​IMG]
    2. тушки кальмара начиню курячим фаршем (не дурно ж я замовляю постійно філе), перець, сушена трава, вино - є. Тушки кальмара є без тої гарненької зірочки, але прикрасити можна відвареними мідіями і креветками.

    3. тарталеток нароблю з печінкою тріски, яйком і оливкою.
    4. на десерт "халявний" пляцок стирений в @AilataN на ФБ - груші наконсервувала, як вар"ят (ну не пропадати ж добру:haha:) Тісто поділю з тортиком рибно-авокадовим. Кардамон просила купити одну дуже "кулінарну" форумлянку, вона купила. Ми сиділи-балакали і т.д., про кардамон звичайно ж забули:girl_wink:. В Ашані нема:girl_devil: Помозгувала - єєєєє, в пакетах для глінтвейна - є. Видобула, потовкла:girl_haha:

    5. Фета, вялені помідори (світло ж я палила:girl_crazy:)- є. Багет сьогодні купила бо він таааак пахнув, що пройти я не дала ради. Можна зробити брускетту.
    6. на гарнір піде гарбуз за рецептом від @Rodionochka. Ще є сквош, але більше наразі смакує саме той солодкий з бальзаміком. А може сквош печений з часником:girl_in_dreams:, то вже як Пусік скаже. Тут вже зовсім просто, або почистити і порізати на кубики, або просто добре вимити і розрізати навпіл - залежить від сорту гарбуза.
    7. картоплю, буряк і моркву спекла. Чує моя душа олів"є або вінєгрєтік (смачненький, овочевий, корисненький, бєєєз маянєза ).
    Короч, з моїм плюшкінським характером можна зробити фестиваль. Правда, з морським ухилом.
    Мораль: робіть дівчата міні запаси - по жменьці в морозилку і ніколи не прийде чорний день.
    Мораль 2 : чорного дня в принципі нема, є я - планувальний жмот: раз бюджет стратила не в потрібному напрямку - викручуйся з наявного, а не витягуй з купки на щось інше. І то реально дуже працює. Завжди. Головне не зриватися і підтримувати процес.
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2016
    • Зе бест! Зе бест! x 15
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я всьо думаю, щоб то мені таке спекти, щоб було і багато, і транспортабельне, і не "важке", і всім вистарчило))). І таке собі надумала: якісь макові, можливо горіхові коржі і сметанковий крем. Буде пасувати? Якщо так, то дайте перевірений рецепт тих коржів, будь-ласка!
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    медівник або кекс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Я печу ( теж в дорогу поїде) улюблений Вінні-Пух. Бісквіт на двоє розрізаю, крем макова маса (польська) з маслом збиваю, перекладаю - корж,крем,зефір,корж,крем,зефір і поливаю чоколяткою)))
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2017 ---
    Маю таку красоту для перевезення, дуже виручає. Рекомендую![​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дівчата, чи є в когось рецепт пісних пампухів щоб завтра на вечерю можна було? Щось я лиш на молоці/кефірі познаходила і з яйцями...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я сьогодні пекла за цим рецептом. Пісні пампухи | DreamFood
    Такі добрі вийшли, виросли так, пухкі дуже-дуже.
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну дуже смачні. Картоплею навіть не пахне і на вигляд не видно -- ніхто ніколи не здогадається, що вона там є. Головне, що виходять м"які і не тверднуть кілька днів (навідміну від класичних, які мені смакують лише в перший день)
    5 шт середніх картоплин залити 1 л води і варити до готовності.Далі картоплю разом з водою потовкти на пюре.Додати солі,чуть цукру (а якщо хочете солодкі то 1оогр цукру) і почекати щоб охолола картопля.
    Далі додаємо 1 пачку сухих дріжджів(у мене 7гр) або 50 гр звичайних (я давала лише сухі),100гр олії і замішуємо тісто.Борошна підсипаємо так,щоб тісто було як на вареники.
    Формуємо пампушки(можна з начикою) і залишаємо у теплому місці на 1 годину.Після того жаримо на добре розігрітій олії.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

  14. Baffy

    Baffy Active Member

    Робила колись приблизно такі, але там за рецептом ще йшов апельсин (цедра - добре, а от сік пригнічує ріст дріжджів, ні?) Правильно розумію, не чекаєте, поки тісто підійде, зразу робите пампушки? (просто вперше читаю такий рецепт :girl_smile:)
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    чесно кажучи, у моєму рецепті треба півгодини почекати, щоб тісто піднялось і ще з півгодини, щоб ті пампушки сформовані полежали.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна вже по-трохи стягувати варіанти:girl_yes2:
    Випадково в стрічку потрапило:girl_crazy: Я би туди ще в"ялену помідору всунула, напевно:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А йой...Кажись в когось новорічно-різдвяне меню почнеться ще цього тижня. ну бо як після побаченого протриматись ще майже 2 місяці:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Цікаво, але я б удосконалила. Зробила б ті кульки зовсім маленькі, такі порційні на 1 людину. Ну бо як хтось захоче врізати, та рукола і оливки виваляться (я то так бачу) і буде "розвалинки". А порційно було б зручніше брати і на столі цікаво б виглядало. І да, мені в начинці чогось бракує, мо дійсно в'ялений помідорчик.
     
  19. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    А мені в'ялений помідор тут "затяжкий". Рукола, сир і оливки - ідеальний варіант в цьому випадку.
    Щось таке схоже можна ще з хамоном зробити. І туди можна вже і помідор втиснути.
     
  20. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дівчата ,хто має досвід планування новорічно-різдвяного меню для годуючої мами
    Хотілось би і рідних потішити і самій щось посмакувати (але ймовірно,що я якраз з пологового повернусь на свята )
    Що ж його таке приготувати ?
     
    • Смішно Смішно x 1